«Құжаттар нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 588 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 14 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6002 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 19 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды (ҚР Қаржы министрінің 16.01.2013 № 19 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 01.01.2013 туындалған қатынастарға таратылады) бұйрығының 37-қосымшасының 7-тармақшасын қараңыз).
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 570-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Құжаттар нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 633 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5448 болып тіркелген, «Юридическая газета» газетінде 2009 жылғы 10 сәуірде № 53 (1650), Қазақстан Республикасы орталық аппарат және өзге мемлекеттік органдар актілерінің жинағында 2009 жылғы № 1 жарияланған) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
6) тармақшада «.» деген тыныс белгі «;» деген тыныс белгімен ауыстырылсын;
1-тармақ мынадай мазмұндағы 7) және 8) тармақшалармен толықтырылсын;
«7) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес жеке нотариус ретінде тіркеу есебіне қою туралы куәлiк;
8) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес қорғаушы ретінде тіркеу есебіне қою туралы куәлiк.»;
осы бұйрыққа 1, 2-қосымшаларға сәйкес 89-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                      Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 588 бұйрығына 1 қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 633 бұйрығына 8 қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 588 бұйрығына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 633 бұйрығына 9 қосымша

О внесении изменения и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 588. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 января 2010 года № 6002. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 19
Сноска. Утратил силу (см. подпункт 7) приложения 37 приказа Министра финансов РК от 16.01.2013 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 633 "Об утверждении форм документов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5448, опубликован в газете "Юридическая газета" от 10 апреля 2009 года № 53 (1650), Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2009 года) следующие изменение и дополнения:
в подпункте 6) пункта 1 знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
пункт 1 дополнить подпунктами 7) и 8) следующего содержания:
"7) свидетельство о постановке на регистрационный учет в качестве частного нотариуса согласно приложению 8 к настоящему приказу;
8) свидетельство о постановке на регистрационный учет в качестве адвоката согласно приложению 9 к настоящему приказу.";
дополнить приложениями 8, 9 согласно приложениям 12 к настоящему приказу.
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2010 года.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Жамишев
Приложение 1 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 588
Приложение 8 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633
Приложение 2 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 588
Приложение 9 к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 декабря 2008 года № 633