Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 71 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы N 24 қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2009 жылғы 10 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5630 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 27 тамыздағы № 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 27.08.2013 № 212 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Басқармасы (бұдан әрі – Агенттік) ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2004 жылғы 15 наурыздағы N 71 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2802 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы Нұсқаулықты бекіту жөнінде" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2004 жылғы 15 наурыздағы N 71 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2006 жылғы 25 наурыздағы N 81 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4211 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2004 жылы 15 наурыздағы N 71 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 24 қыркүйектегі N 237 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5000 тіркелген) енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен бірге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Жинақтаушы зейнетақы қорларының тарату комиссияларының есеп пен қосымша ақпаратты ұсыну нысандары, мерзімі және кезеңділігі туралы нұсқаулықта:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года № 71 "Об утверждении Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 февраля 2009 года N 24. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2009 года N 5630. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 212
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.08.2013 № 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Агентства от 15 марта 2004 года № 71 «Об утверждении Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2802), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 25 марта 2006 года № 81 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года № 71 «Об утверждении Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов» (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4211), постановлением Правления Агентства от 24 сентября 2007 года № 237 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 15 марта 2004 года № 71 «Об утверждении Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов» (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5000), следующие изменения и дополнения:
в Инструкции о формах, сроках и периодичности представления отчетов и дополнительной информации ликвидационными комиссиями накопительных пенсионных фондов, утвержденной указанным постановлением:

3, 6, 9-бағандары "(мың теңгемен)" деген сөздермен толықтырылсын ;
"
Пайда болған айырмасы (3/4 -6/7 баған)
" деген баған
мынадай редакцияда жазылсын:
"
Пайда болған айырмасы (6/7 баған –3/4 баған)"
";
5-қосымшада :
"Таратылатын қордың міндеттемелері" кестесінде:
реттік нөмірі 1- жолда "тиісті" деген сөздің алдынан "еңбекақыдан және (немесе) өзге табыстан ұсталған алименттерді төлеу жөніндегі талаптар, сондай-ақ" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда "алименттер мен" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 4-ші жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
4
салықтар мен бюджетке басқа міндетті төлемдер бойынша берешек
";
реттік нөмірі 4.1-жол алынып тасталсын;
осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес 10-1–қосымшамен толықтырылсын;
11-қосымшада :
реттік нөмірлері 1.1, 1.2- жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1.1
Еңбек шарты негізінде жұмыс істейтін тарату комиссия төрағасының, мүшелерінің, сондай-ақ тартылған қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу

графы 3, 6, 9 дополнить словами "(в тысячах тенге)";
графу
"
Возникшая разница
(графа 3/4 -
графа 6/7
"
изложить в следующей редакции:
"
Возникшая разница
(графа 6/7 -
графа 3/4
";
в приложении 5 :
в таблице «Обязательства ликвидируемого фонда»:
в строке, порядковый номер 1, после слова «требования» дополнить словами «по уплате удержанных из заработной платы и (или) иного дохода алиментов, а также требования»;
в строке, порядковый номер 2, слова «алиментов и» исключить;
строку, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"
4
задолженность по налогам и другим
обязательным платежам в бюджет
";
строку, порядковый номер 4.1, исключить;
дополнить приложением 10-1 в соответствии с приложением 5 к настоящему постановлению;
в приложении 11 :
строки, порядковые номера 1.1, 1.2, изложить в следующей редакции:
"
1.1
Оплата труда председателя,
членов, а также привлеченных
работников ликвидационной
комиссии, работающих на
основании трудовых договоров

2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне және зейнетақы қорларының тарату комиссияларына мәлімет үшін жіберсін.
4. Агенттік Төрайымының қызметі (А.Ә. Кенже) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрайымының орынбасары А.Ө. Алдамбергенге жүктелсін.
Төрайым                                  Е.Бахмутова
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
N 24 қаулысына 1-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 1-қосымша
2-нысан
Кредиторлар тізімі
_____________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының атауы)
тарату процессінің басталуына
_________________________________ жағдай бойынша
(тарату процессінің басталу күніне)
Реттік нөмірі
Баланс шотының нөмірі
Кредитордың атауы
Кредитордың мекен-жайы
Тарату процессінің басталуына кредиторлық берешек сомасы
Ұлттық валютада (мың теңгемен)
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валютасында
1
2
3
4
5
Шот бойынша жиынтығы
Шот бойынша жиынтығы
Барлығы шоттар бойынша
Валютаның атауы _________________________________
Нарықтық бағамы _____________ күні ______________
Тарату комиссиясының төрағасы _______ ___________
Бас бухгалтер _______ ___________________________
Орындаушы     _______ ___________________________
телефон".
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
N 24 қаулысына 2-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 1-қосымша
4-нысан
_____________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының атауы)
талап етілмеген кредиторлық берешекті есепке алу
Журналы
N р/с
Кредитордың атауы
Кредитор талап етпеген берешек
Сомасы
Баланс шотының нөмірі
ұлттық валютада (мың теңгемен)
шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валютасында
1
2
3
4
Жеке тұлғалар
Жиынтығы жеке тұлғалар
Заңды тұлғалар
Жиынтығы заңды тұлғалар
Барлығы
валютаның атауы ____________________________
нарықтық бағамы _______ күні _______________
/Талап етілмеген кредиторлық берешекті есепке алу журналының соңғы парағы/
Осы журналда ________ парақ нөмірленген және тігілген
Тарату комиссияның
төрағасы         ______________________________________ __________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)   (қолы)
Бас бухгалтер    ______________________________________ __________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)   (қолы)
Орындаушы        ______________________________________ __________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)   (қолы)
телефон".
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
N 24 қаулысына 3-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 1-қосымша
7-нысан
____________________________________________ дебиторларының       (жинақтаушы зейнетақы қорларының атауы)
тізімі
тарату процессінің басталуына
теңгемен
Реттік нөмірі
Дебитордың атауы
Дебитордың мекен-жайы
Берешектің түрі (пайда болу негіздемесі)
Пайда болу күні
Дебиторлық берешек
Ескерту
Сомасы
Баланс (баланстан тыс)шотының нөмірі
Негізгі борыш
Сыйақы
1
2
3
4
5
6
7
8
Заңды тұлғалар
Жиынтығы
Жеке тұлғалар
Жиынтығы
Барлығы
Тарату комиссияның
төрағасы       ____________________________ __________
Бас бухгалтер  ____________________________ __________
Орындаушы      ____________________________ __________
телефон".
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
N 24 қаулысына 4-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 1-қосымша
8-нысан
(Жинақтаушы зейнетақы қорының атауы) кредиторлары мәлімдеген шағым –талаптардың (өтініштердің) тізбесі, оларды қарау қорытындысы және  кредиторлармен талап етілмеген берешектері
Реттік нөмірі
Кредитордың атауы
Кредитордың мекен-жайы
Шағым-талапты (өтінішті) ұсынған күні
Кредитор мәлімдеген талап сомасы
Тарату комиссиясымен мойындалған талаптар
ұлттық валютада (мың теңге)
шетел валютасында
Шешімнің (хаттаманың) нөмірі мен күні
Мойындалған сома
Баланс шотының нөмірі
ұлттық валютада (мың теңге)
шетел валютасында
Жалғасы
Тарату комиссиясымен мойындалмаған талаптар
Кредитордың талаптарын мойында (ма)уға негіздеме болған құжаттардың атауы
Кредитордың талабын мойында(ма)у туралы жауаптың нөмірі мен күні
Кредиторлармен талап етілмеген берешек
Ескерту
шешімнің (хаттама ның) нөмірі мен күні
мойындалмаған сома
Баланс шотының нөмірі
ұлттық валютада (мың теңге)
шетел валютасында
Сома
Баланс шотының нөмірі
Ұлттық валютада (мың теңге)
шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валютасында
1
2
3
4
5
6
7
8
I. талаптарын ұсынған кредиторлар
Жиынтығы
II. кредиторлармен талап етілмеген берешек
Жиынтығы
Барлығы:I+II
кестенің жалғасы
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валютасында
9
10
11
12
кестенің жалғасы
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валютасында
13
14
15
16
кестенің жалғасы
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
өзге шетел валютасында
17
18
19
20
Тарату комиссиясының төрағасы ______________________ __________
Бас бухгалтер                 ______________________ __________
Орындаушы                     ______________________ __________
телефон".
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
N 24 қаулысына 5-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы

2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в
Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления
довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства,
Объединения юридических лиц «Ассоциация финансистов Казахстана» и
ликвидационных комиссий пенсионных фондов.
4. Службе Председателя Агентства (Кенже А.А.) принять меры по опубликованию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Алдамберген А.У.
Председатель                               Е.Бахмутова
Приложение 1 к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 27 февраля 2009 года № 24
«Приложение 1 к Инструкции о формах,
сроках и периодичности представления
отчетов и дополнительной информации
ликвидационными комиссиями
накопительных пенсионных фондов
Форма 2
Список кредиторов
_______________________________________________
(наименование накопительного пенсионного фонда)
на начало ликвидационного процесса
по состоянию на ________________________________
(дата начала процесса ликвидации)
Порядко-
вый
номер
Номер
Балансо-
вого
счета
Наименование
кредитора
Адрес
кредитора
Сумма кредиторской задолженности на
начало ликвидационного процесса
в
нацио-
нальной
валюте
тысячах
тенге)
в
дол-
ларах
США
в евро
в
россий-
ских
рублях
в иной
инос-
транной
валюте
1
2
3
4
5
Итого по счету
Итого по счету
Итого по счету
Всего по счетам
наименование валюты
рыночный курс __________ дата ______
Председатель ликвидационной комиссии _______ _________
Главный бухгалтер _______ __________
Исполнитель _______ __________
телефон».
Приложение 2 к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 27 февраля 2009 года № 24
«Приложение 1 к Инструкции о формах,
сроках и периодичности представления
отчетов и дополнительной информации
ликвидационными комиссиями
накопительных пенсионных фондов
Форма 4
Журнал
учета невостребованной кредиторской задолженности
_______________________________________________
(наименование накопительного пенсионного фонда)
поряд
ковый
номер
Наименова-
ние
кредитора
Задолженность, невостребованная кредитором
Сумма
Номер
балансового
счета
в
нацио-
нальной валюте (в
тысячах
тенге)
в иностранной валюте
в
долларах
США
в
евро
в
российских
рублях
в иной
иностран-
ной
валюте
1
2
3
4
Физические
лица
Итого
физические
лица
Юридичес-
кие лица
Итого
юридичес-
кие лица
Всего
наименование валюты _________
рыночный курс _______ дата ____________
/Последний лист журнала учета невостребованной
кредиторской задолженности/
В настоящем журнале пронумеровано и прошнуровано ________ листов
Председатель
ликвидационной комиссии ___________________________________   _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Главный бухгалтер       ___________________________________   _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
Исполнитель             ___________________________________   _________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)  (подпись)
телефон».
Приложение 3 к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 27 февраля 2009 года № 24
«Приложение 1 к Инструкции о формах,
сроках и периодичности представления
отчетов и дополнительной информации
ликвидационными комиссиями
накопительных пенсионных фондов
Форма 7
Список
дебиторов __________________________________________
(наименование накопительного пенсионного фонда)
на начало ликвидационного процесса
в тенге
поряд-
ковый
номер
Наимено-
вание
дебитора
Адрес
дебитора
Вид
задолжен-
ности
(основание
возникнове
ния)
Дата
возник-
но вения
Дебиторская
задолженность
Примечание
Сумма
Номер
(вне)
балан-
сового
счета
Осно-
вной
долг
Возна-
гражде-
ние
1
2
3
4
5
6
7
8
Юридические лица
Итого
Физические лица
Итого
Всего
Председатель ликвидационной комиссии _______________ _____________
Главный бухгалтер                    _______________ _____________
Исполнитель                          _______________ _____________
телефон».
Приложение 4 к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 27 февраля 2009 года № 24
«Приложение 1 к Инструкции о формах,
сроках и периодичности представления
отчетов и дополнительной информации
ликвидационными комиссиями
накопительных пенсионных фондов
форма 8
Перечень
заявленных кредиторами претензий (заявлений), результаты их
рассмотрения и задолженности, невостребованной кредиторами
(наименование накопительного пенсионного фонда)
по-
ряд-
ко-
вый
но-
мер
Наи-
ме-
но-
ва-
ние
кре-
ди-
тора
Ад-
рес
кре-
ди-
то-
ра
Дата
предъ-
явле-
ния
пре-
тен-
зии
(за
яв-
лен
ие)
Сумма заявленного
кредитором требования
Требования, признанные
ликвидационной комиссией
Но-
мер
и
дата
ре-
ше-
ния
(про
то-
к ол)
Признанная
сумма
Номер
балан-
сового
счета
В на
цио-
наль-
ной
валю
те(в
тыся
чах
тен-
ге)
В иностранной валюте
(в тысячах тенге)
В на-
циона-
льной
валюте
(в ты-
сячах
тенге)
в иностранной валюте
в
дол-
ларах
США
в
евро
в
рос-
сий-
ских
руб-
лях
в
инос-
тран-
ной
валю-
те
в
дол-
ларах
США
в
евро
в
рос-
сий-
ских
руб-
лях
в
инос-
тран-
ной
валю-
те
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
I. кредиторы, предъявившие требования
Итого
II. невостребованная кредиторами задолженность
Итого
Всего:
I+II
продолжение таблицы
Требования, непризнанные
ликвидационной комиссией
Наименова-
ния доку-
ментов,
послужив-
ших осно-
ванием
для (не)
признания
требований
кредитора
Дата и
номер
ответа
о (не)
приз-
нании
требо-
вания
креди-
тора
Задолженность,
невостребованная
кредиторами
Приме-
чание
Номер
и дата
реше-
ния
(про-
токол)
Непризнанная
сумма
Но-
мер
ба-
лан-
со-
вого
сче-
та
Сумма
Номер
ба-
лан-
сово-
го
сче-
та
в
на-
ци-
она-
ль-
ной
ва-
люте
ты-
ся-
чах тен-
ге)
в иностранной
валюте
в
нацио-
наль-
ной
валю-
те (в
тыся-
чах
тенге)
в иностранной валюте
в
дол-
ларах
США
в
евро
в
рос-
сий-
ских
руб-
лях
в
инос-
тран-
ной
валю-
те
в
дол-
ларах
США
в
евро
в
рос-
сий-
ских
руб-
лях
в
инос-
тран-
ной
валю-
те
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Председатель ликвидационной комиссии ______________ __________
Главный бухгалтер                    ______________ __________
Исполнитель                          ______________ __________
телефон».
Приложение 5 к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 27 февраля 2009 года № 24

нұсқаулыққа 10-1-қосымша
____________________________________________
(жинақтаушы зейнетақы қорының атауы)
кепіл мүлкінің жай-күйі туралы есеп
20__ жылғы "___"____________
(есеп беру күні)
N
р/с
Дебитордың атауы
Дебиторлық берешек
Кепіл мүлкінің атауы
Тарату өндірісінің басталуына
Кепіл мүлікті бағалау/қайта бағалау
Сомасы (мың теңгемен)
Баланс шотының нөмірі
Саны (бірлік)
Кепіл мүліктің құны
Бағалауды/ қайта бағалауды жүргізген күні
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиынтығы
Кестенің жалғасы
Кепіл мүлікті сату
Бағалаушының атауы, бағалаушының бағалау қызметін жүзеге асыруға берілген лицензиясының нөмірі
Мүліктің бағалау құны
Баспасөз органының атауы және сауда-саттықты өткізгені туралы ақпаратты жариялаған күні
Сауда-саттықты өткізу күні және сауда-саттық нәтижесі жөніндегі хаттаманың нөмірі
Сатып алу – сату шартының нөмірі мен күні
Ақшаның келіп түсуін растайтын құжаттың атауы мен нөмірі
Сату құны
9
10
11
12
13
14
15
Кестенің жалғасы
Есепті күнге
Кепіл мүлікті сату құны мен дебиторлық берешек сомасының арасындағы айырмасы
Кепіл мүлікті есептен шығару
Ескерту
Саны (бірлік)
Кепіл мүліктің құны
Сомасы
Негіздеме
16
17
18

«Приложение 10-1 к Инструкции о формах,
сроках и периодичности представления
отчетов и дополнительной информации
ликвидационными комиссиями
накопительных пенсионных фондов
Отчет
о состоянии залогового имущества _______________________________
(наименование накопительного пенсионного фонда)
на "___" _______________ 20__ года
(отчетная дата)
№ п/п
Наиме-
нование
деби-
тора
Дебиторская
задолжен-
ность
Наимено-
вание
залогово-
го
имущества
На начало
ликвидационного
производства
Оценка/переоценка залогового
имущества
Сумма
тыся-
чах
тенге)
Номер
балан-
сового
счета
Дата
прове-
дения
оценки
/пере-
оценки
Наименование
оценщика,
номер
лицензии
оценщика на
осуществление
оценочной
деятельности
Оценоч-
ная
стоимо-
сть
имущес-
тва
Коли-
чество
(еди-
ниц)
Стоимость
залогово-
го
имущества
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого
продолжение таблицы
Реализация залогового имущества
На отчетную дату
Разница
между
стоимостью
реализации
залогового
имущества и
суммой
дебиторской
задолженности
Наименование
печатного
органа и
дата
публикации
информации о
проведении
торгов
Дата
проведения
торгов и
номер
протоко-
ла о
результа-
тах
торгов
Номер и
дата
догово-
ра
купли-
продажи
Наимено-
вание и
номер
документа
,подтвер-
ждающего
поступле-
ние денег
Стои-
мость
реализа-
ции
Количе-
ство
(еди-
ниц)
Стоимость
залогово-
го
имущества
11
12
13
14
15
16
17
18

(3 бағ.-15 бағ.)
19
20
21
Тарату комиссияның
төрағасы      _______________________________________ __________                      (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Бас бухгалтер _______________________________________ __________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
Орындаушы     _______________________________________ __________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)    (қолы)
телефон".
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2009 жылғы 27 ақпандағы
N 24 қаулысына 6-қосымша
"Жинақтаушы зейнетақы қорларының
тарату комиссияларының есеп пен
қосымша ақпаратты ұсыну нысандары,
мерзімі және кезеңділігі туралы
нұсқаулыққа 13-қосымша
Реттік нөмірі
Тартылған қызметкер лауазымының атауы
Ақылы қызмет көрсету шарты
Ақылы қызмет көрсету шарты бойынша еңбекақының мөлшері
Еңбекақы төлеу қоры
1
2
3
4
5
6
таратылатын қор бойынша
Жиынтығы
таратылатын қордың филиалдары мен өкілдіктері бойынша
Жиынтығы
Барлығы бір жылда
Ескерту: есепке тарату комиссияның төрағасы мен мүшелері туралы мәліметтер де кіреді.
Тарату комиссиясының
төрағасы            ___________________________ __________
Бас бухгалтер       ___________________________ __________
Орындаушы           ___________________________ __________
телефон".

(гр.3-гр.15)
продолжение таблицы
Списание
залогового
имущества
Примечание
Сумма
Основа-
ние
19
20
21
Председатель
ликвидационной комиссии ________________________________ ________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Главный бухгалтер       ________________________________ ________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись)
Исполнитель             ________________________________ ________
(фамилия, имя, при наличии - отчество) (подпись) телефон».
Приложение 6 к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 27 февраля 2009 года № 24
«Приложение 13 к Инструкции о формах,
сроках и периодичности представления
отчетов и дополнительной информации
ликвидационными комиссиями
накопительных пенсионных фондов
Лица, оказывающие ликвидационной комиссии услуги
по договорам возмездного оказания услуг
Поряд-
ковый
номер
Наименование
должности
привлеченного
работника
Договор
возмездного
оказания услуг
Размер оплаты
труда по
договору
возмездного
оказания услуг
Фонд оплаты
труда
номер
дата
1
2
3
4
5
6
по ликвидируемому фонду
Итого
по филиалам и представительствам ликвидируемого фонда
Итого
Всего за год
Примечание: в отчет включаются также сведения о председателе и членах
ликвидационной комиссии.
Председатель ликвидационной комиссии ___________ ___________
Главный бухгалтер                    ___________ ___________
Исполнитель                          ___________ ___________
телефон».