Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Банкті ашуға рұқсат беру, сондай-ақ банктер бағалы қағаздар рыногында жүзеге асыратын қызметті, банктік және өзге операцияларды лицензиялау ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 121 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2009 жылғы 27 наурыздағы N 53 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 5 мамырда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5663 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 36 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 30.03.2020 № 36 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Екінші деңгейдегі банктердің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Агенттік Басқармасының "Банкті ашуға рұқсат беру, сондай-ақ банктер бағалы қағаздар рыногында жүзеге асыратын қызметті, банктік және өзге операцияларды лицензиялау ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 121 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4718 тіркелген, 2007 жылғы маусымда Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған) Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Банкті ашуға рұқсат беру, сондай-ақ банктер бағалы қағаздар рыногында жүзеге асыратын қызметті, банктік және өзге операцияларды лицензиялау ережесін бекіту туралы" 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 121 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" 2008 жылғы 30 маусымдағы N 99 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5273 тіркелген, 2008 жылғы 15 қыркүйекте Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағының N 9 санында жарияланған), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне лицензиялау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 28 қарашадағы N 182 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5478 тіркелген, 2009 жылғы 17 ақпанда "Заң газеті" газетінің N 24 (1447) санында жарияланған) қаулыларымен енгізілген өзгерістер мен және толықтырулармен бірге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Банкті ашуға рұқсат беру, сондай-ақ банктер бағалы қағаздар рыногында жүзеге асыратын қызметті, банктік және өзге операцияларды лицензиялау ережесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Осы ереже сондай-ақ ислам банктеріне қолданылады.";
7-тармақтың бірінші абзацында "құрылтай құжаттарының (жарғының және құрылтай шартының)" деген сөздер "жарғысының" деген сөзбен ауыстырылсын;

О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 апреля 2007 года № 121 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на открытие банка, а также лицензирования банковских и иных операций, деятельности на рынке ценных бумаг, осуществляемых банками"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 марта 2009 года N 53. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 мая 2009 года N 5663. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 30 марта 2020 года № 36.
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и развитию финансового рынка от 30.03.2020 № 36 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность банков второго уровня, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Агентства от 30 апреля 2007 года № 121 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на открытие банка, а также лицензирования банковских и иных операций, деятельности на рынке ценных бумаг, осуществляемых банками" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4718, опубликованное в июне 2007 года в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан) с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 30 июня 2008 года № 99 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 апреля 2007 года № 121 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на открытие банка, а также лицензирования банковских и иных операций, и деятельности на рынке ценных бумаг, осуществляемых банками" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5273, опубликованным 15 сентября 2008 года в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 9), постановлением Правления Агентства от 28 ноября 2008 года № 182 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам лицензирования" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5478, опубликованным 17 февраля 2009 года в газете "Юридическая газета" № 24 (1621)) следующие дополнения и изменения:
в Правилах выдачи разрешения на открытие банка, а также лицензирования банковских и иных операций, и деятельности на рынке ценных бумаг, осуществляемых банками, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Настоящие Правила распространяются также на исламские банки.";
в абзаце первом пункта 7 слова "учредительных документов (устава и учредительного договора)" заменить словом "устава";

мынадай мазмұндағы 12-1 және 13-1-тармақтармен толықтырылсын:
"12-1. Уәкілетті орган ислам банкіне осы Ереженің 5-1-қосымшасымен белгіленген нысан бойынша, ислам банкінің банктік және өзге операцияларды жүргізуге лицензияны береді.";
"13-1. Уәкілетті орган ислам банкіне осы Ереженің 6-1-қосымшасымен белгіленген нысан бойынша бағалы қағаздар нарығында қызметті жүзеге асыруға және ислам банкінің банктік және өзге операцияларды жүргізуге лицензияны береді.";
18-тармақта:
"7-қосымшасына сәйкес нысан бойынша" деген сөздер мен цифр "7, 7-1-қосымшаларына сәйкес нысан бойынша" деген сөздермен және цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Жаңадан құрылған ислам банкі ислам банкінің банктік және өзге операцияларды жүргізуге лицензия беру туралы өтінішіне қосымша исламдық қаржыландыру принциптері бойынша кеңесті тағайындау туралы акционерлердің жалпы жиналысының шешімін қоса береді.";
24-тармақтың 1) тармақшасында "8-қосымшасына" деген сөз бен цифр "8, 8-1-қосымшаларына" деген сөз бен цифрлармен ауыстырылсын;
5-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 5-1-қосымшамен толықтырылсын;
6-қосымшаның 1-тармағы "өзге операцияларды" деген сөздерден кейін "(ұлттық және (немесе) шетел валютада)" деген сөздермен толықтырылсын;
осы қаулының 3 , 4 , 5-қосымшаларына сәйкес 6-1, 7-1, 8-1-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы ол бірінші рет ресми жарияланған күннен кейін жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Лицензиялау департаменті (Н.Қ. Қасқаманова):
1) Заң департаментімен (Н.В. Сәрсенова) бірлесіп, осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне мәлімет үшін жіберсін.
4. Агенттіктің Төрайым қызметі (А.Ә. Кенже) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрайымының орынбасары М.Б. Байсыновқа жүктелсін.
Төрайым
Е. Бахмутова
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2009 жылғы 27
наурыздағы N 53 қаулысының
1-қосымшасы
"Банкті ашуға рұқсат беру, сондай-ақ
банктер бағалы қағаздар рыногында
жүзеге асыратын қызметті, банктік
және өзге операцияларды лицензиялау
ережесінің 5-қосымшасы
Қазақстан Республикасының
елтаңбасы
Уәкілетті органның толық атауы
Банктік және өзге операцияларды жүргізуге
Лицензия
Лицензияның нөмірі________ Берілген күні____жылғы "___"________
_____________________________________________________________________
банктің толық атауы
Осы лицензия операциялардың мынадай түрлерін (ұлттық және (немесе) шетел валютада) жүргізуге құқық береді:

дополнить пунктами 12-1 и 13-1 следующего содержания:
"12-1. Уполномоченный орган выдает исламскому банку лицензию на проведение банковских и иных операций исламского банка по форме, установленной приложением 5-1 к настоящим Правилам.";
"13-1. Уполномоченный орган выдает исламскому банку лицензию на проведение банковских и иных операций исламского банка и деятельности на рынке ценных бумаг по форме, установленной приложением 6-1 к настоящим Правилам.";
в пункте 18 :
слова и цифру "по форме согласно приложению 7" заменить словами и цифрой ", по форме согласно приложениям 7, 7-1";
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Вновь созданный исламский банк дополнительно к заявлению о выдаче лицензии на проведение банковских и иных операций исламского банка прилагает решение общего собрания акционеров о назначении совета по принципам исламского финансирования.";
в подпункте 1) пункта 24 слово и цифру "приложению 8" заменить словом и цифрами "приложениям 8, 8-1";
приложение 5 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 5-1 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
пункт 1 приложения 6 после слов "иных операций" дополнить словами "(в национальной и (или) иностранной валюте)";
дополнить приложениями 6-1, 7-1, 8-1 согласно приложениям 3 , 4 , 5 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного дня после дня его первого официального опубликования.
3. Департаменту лицензирования (Каскаманова Н.К.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Службе Председателя Агентства (Кенже А.А.) принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Байсынова М.Б.
Председатель
Е. Бахмутова
Приложение 1
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций
от 27 марта 2009 года № 53
"Приложение 5
к Правилам выдачи разрешения
на открытие банка, а также
лицензирования банковских и
иных операций, и деятельности
на рынке ценных бумаг,
осуществляемых банками
Герб
Республики Казахстан
Полное наименование уполномоченного органа
Лицензия
на проведение банковских и иных операций
Номер лицензии _____ Дата выдачи "___" _________ _____ года
________________________________________________________
полное наименование банка
Настоящая лицензия дает право на проведение следующих видов
операций (в национальной и (или) иностранной валюте):

1) банктік операцияларды:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2) өзге операцияларды:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Банктік және өзге операцияларды жүргізуге бірінші рет алынған лицензия туралы деректер:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(нөмірі, күні, лицензия берген мемлекеттік органның атауы)
Төраға (Төрағаның орынбасары)
Мөрдің орны
Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2009 жылғы 27
наурыздағы N 53 қаулысының
2-қосымшасы
"Банкті ашуға рұқсат беру, сондай-ақ
банктер бағалы қағаздар рыногында
жүзеге асыратын қызметті, банктік
және өзге операцияларды лицензиялау
ережесінің 5-1-қосымшасы
Қазақстан Республикасының
елтаңбасы
Уәкілетті органның толық атауы
Ислам банкінің банктік және өзге операцияларды
жүргізуге Лицензия
Лицензияның нөмірі________Берілген күні_____жылғы "___"________
_____________________________________________________________________
ислам банкінің толық атауы
Осы лицензия операциялардың мынадай түрлерін (ұлттық және (немесе) шетел валютада) жүргізуге құқық береді:
1. "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 52-5-бабының 1-тармағына сәйкес ислам банкінің банктік операцияларды:
2. "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабына сәйкес банктік және өзге операцияларды:
1) банктік операцияларды:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2) өзге операцияларды:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Ислам банкінің банктік және өзге операцияларды жүргізуге бірінші рет алынған лицензиясы туралы деректер:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(нөмірі, күні, лицензия берген мемлекеттік органның атауы)
Төраға (Төрағаның орынбасары)
Мөрдің орны
Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2009 жылғы 27
наурыздағы N 53 қаулысының
3-қосымшасы
"Банкті ашуға рұқсат беру, сондай-ақ
банктер бағалы қағаздар рыногында
жүзеге асыратын қызметті, банктік
және өзге операцияларды лицензиялау

