"Көлік құралдарын еріксіз тоқтатуға "Кірпі" арнайы құрылғысын қолдану тәртібінің нұсқамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 13 тамыздағы N 265 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ішкі Істер министрінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы N 7 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 24 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5605 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 842 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 15.10.2015 № 842 бұйрығымен.
Көлік құралдарын мәжбүрлеп тоқтатуға арналған "Кірпі" арнайы. құрылғысын ішкі істер органдарының қызметінде қолдануды одан әрі жетілдіру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. "Көлік құралдарын еріксіз тоқтатуға "Кірпі" арнайы құрылғысын қолдану тәртібінің, нұсқамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 1996 жылғы 13 тамыздағы N 265 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 316 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының Ішкі істер департаменттерінің бастықтары:
1) аталған Нұсқаманы ішкі істер органдары жеке құрамының зерделеуін ұйымдастырып, сынақтар қабылдай отырып, практикалық сабақтар өткізілсін;
2) белгіленген тиесілік нормаларына сәйкес "Кірпі" арнайы құрылғысын сатып алуды қамтамасыз етсін;";
3 және 4-тармақтар алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Жол полициясы комитеті (Ө.Т. Түсімов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет-министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберіп оны мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін ресми жарияланғанын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі полиция полковнигі О.А. Федоровқа және Қазақстан Республикасы ІІМ Жол полициясы комитетіне (Ө.Т. Түсімов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастан он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                Б. Мұхаметжанов
"Келісілген"
Қазақстан Республикасының
Бас прокуроры
__________ Р. Түсіпбеков
2009 жылғы 2 ақпан
"Келісілді"
Қ.Н. Қасымов
О.А. Федоров
Қ.Ө. Тілеубаев
М.М. Оразалиев
С.Т. Құсетов
Б.Қ. Манарбаева
Н.Қ. Нұрғазин
Б.Ш. Есенова
Б.Б. Қожахметов
Ө.Т. Түсімов

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 августа 1996 года № 265 "Об утверждении Инструкции о порядке применения специального устройства "Еж" для принудительной остановки транспортных средств"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 января 2009 года N 7. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 марта 2009 года N 5605. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 15 октября 2015 года № 842
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 15.10.2015 № 842.
В целях дальнейшего совершенствования применения в деятельности органов внутренних дел специального устройства "Еж" для принудительной остановки транспортных средств ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 августа 1996 года № 265 "Об утверждении Инструкции о порядке применения специального устройства "Еж" для принудительной остановки транспортных средств" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 316) следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Начальникам Департаментов внутренних дел областей, городов Астана и Алматы:
1) организовать изучение личным составом органов внутренних дел указанной Инструкции и провести практические занятия с приемом зачетов;
2) обеспечить закуп специального устройства "Еж" в соответствии с установленными нормами положенности;";
пункты 3 и 4 исключить.
2. Комитету дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Тусумов О.Т.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование после государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра внутренних дел Республики Казахстан полковника полиции Федорова О.А. и Комитет дорожной полиции МВД Республики Казахстан (Тусумов О.Т.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Министр                                      Б. Мухамеджанов
"Согласован"
Генеральный прокурор
Республики Казахстан
_____________ Р. Тусупбеков
9 февраля 2009 года