"Астана қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындары мен мемлекеттік мекемелеріне бекітілген мүлікті есептен шығару тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы № 3-1-1866қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 16-1229қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 614 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 ақпандағы N 06-178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.02.2012 N 06-178 қаулысымен (қаулының мемлекеттік тілдегі мәтіні РҚАО-ға  түспеген).
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындары мен мемлекеттік мекемелеріне бекітілген мүлікті есептен шығару тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 1 желтоқсандағы № 3-1-1866қ қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 28 желтоқсанда № 366 болып тіркелген; «Вечерняя Астана» газетінің 2004 жылғы 27 қарашадағы № 167-168 нөмірінде, «Астана хабары» газетінің 2004 жылғы 30 қарашадағы № 162 нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне, Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік кәсіпорын туралы», «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:».
2. «Астана қаласының Қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі көрсетілген қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Т.Қожағапановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                           И. Тасмағамбетов

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 1 декабря 2004 года № 3-1-1866п "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за коммунальными государственными предприятиями и государственными учреждениями города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 21 декабря 2009 года N 16-1229п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 января 2010 года N 614. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 февраля 2012 года № 06-178
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.02.2012 № 06-178.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 1 декабря 2004 года № 3-1-1866п "Об утверждении Инструкции о порядке списания имущества, закрепленного за коммунальными государственными предприятиями и государственными учреждениями города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2004 года за № 366; опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" от 27 ноября 2004 года, № 167-168, "Астана хабары" от 30 ноября 2004 года, № 162) следующие изменения:
преамбулу указанного постановления изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан, законами Республики Казахстан "О государственном предприятии", "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Государственному учреждению "Управление финансов города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Кожагапанова Е.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов