"Тарификация бірліктерінің өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 2 ақпандағы № 43 бұйрығына өзгерту енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 6 мамырдағы № 209 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 20 мамырда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5677 болып енгізілді.
"Байланыс туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабының   1-1-тармағына сәйкес, Б Ұ ЙЫРАМЫН:
1. "Тарификация бірліктерінің өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі Төрағасының 2009 жылғы 2 ақпандағы № 43 бұйрығына (№ 5573 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген болып енгізілді, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2009 жыл, № 3, 338-бап) келесі өзгеріс енгізілсін:
5-тармағында "2009 жылғы 1 маусымнан" сөздері "2010 жылғы 1 қаңтардан" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің Байланыс саласындағы талдау және тарифтік реттеу департаменті (Т.К. Наметчаев) заңнама тәртібінде белгіленген:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізгеннен кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін және Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің құрылымдық бөлімшелерінің назарына жеткізсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі төрағасының орынбасары А.Ә. Әріпхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Төраға                                       Қ. Есекеев
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Қауіпсіздік
Комитетінің Төрағасы
Шабдарбаев А.С.________
12 мамыр 2009 жыл

О внесении изменения в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 2 февраля 2009 года № 43 "Об утверждении размеров единиц тарификации"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 6 мая 2009 года № 209. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 мая 2009 года № 5677
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О связи", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи от 2 февраля 2009 года № 43 "Об утверждении размеров единиц тарификации" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5573, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2009 г., № 3, ст. 338) следующее изменение:
в пункте 5 слова "1 июня 2009 года" заменить словами "1 января 2010 года".
2. Департаменту анализа и тарифного регулирования в области связи Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи (Наметчаев Т.К.) в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации и довести его до сведения структурных подразделений Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи Арифханова А.А.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель                               К. Есекеев
СОГЛАСОВАН:
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
_______________ Шабдарбаев А.С.
12 мая 2009 года