1) банковских операций:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2) иных операций:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Данные о лицензии на проведение банковских и иных операций,
полученной впервые:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(номер, дата, наименование государственного органа, выдавшего лицензию)
Председатель (заместитель Председателя)
Место печати
город Алматы"
Приложение 2
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций
от 27 марта 2009 года № 53
"Приложение 5-1
к Правилам выдачи разрешения
на открытие банка, а также
лицензирования банковских и
иных операций, деятельности
на рынке ценных бумаг,
осуществляемых банками
Герб
Республики Казахстан
Полное наименование уполномоченного органа
Лицензия
на проведение банковских и иных операций исламского банка
Номер лицензии _____ Дата выдачи "___" _________ _____ года
________________________________________________________
полное наименование исламского банка
Настоящая лицензия дает право на проведение следующих видов
операций (в национальной и (или) иностранной валюте):
1. Банковских операций исламского банка в соответствии с
пунктом 1 статьи 52-5 Закона Республики Казахстан "О банках и
банковской деятельности в Республике Казахстан":
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2. Банковских и иных операций в соответствии со статьей 30
Закона Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в
Республике Казахстан":
1) банковских операций:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2) иных операций:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Данные о лицензии на проведение банковских и иных операций
исламского банка, полученной впервые:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(номер, дата, наименование государственного органа, выдавшего лицензию)
Председатель (заместитель Председателя)
Место печати
город Алматы"
Приложение 3
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций
от 27 марта 2009 года № 53

ережесінің 6-1-қосымшасы
Қазақстан Республикасының
елтаңбасы
Уәкілетті органның толық атауы
Ислам банкінің банктік және өзге операцияларды және
бағалы қағаздар нарығында қызметті жүргізуге
Лицензия
Лицензияның нөмірі________Берілген күні____жылғы "___"_________
_____________________________________________________________________
ислам банкінің толық атауы
Осы лицензия мыналарды жүзеге асыруға құқық береді:
1. "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 52-5-бабының 1-тармағына сәйкес ислам банкінің банктік операцияларды (ұлттық және (немесе) шетел валютада):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2. "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 30-бабына сәйкес банктік және өзге операцияларды (ұлттық және (немесе) шетел валютада):
1) банктік операцияларды:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2) өзге операцияларды:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
3. Бағалы қағаздар нарығында қызметті жүзеге асыруға:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Бірінші рет алынған лицензия туралы деректер:
ислам банкінің банктік және өзге операцияларды жүргізуге
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(нөмірі, күні, лицензия берген мемлекеттік органның атауы)
ислам банкінің банктік және өзге операцияларды және бағалы қағаздар нарығында қызметті жүргізуге:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(нөмірі, күні, лицензия берген мемлекеттік органның атауы)
Төраға (Төрағаның орынбасары)
Мөрдің орны
Алматы қаласы"
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2009 жылғы 27
наурыздағы N 53 қаулысының
4-қосымшасы
"Банкті ашуға рұқсат беру, сондай-ақ
банктер бағалы қағаздар рыногында
жүзеге асыратын қызметті, банктік
және өзге операцияларды лицензиялау
ережесінің 7-1-қосымшасы
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
_____________________________________________________________________
(ислам банкінің толық атауы)
Өтініш
Банк операцияларын (валюта түрін көрсету - ұлттық және (немесе) шетел):

"Приложение 6-1
к Правилам выдачи разрешения
на открытие банка, а также
лицензирования банковских
и иных операций, деятельности
на рынке ценных бумаг,
осуществляемых банками
Герб
Республики Казахстан
Полное наименование уполномоченного органа
Лицензия
на проведение банковских и иных операций исламского банка
и деятельности на рынке ценных бумаг
Номер лицензии _____ Дата выдачи "___" _________ _____ года
________________________________________________________
полное наименование исламского банка
Настоящая лицензия дает право на проведение:
1. Банковских операций исламского банка в соответствии с
пунктом 1 статьи 52-5 Закона Республики Казахстан "О банках и
банковской деятельности в Республике Казахстан" (в национальной и
(или) иностранной валюте):
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2. Банковских и иных операций в соответствии со статьей 30
Закона Республики Казахстан "О банках и банковской деятельности в
Республике Казахстан" (в национальной и (или) иностранной валюте):
1) банковских операций:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2) иных операций:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
3. Деятельности на рынке ценных бумаг:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Данные о лицензии, полученной впервые:
на проведение банковских и иных операций исламского банка
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(номер, дата, наименование государственного органа, выдавшего лицензию)
на проведение банковских и иных операций исламского банка и
деятельности на рынке ценных бумаг:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(номер, дата, наименование государственного органа, выдавшего лицензию)
Председатель (заместитель Председателя)
Место печати
город Алматы"
Приложение 4
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций
от 27 марта 2009 года № 53
"Приложение 7-1
к Правилам выдачи разрешения
на открытие банка, а также
лицензирования банковских и
иных операций, деятельности
на рынке ценных бумаг,
осуществляемых банками
В ___________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
от ___________________________________________________________
(полное наименование исламского банка)
Заявление
Прошу выдать лицензию на проведение (указать вид валюты - в
национальной и (или) иностранной):

1) ислам банкінің банктік операцияларын:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2) банктік және өзге операцияларды:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
жүзеге асыруға лицензия беруіңізді сұраймын
Банк туралы мәліметтер:
1. Атауы, орналасқан жері:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үйдің нөмірі, телефон, факс)
2. Ислам банкінің банктік және өзге операцияларды жүргізуге бірінші рет алынған лицензиясы туралы деректер:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(нөмірі, күні, лицензия берген мемлекеттік органның атауы)
3. Жіберген құжаттардың даналар саны және әр қайсысы бойынша парақтар саны:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Ислам банкі және құрылтайшылар (акционерлер) өтінішке қоса берілген құжаттардың (ақпараттың) шынайылығына толық жауапты болады.
Өтінішті беруге өкілетті тұлғаның фамилиясы, аты, әкесінің аты (бар болса), лауазымы _______________________________________________
_____________________________________________________________________
(қолы)
20__ жылғы "___"___________
Мөрдің орны"
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының 2009 жылғы 27
наурыздағы N 53 қаулысының
5-қосымшасы
"Банкті ашуға рұқсат беру, сондай-ақ
банктер бағалы қағаздар рыногында
жүзеге асыратын қызметті, банктік
және өзге операцияларды лицензиялау
ережесінің 8-1-қосымшасы
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы)
_____________________________________________________________________
(ислам банкінің толық атауы)
Өтініш
Бағалы қағаздар нарығында қызметті жүзеге асыруға лицензия беруіңізді сұраймын:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Банк туралы мәліметтер:
1. Атауы, орналасқан жері
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(индекс, қала, аудан, облыс, көше, үйдің нөмірі)
_____________________________________________________________________
(телефон, факс).

1) банковских операций исламского банка:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
2) банковских и иных операций:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Сведения о банке:
1. Наименование, место нахождения:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, номер дома, телефон, факс)
2. Данные о лицензии на проведение банковских и иных операций
исламского банка, полученной впервые:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(номер, дата, наименование государственного органа, выдавшего лицензию)
3. Перечень направляемых документов, количество экземпляров и
листов по каждому из них:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Исламский банк и учредители (акционеры) полностью несут
ответственность за достоверность прилагаемых к заявлению документов
(информации).
Фамилия, имя, отчество (при наличии), должность лица,
уполномоченного на подачу заявления ________________________________
____________________________________________________________________
(подпись)
"___" _____________ 20__ года
Место печати"
Приложение 5
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка
и финансовых организаций
от 27 марта 2009 года № 53
"Приложение 8-1
к Правилам выдачи разрешения
на открытие банка, а также
лицензирования банковских и
иных операций, деятельности
на рынке ценных бумаг,
осуществляемых банками
В ___________________________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа)
от ___________________________________________________________
(полное наименование исламского банка)
Заявление
Прошу выдать лицензию на проведение деятельности на рынке
ценных бумаг:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Сведения о банке:
1. Наименование, место нахождения
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(индекс, город, район, область, улица, номер дома)
____________________________________________________________________
(телефон, факс).