"Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесі сыныптауышын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 456 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы N 37 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 18 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5551 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 25 мамырдағы N 215 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009.05.25 N 215 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесі сыныптауышын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N 456 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 25 желтоқсандағы  N 5057 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарларының (жұмыстарының, көрсетілетін қызметтерінің) тізбесі сыныптауышында:
"Мемлекеттік білім беру мекемелері ұсынатын қызметтер" бөлімінде:
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 1-коды бойынша:
6-бағанда:
төртінші абзацта "104" саны "000" деген санмен ауыстырылсын;
9-бағанда:
28) тармақшада "112, 144, 145, 146" сандары алынып тасталсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 2, 4, 6-кодтары бойынша:
6-бағанда:
екінші абзацта "104" саны "000" деген санмен ауыстырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 7-коды бойынша:
6-бағанда:
үшінші абзацта "104" саны "000" деген санмен ауыстырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 10, 13-кодтары бойынша:
6-бағанда:
бірінші абзацта "104" саны "000" деген санмен ауыстырылсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 11-коды бойынша:
6-бағанда:
төртінші абзацта "104" саны "000" деген санмен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік мекемелер нысанында құрылған ерекше қорғалатын табиғи аумақтар көрсететін қызметтер" бөлімінде:
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 14-коды бойынша:
6-бағанда:
бірінші абзацта "100" саны "000" деген санмен ауыстырылсын;
9-бағанда:
14) тармақшада "144, 145, 146" сандары алынып тасталсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 15-коды бойынша:
6-бағанда:
бірінші абзацта "100" саны "000" деген санмен ауыстырылсын;
"Мемлекеттік орман шаруашылығы мекемелері көрсететін қызметтер" бөлімінде:
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 19-коды бойынша:
1, 2, 3, 4, 5, 6-бағандарында:
бірінші абзац алынып тасталсын;
5-бағанда:
екінші абзацта "036" саны "068" деген санмен ауыстырылсын;
6-бағанда:
екінші абзацта "101" саны "000" деген санмен ауыстырылсын;
9-бағанда:
3) тармақшада "112, 144, 145, 146" сандары алынып тасталсын;
тауарлардың (жұмыстардың, қызметтердің) 20-коды бойынша:
1, 2, 3, 4, 5, 6-бағандарында:
бірінші абзац алынып тасталсын;
5-бағанда:
екінші абзацта "036" саны "068" деген санмен ауыстырылсын;
6-бағанда:
екінші абзацта "101" саны "000" деген санмен ауыстырылсын;
9-бағанда:
8) тармақшада "112, 144, 145, 146" сандары алынып тасталсын.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года № 456 "Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 января 2009 года N 37. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2009 года N 5551. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 мая 2009 года N 215
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 25.05.2009 N 215 .
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 декабря 2007 года № 456 «Об утверждении Классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 25 декабря 2007 года за № 5057) следующие изменения:
в Классификаторе перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет средств государственного бюджета, деньги от реализации, которых остаются в их распоряжении, утвержденном указанным приказом:
в разделе «Услуги, предоставляемые государственными учреждениями образования»:
по коду товаров (работ, услуг) 1:
в графе 6:
в абзаце четвертом цифру «104» заменить цифрой «000»;
в графе 9:
в пункте 28) цифры «112, 144, 145, 146» исключить;
по кодам товаров (работ, услуг) 2, 4, 6:
в графе 6:
в абзаце втором цифру «104» заменить цифрой «000»;
по коду товаров (работ, услуг) 7:
в графе 6:
в абзаце третьем цифру «104» заменить цифрой «000»;
по коду товаров (работ, услуг) 10, 13:
в графе 6:
в абзаце первом цифру «104» заменить цифрой «000»;
по коду товаров (работ, услуг) 11:
в графе 6:
в абзаце четвертом цифру «104» заменить цифрой «000»;
в разделе «Услуги, предоставляемые особо охраняемыми природными территориями, созданными в форме государственных учреждений»:
по коду товаров (работ, услуг) 14:
в графе 6:
в абзаце первом цифру «100» заменить цифрой «000»;
в графе 9:
в пункте 14) цифры «144, 145, 146» исключить;
по коду товаров (работ, услуг) 15:
в графе 6:
в абзаце первом цифру «100» заменить цифрой «000»;
в разделе «Услуги, предоставляемые государственными учреждениями лесного хозяйства»:
по коду товаров (работ, услуг) 19:
в графах 1, 2, 3, 4, 5, 6:
абзац первый исключить;
в графе 5:
в абзаце втором цифру «036» заменить цифрой «068»;
в графе 6:
в абзаце втором цифру «101» заменить цифрой «000»;
в графе 9:
в пункте 3) цифры «112, 144, 145, 146» исключить;
по коду товаров (работ, услуг) 20:
в графах 1, 2, 3, 4, 5, 6:
абзац первый исключить;
в графе 5:
в абзаце втором цифру «036» заменить цифрой «068»;
в графе 6:
в абзаце втором цифру «101» заменить цифрой «000»;
в графе 9:
в пункте 8) цифры «112, 144, 145, 146» исключить.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаменті (Қалиева А.Н.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейіннен жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет минисрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Б. Жәмішев

2. Департаменту анализа и методологии исполнения государственного бюджета Министерства финансов Республики Казахстан (Калиева А.Н.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр                                    Б. Жамишев