Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 15/4-ІV "Азық-түлікке бағалардың қымбаттауына байланысты Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 198/31-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 27 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 573 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 416/54-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2010.12.13 N 416/54-IV шешімімен
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі "Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Заңның 8-бабын , Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңның 1-бабының , 4-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 15/4-ІV "Азық-түлікке бағалардың қымбаттауына байланысты Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2007 жылғы 05 қарашада N 476 болып тіркелген, 2007 жылғы 08 қарашада N 183, 2007 жылғы 10 қарашада N 184 "Астана хабары", 2007 жылғы 06 қарашада N 177, 2007 жылғы 10 қарашада N 179 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), (2008 жылғы 30 қаңтардағы N 51/8-ІV "Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 15/4-IV "Азық-түлікке бағалардың қымбаттауына байланысты Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 03 наурызда N 492 болып тіркелген, 2008 жылғы 08 наурызда N 32-33, 2008 жылғы 13 наурызда N 34 "Астана хабары", 2008 жылғы 8 наурызда N 27, 2007 жылғы 10 қарашада N 179 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған), (2008 жылғы 24 сәуірдегі N 79/14-ІV "Астана қаласы мәслихатының 2007 жылғы 17 қазандағы N 15/4-ІV "Азық-түлікке бағалардың қымбаттауына байланысты Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 16 мамырда N 535 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 мамырда N 63 "Астана хабары", 2008 жылғы 20 мамырда N 58 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменения и дополнения в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 15/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны в связи с удорожанием цен на продукты питания"
Решение маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 198/31-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 27 апреля 2009 года N 573. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 13 декабря 2010 года № 416/54-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 13.12.2010 № 416/54-IV
Рассмотрев предложение акимата города Астаны, руководствуясь статьей 8 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О статусе столицы Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 4 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 15/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны в связи с удорожанием цен на продукты питания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 ноября 2007 года за № 476, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 183 от 8 ноября 2007 года, № 184 от 10 ноября 2007 года, "Вечерняя Астана" № 177 от 06 ноября 2007 года, № 179 от 10 ноября 2007 года), от 30 января 2008 года № 51/8-IV "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 15/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны в связи с удорожанием цен на продукты питания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 марта 2008 года за № 492, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 32-33 от 8 марта 2008 года, № 34 от 13 марта 2008 года, "Вечерняя Астана" № 27 от 8 марта 2008 года), от 24 апреля 2008 года № 79/14-IV "О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 17 октября 2007 года № 15/4-IV "О Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны в связи с удорожанием цен на продукты питания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 мая 2008 года за № 535, опубликовано в газетах "Астана хабары" № 63 от 27 мая 2008 года, "Вечерняя Астана" № 58 от 20 мая 2008 года) следующие изменения и дополнения:

1) шешімнің кіріспесі "мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын;
2) осы шешіммен бекітілген Азық-түлікке бағалардың қымбаттауына байланысты Астана қаласындағы мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету Қағидаларында :
2-тармақтың 3) тармақшасындағы "отбасыларға, алушыларға" деген сөздер "отбасылар мүшелеріне, алушыларға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрайымы                        Н. Петухова
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                              В. Редкокашин

1) преамбулу решения после слов "государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении";
2) в Правилах оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Астаны в связи с удорожанием цен на продукты питания, утвержденных указанным решением;
в подпункте 3) пункта 2 слова "семьям, получателям" заменить словами "членам семей, получателей".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                      Н. Петухова
Секретарь маслихата
города Астаны                                В. Редкокашин