Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 16/4-IV "Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 187/30-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 16 ақпанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 563 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 410/54-IV Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010.12.13 N 410/54-IV Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңның 6-бабын және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 13 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" Заңын басшылыққа ала отырып Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 16/4-IV "Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 23 қарашада N 478 болып тіркелген, 2007 жылғы 29 қарашадағы N 187 "Вечерняя Астана", 2007 жылғы 29 қарашадағы N 192-194 "Астана хабары" газеттерінде жарияланған), 2008 жылғы 30 қаңтардағы N 50/8-IV "Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 16/4-IV "Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 3 наурызда N 491 болып тіркелген, 2008 жылғы 8 наурыздағы N 27 "Вечерняя Астана", 2008 жылғы 8 наурыздағы N 32-33 "Астана хабары" газеттерінде жарияланған), 2008 жылғы 9 шілдедегі N 116/18-IV "Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 16/4-IV "Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 15 тамызда N 542 болып тіркелген, 2008 жылғы 21 тамыздағы N 99 "Астана ақшамы", 2008 жылғы 21 тамыздағы N 102 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидаларында:
19-тармақтың 3) тармақшасындағы "бірінші және екінші топтағы" деген сөздер алынып тасталсын;
24-тармақтың екінші азатжолын "анықтамасы" деген сөзден кейін "ұрланған (жоғалған) жеңілдікті жол жүру билетін жарамсыз деп тану туралы" деген сөздермен толықтырылсын;
31-тармақта:
"(Республика күні - )" деген сөзден кейін "мұқтаж" деген сөзбен толықтырылсын;
келесі мазмұндағы оныншы азатжолымен толықтырылсын:
"6 шілде (Астана күні) - табысы аз отбасыларға азық-түлік жиынтығы мен мерекелік түске ас түрінде";
66-тармақта:
1) тармақшадағы "1000 (бір мың)" деген сандар мен сөздер "3000 (үш мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшаның екінші азатжолындағы "5000 (бес мың)" деген сандар мен сөздер "10000 (он мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
2) тармақшаның үшінші азатжолындағы "3000 (үш мың)" деген сандар мен сөздер "4000 (төрт мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "1000 (бір мың)" деген сандар мен сөздер "2000 (екі мың)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "1000 (бір мың)" деген сандар мен сөздер "1500 (бір мың бес жүз)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "1000 (бір мың)" деген сандар мен сөздер "1500 (бір мың бес жүз)" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-ІV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 29 января 2009 года N 187/30-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 16 февраля 2009 года N 563. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 410/54-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 13.12.2010 № 410/54-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Руководствуясь статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-ІV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 ноября 2007 года за № 478, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 187 от 29 ноября 2007 года, "Астана хабары" № 192-194 от 29 ноября 2007 года), от 30 января 2008 года № 50/8-ІV "О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-ІV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 марта 2008 года за № 491, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 27 от 8 марта 2008 года, "Астана хабары" № 32-33 от 8 марта 2008 года), от 9 июля 2008 года № 116/18-ІV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 16/4-ІV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 августа 2008 года за № 542, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" № 99 от 21 августа 2008 года, "Вечерняя Астана" № 102 от 21 августа 2008 года), следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны, утвержденных указанным решением:
в подпункте 3) пункта 19 слова "первой и второй групп" исключить;
второй абзац пункта 24 после слова "изданиях" дополнить словами "о признании недействительным украденного (утерянного) льготного проездного билета";
в пункте 31:
после слов "(День Республики -)" дополнить словом "нуждающимся";
дополнить десятым абзацем следующего содержания:
"6 июля (День Столицы) - малообеспеченным семьям в виде продуктовых наборов и праздничных обедов;";
в пункте 66:
в подпункте 1) цифры и слова "1000 (одна тысяча)" заменить цифрами и словами "3000 (три тысячи)";
во втором абзаце подпункта 2) цифры и слова "5000 (пять тысяч)" заменить цифрами и словами "10000 (десять тысяч)";
в третьем абзаце подпункта 2) цифры и слова "3000 (три тысячи)" заменить цифрами и словами "4000 (четыре тысячи)";
в подпункте 3) цифры и слова "1000 (одна тысяча)" заменить цифрами и словами "2000 (две тысячи)";
в подпункте 5) цифры и слова "1000 (одна тысяча)" заменить цифрами и словами "1500 (одна тысяча пятьсот)";
в подпункте 6) цифры и слова "1000 (одна тысяча)" заменить цифрами и словами "1500 (одна тысяча пятьсот)".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрайымы                       Н. Петухова
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                             В. Редкокашин

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                      Н. Петухова
Секретарь маслихата
города Астаны                                В. Редкокашин