Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2009-2013 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы 22-610қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 16 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 587 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің м.а. 2013 жылғы 30 шілдедегі № 107-1266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің м.а. 30.07.2013 № 107-1266 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-542қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2009-2013 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-542қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) бекітілген жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын тиісті білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2009-2013 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруды қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-542қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. Басқарма осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2009-2013 учебные годы
Постановление акимата города Астаны от 30 июня 2009 года N 22-610п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 16 июля 2009 года N 587. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30 июля 2013 года № 107-1266
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30.07.2013 № 107-1266.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-542п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2009-2013 учебные годы согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-542п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
2. Государственному учреждению "Управление образования города Астаны" (далее - Управление) обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2009-2013 учебные годы в соответствующих учебных организациях, финансируемых из местного бюджета.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-542п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
3. Управлению обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Рахимжанова A.M.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Утвержден
постановлением акимата
города Астаны