"Мемлекеттік қызметші емес су жолдары ұйымдарының жұмыскерлерінің мамандықтары бойынша жұмыс өтілін есептеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2002 жылғы 8 тамыздағы N 275-I бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 105 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2009 жылғы 10 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5629 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2013 жылғы 23 қазандағы № 827 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 23.10.2013 № 827 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік қызметші емес су жолдары ұйымдарының жұмыскерлерінің мамандықтары бойынша жұмыс өтілін есептеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2002 жылғы 8 тамыздағы N 275-І бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде N 1959 тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
тақырыбы және одан әрі мәтіні "су жолдары ұйымдарының" деген сөздерден кейін "және Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көлік және қатынас жолдары комитеті "Кеме қатынасының тіркелімі" мемлекеттік мекемесінің" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік қызметші емес су жолдары ұйымдарының жұмыскерлерінің мамандықтары бойынша жұмыс өтілін есептеу ережесінде:
2-тармақ мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) оның еңбек қызметі өткен қызмет саласы мен ұйымдастыру құқықтық-нысанына қарамастан мемлекеттік мекемелер, кәсіпорындардағы және басқа да ұйымдардағы басшылық лауазымындағы жұмысы.";
5-тармақтың екінші абзацындағы "кадр қызметіне" деген сөздерден кейін "немесе кадр мәселелері бойынша жауапты қызметкерге" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көлік және қатынас жолдары комитеті (Б.Қ. Уандықов) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігімен келісіп, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеу үшін ұсынсын.

О внесении дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 8 августа 2002 года № 275-I "Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности работников организаций водных путей, не являющихся государственными служащими"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 105. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2009 года N 5629. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 октября 2013 года № 827
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 23.10.2013 № 827 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 8 августа 2002 года № 275-I "Об утверждении Правил исчисления стажа работы по специальности работников организаций водных путей, не являющихся государственными служащими" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1959) следующие дополнения:
заголовок и далее текст после слов "водных путей" дополнить словами "и государственного учреждения "Регистр судоходства" Комитета транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";
в Правилах исчисления стажа работы по специальности работников организаций водных путей, не являющихся государственными служащими, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) работы на руководящих должностях в государственных учреждениях, предприятиях и других организациях независимо от организационно-правовой формы и сферы деятельности, в которой проходила его трудовая деятельность.";
пункт 5 после слов "в кадровую службу" дополнить словами "или ответственному работнику по кадровым вопросам".
2. Комитету транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Уандыков Б.К.) согласовать в установленном законодательством порядке настоящий приказ с Министерством труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и представить для государственной регистрации в Министерство юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі А.Ғ. Бектұровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Ә. Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
_____________ Г. Әбдіхалықова
2009 жылғы 11 наурыз

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Бектурова А.Г.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Министр                                    А. Кусаинов
"СОГЛАСОВАН"
Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
_________ Г. Абдыкаликова
11 марта 2009 года