Сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 мамырдағы N 26-461қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 20 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 578 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 мамырдағы N 26-485қ Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2011.05.31 N 26-485қ Қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы 27-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына , "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі N 544 Заңының 27-бабына және "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 371 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 - 9 қосымшаларға сәйкес Астана қаласында бөлшек сауда ұйымдастыру үшін белгіленген орындар бекітілсін.
2. "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы осы қаулыны кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Т.М. Жақсылықовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                         И. Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛГЕН
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Астана қаласы
бойынша департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                               Ж.М. Бекшин
2009 жылғы 7 мамыр
"Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Астана қаласы бойынша аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                              Е.М. Оспанов
2009 жылғы 7 мамыр
Астана қаласы әкімдігінің

О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности
Постановление акимата города Астаны от 8 мая 2009 года N 26-461п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 мая 2009 года N 578. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 31 мая 2011 года № 26-485п
Примечание РЦПИ. Порядок введения в действие решения см. п. 4
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года № 544 "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дислокацию мест для организации розничной торговли в городе Астане согласно приложениям 1-9.
2. Начальнику Государственного учреждения "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима города Астаны Жаксылыкова Т.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО
Начальник Государственного учреждения
"Департамент Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по городу Астане"     Бекшин Ж.М.
7 мая 2009 г.
Начальник Государственного учреждения
"Территориальная инспекция
Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
по городу Астане"                          Оспанов Е.М.
7 мая 2009 г.
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны