"Қайтыс болуы туралы анықтама беру" мемлекттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № А-1/31 қаулысы. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 27 ақпанда № 3311 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № а-2/68 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.03.10 № а-2/68 қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Қайтыс болуы туралы анықтама беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М. Бекмағамбетовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                    А. Рау
Ақмола облысының әкімдігінің
2009 жылғы 30 қаңтардағы № А-1/31
қаулысымен бекітілді
«Қайтыс болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт қайтыс болуы туралы анықтама беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін белгілейді (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Неке және отбасы туралы» 1998 жылғы 17 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 197-бабының, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы № 561 қаулысының , «Туу, қайтыс болу және перинаталдық өлім жағдайларын куәландыратын медициналық құжаттаманы енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2007 жылғы 27 тамыздағы № 520  бұйрығының  (нормативтік құқықтық актiлерiнiң мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 4946 болып тіркелген) негізінде жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызметті аудандардың және Көкшетау мен Степногорск қалаларының мемлекеттік медицина ұйымдары (бұдан әрі – медициналық ұйымдар) қайтыс болғанның тұрғылықты жері бойынша көрсетеді. Медицина ұйымдарының толық атауы, қызметті көрсету орны, байланыс телефоны, электрондық мекен-жайлары мен веб-сайттары осы стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
5. Қайтыс болу фактісін куәландыратын "Қайтыс болғаны туралы дәрігерлік куәлік" N 106/у-07 бастапқы медициналық құжаттама есеп үлгісін беру мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны болып табылады.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справок о смерти"
Постановление акимата Акмолинской области от 30 января 2009 года № А-1/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 февраля 2009 года № 3311. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10 марта 2011 года № а-2/68
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10.03.2011 № а-2/68
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги «Выдача справок о смерти».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместитиеля акима области Бекмагамбетова Г.М.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                     А. Рау
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 30 января 2009 года
№ А-1/31
Стандарт
оказания государственной услуги
«Выдача справок о смерти»
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной  услуги по  выдаче справок о смерти (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании статьи 197 Закона Республики Казахстан от 17 декабря 1998 года «О браке и семье», постановления Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года № 561 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам»,  приказа  Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 августа 2007 года № 520 «О введении медицинской документации, удостоверяющей случай рождения, смерти и перинатальной смерти» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4946).
4. Государственная услуга оказывается медицинскими организациями районов, городов Кокшетау и Степногорска (далее - медицинские организации) по месту жительства умершего. Полное наименование медицинских организаций, место оказания услуг, контактные телефоны, электронный адрес и веб-сайты указаны в приложений 1 к настоящему Стандарту.
5. Формой завершения государственной услуги является выдача учетной формы первичной медицинской документации № 106/у-07 «Врачебное свидетельство о смерти», удостоверяющая факт смерти.

6. Мемлекеттік қызмет өлген адаммен бірге тұратын жеке тұлғаларға, ондай адамдар болмаған жағдайда көршілері, тұрғын үй-пайдалану ұйымдарының қызметкерлері немесе адам қайтыс болған жердегі мекеменің әкімшілігі, мәйітті тауып алған ішкі істер органдарына (бұдан әрі - өтініш беруші) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет өтініш беруші құжаттарды тапсыру сәтінен бастап бір жұмыс күнінен аспайтын мерзімде көрсетіледі;
2) қажетті құжаттарды тапсыру кезінде кезек күтуге рұқсат берілген уақыт 40 минуттан аспайды;
3) құжаттарды алу кезінде кезекте күтудің ең шектеулі уақыты мемлекеттік қызмет көрсету мерзімінде сияқты шамамен 40 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі туралы толық ақпарат медициналық ұйымдардың ақпараттық стендтерінде орналастырылады. Медицина ұйымдарының мекен-жайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген. Мемлекеттік қызмет көрсету стандарты ақпарат көзі ретінде облыстық «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланады.
10. Мемлекеттік қызмет сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін күн сайын көрсетіледі, демалыс күндері – сенбі, жексенбі және мереке күндері, түскі асқа үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жедел қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
11. Мемлекеттік қызмет өтініш берушінің тұрғылықты жері бойынша медицина ұйымдарымен көрсетіледі. Медицина ұйымдарының жайларында  күту залы, құжаттарды токтыруға арналған орындыр бар, қажетті құжаттар мен оларды толтыру үлгісі келтірілген стендтермен жарақтандырылған, мүмкіндіктері шектеулі адамдар үшін лайықты жағдайлар жасалып, қауіпсіздіктері қамтамасыз етілген.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін өтініш беруші мынадай құжаттарды ұсынуы қажет:
1) жеке тұлғалар үшін:
өтініш берушіні куәландыратын құжатты;
қайтыс болған адамды куәландыратын құжатты;
қайтыс болған адамның амбулаторлық картасын;
2) ішкі істер органдарының қызметкерлері - қызметтік куәліктерін.
13. Мемлекеттік қызмет алу үшін өтініш, бланкілерді толтыру қажет емес.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар медициналық ұйымға тапсырылады. Медициналық ұйымдардың мекенжайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Құжаттарды қабылдап алған маманның тегі мен аты-жөні,  тіркеу күні мен уақыты көрсетілген талон өтініш берушінің мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттарды тапсырылғандығын растайды.

6. Государственная услуга оказывается физическим лицам - лицам, проживающим вместе с умершим, в случае отсутствия таковых - соседями, работниками жилищно-эксплуатационных организаций или администрацией учреждения, где последовала смерть, органам внутренних дел, обнаружившим труп (далее - заявитель).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи заявителем необходимых документов - не более одного рабочего дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов не более 40 минут;
3) максимальное допустимое время ожидания в очереди при получении документов, как результат оказания государственной услуги не более 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги размещается на информационных стендах медицинских организаций. Адреса медицинских организаций указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту. Стандарт оказания государственной услуги как источник информации опубликовывается в областных газетах «Арқа Ажары», «Акмолинская правда».
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, перерыв на перерыв с 13.00 до 14.00 часов, выходные дни -  суббота, воскресенье и праздничные дни. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
11. Государственная услуга оказывается медицинскими организациями по месту жительства заявителя. В помещениях медицинских организаций имеются зал ожидания, места для заполнения документов, информационные стенды с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения, обеспечена безопасность и приемлемые условия для людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги заявитель представляет:
1. для физического лица:
документ, удостоверяющий личность заявителя;
документ, удостоверяющий личность умершего;
амбулаторная карта умершего;
2) для сотрудников органов внутренних дел - служебные удостоверения.
13. Для получения государственной услуги заполнение бланков, заявлений не требуется.
14. Документы, необходимые для получения государственной услуги сдаются в медицинскую организацию. Адреса медицинских организаций указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
15. Подтверждением сдачи заявителем необходимых документов для получения государственной услуги является талон с указанием даты и времени регистрации, фамилии и инициалов специалиста, принявшего документы.

16. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін жеткізу тәсілі - өтініш берушінің медициналық ұйымына жеке келуі. Медициналық ұйымдардың мекен-жайлары осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
17. Осы Стандарттың 12-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынбау мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тартуға негіз болады.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Медициналық ұйымдардың қызметі келесі қағидаттарға негізделеді:
1) адамның конституциялық құқығы мен бостандығын сақтау;
2) заңдылық;
3) сыпайылық;
4) толық және түпкілікті ақпарат беру;
5) ақпараттың қорғалуы және құпиялығы;
6) өтініш беруші белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Өтініш берушілерге мемлекеттік қызмет көрсету  нәтижелері осы Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін медициналық ұйымдардың жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі бойынша түсініктемені және шағым дайындауға жәрдемді медициналық ұйымдарда алуға болады. Электрондық поштаның мекен-жайлары, телефон нөмірлері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген.
22. Шағымдар байланыс деректері осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген медициналық ұйымдарға, «Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - Басқарма) беріледі. Шағым берілетін мемлекеттік органдардың атаулары, электрондық поштаның мекен-жайлары, лауазымды тұлғалар осы Стандарттың 24-тарауында көрсетілген.
23. Өтініш берушіге берілген шағымға  жауапты алу мерзімі мен орны және оның қаралу барысы туралы білуге болатын лауазымды тұлғалардың байланыс деректері көрсетілген талон шағымның қабылданғанын растайды.
6. Байланыс ақпараты
24. Медициналық ұйымдар басшыларының, Басқарма  бастықтарының    және олардың орынбасарларының, жоғары тұрған ұйымдардың байланыс деректері:
1) веб-сайт, электрондық поштаның мекен-жайы, заңды мекен-жайы, телефоны, медициналық ұйымдардың бас дәрігерлері азаматтарды қабылдау кестесі осы Стандарттың 1-қосымшасында көрсетілген;
2) «Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік   мекемесі, 020000, Қазақстан Республикасы, Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Сәтпаев көшесі, 1, 201-кабинет, веб-сайты www.akmo.kz, электрондық поштаның мекен-жайы oblzdrav@kokshetau.online.kz, телефон 8(7162)25 51 87.
Қабылдау кестесі:

16. Способ доставки результата оказания государственной услуги – личное посещение заявителя медицинской организации. Адреса медицинских организаций указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
17. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является не предоставление документов, указанных в пункте 12 настоящего Стандарта.
3. Принципы работы
18. Деятельность медицинских организаций основывается на принципах:
1) соблюдения конституционных прав и свобод человека;
2) законности;
3) вежливости;
4) предоставления исчерпывающей и полной информации;
5) защиты и конфиденциальности информации;
6) обеспечения сохранности документов, которые заявитель не получил в установленные сроки.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 2 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственной услуги, по которым оценивается работа медицинских организаций, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. Разъяснение порядка обжалования действий (бездействий) уполномоченных должностных лиц, а также содействие в подготовке жалобы можно получить в медицинских организациях. Адреса электронной почты, номера телефонов указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту.
22. Жалобы подаются в медицинские организации, контактные данные которых указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту, в государственное учреждение «Управление здравоохранения Акмолинской области» (далее – Управление). Наименования государственных органов, адреса электронной почты, должностные лица, которым подается жалоба, указаны в пункте 24 настоящего Стандарта.
23. Принятие жалобы подтверждается выдачей заявителю талона с указанием срока и места получения ответа на поданную жалобу, а также контактные данные должностных лиц, у которых можно узнать о ходе ее рассмотрения.
6. Контактная информация
24. Контактные данные руководителей медицинских организаций,  начальника Управления и его заместителей,      вышестоящей      организации:
1) веб-сайт, адрес электронной почты, юридический адрес, телефон, графики приема граждан главными врачами медицинских организаций указаны в приложении 1 к настоящему Стандарту;
2) государственное учреждение «Управление здравоохранения Акмолинской области» 020000, Республика Казахстан, Акмолинская область, город Кокшетау, улица Сатпаева, 1, кабинет 201, веб-сайт www.akmo.kz, адрес электронной почты oblzdrav@kokshetau.online.kz, телефон 8(7162) 255187.
График приема:

Басқарма бастығы - сәрсенбі сағат 14.00-ден 16.00-ға дейін;
Басқарма бастығының орынбасары – жұма сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін;
Басқарма бастығының орынбасары – сәрсенбі сағат 14.00-ден 16.00-ға дейін.
3) Ақмола облысының әкімдігі, Көкшетау қаласы, Абай көшесі, 83, веб-сайты www.akmo.kz.
25. Өтініш беруші мемлекеттік қызмет алу мәселесі бойынша қосымша ақпаратты «Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы» мемлекеттік мекемесінде ала алады.
«Қайтыс болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет көрсету
стандартына 1 қосымша
Ақмола облысының аудандық, облыстық (қалалық) медициналық ұйымдарының байланыс деректері
р/с
Аудандық,
облыстық (қалалық) медициналық ұйымдарының атаулары
Заңды мекенжайы, медициналық ұйымдарының бас дәрігерлердің және олардың орынбасарлардың қабылдау уақыты мен кестелері
Байланыс
телефоны
Электрондық мекен-жайы, веб-сайт
1
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы  «Ақмола облыстық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы, Сабатаев көшесі 1. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 08.30-дан 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8 (7162) 266161
aob@kokc.kz www.akmo.kz
2
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Ақмола облыстық балалар ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы, Сатпаев көшесі 87-а. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 08.30-дан 17.30-ғе дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8 (7162) 780008
aodb@kokshetau.online.kz, www.akmo.kz
3
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Ақмола облыстық онкологиялық диспансер» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Сабатаев көшесі 3. Азаматтарды қабылдау кестесі: жұма  сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін.
8 (7162) 269569
aood@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
4
Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасының «Қоңыратбек Құрманбаев атындағы Ақмола облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Айыртау жолы Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8 (7162) 263117
koksh_tub@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
5
Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасының «Ақмола облыстық психиатриялық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Доломитово ауылы. Азаматтарды қабылдау кестесі: бейсенбі  сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін.
8(71632)3 57 37
aopd77@mail.ru www.akmo.kz
6
Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасының «Ақмола облыстық жүйке аурулары диспансері» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Абай көшесі 23. Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсембі, бейсембі сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін.

начальник управления - среда с 14.00 до 16.00 часов;
заместитель начальника управления – пятница с 16.00 до 18.00 часов;
заместитель начальника управления – среда с 14.00 до 16.00 часов.
3) акимат Акмолинской области, город Кокшетау, улица Абая, 83, веб-сайт   www.akmo.kz.
25. По вопросам предоставления государственной услуги заявитель может получить дополнительную информацию в государственном учреждении «Управление здравоохранения Акмолинской  области».
Приложение 1
к стандарту оказания
государственной услуги
«Выдача справок о смерти»
Контактные данные районных (городских) медицинских организаций
№ п/п
Наименование районных, (городских) медицинских организаций
Юридический адрес, время приема главных врачей и их заместителей
Контактный телефон
Электронный адрес, веб-сайт
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Акмолинская областная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Сабатаева 1. График приема граждан: ежедневно с 8.30 до 17.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8(7162) 266161
aob@kokc.kz www.akmo.kz.
2
Государственное коммунальное казенное предприятие «Акмолинская областная детская больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Сатпаева 87-а. График приема граждан: ежедневно с 8.30 до 17.30, перерыв с 13.00 до 14.00
8(7162) 780008
aodb@kokshetau.online.kzwww.akmo.kz
3
Государственное учреждение «Акмолинский областной онкологический диспансер» управления здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Сабатаева 3. График приема граждан: пятница с 11.00 до 13.00
8(7162) 269569
aood@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
4
Государственное учреждение «Акмолинский областной противотуберкулезный диспансер имени Коныратбека Курманбаева» управления здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, Айыртауская трасса. График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7162) 263117
koksh_tub@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
5
Государственное учреждение «Акмолинская областная психиатрическая больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Зерендинский район, село Доломитово. График приема граждан: четверг с 14.00 до 18.00
8 (71632) 35737
aopd77@mail.ru www.akmo.kz
6
Государственное учреждение «Акмолинский областной психоневрологический диспансер» управления здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Абая 23. График приема граждан: понедельник, четверг с 14.00 до 16.00

8 (7162) 265803
aopnd@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
7
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы  жанындағы «Ақкөл аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ақкөл ауданы, Ақкөл ауылы Кирдищев көшесі 89. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін.
8(71638) 21161
akk_rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
8
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Ақкөл орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Ақкөл ауылы, Кирдищев көшесі 89. Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін.
8(71638) 21637
akkol_crb@mail.ru www.akmo.kz
9
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Аршалы  аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Аршалы ауданы, Аршалы ауылы, Ташенов көшесі 2 Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін.
8(71644) 21143
arsh-rp@akmzdrav.kz
10
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Аршалы орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесіне.
Аршалы ауданы, Аршалы ауылы, Ташенов көшесі 2 Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 16.00-ден 17.00-ге дейін.
8(71644) 21214
arshaly_CRB@mail.ru www.akmo.kz
11
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Астрахан аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы, Алтынсарин көшесі 41. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін.
8(71641) 22353
astr_rp@mail.ru www.akmo.kz
12
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Астрахан орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Астраханка ауылы, Алтынсарин көшесі 41. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71641) 22465
astrbolnica@inbox.ru www.akmo.kz
13
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Атбасар аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уәлиханов көшесі 15. Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 15.00-ден 16.00-ге дейін
8(71643) 40871
atb-rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
14
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Атбасар аймақтық туберкулезге қарсы күрес диспансері» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Лука-Белаш көшесі 37. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 15.00-ден 18.00-ге дейін.
8(71643) 25827
atbasartd@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
15
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Атбасар орталық  аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Атбасар қаласы, Уалиханов көшесі 15. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін

8 (7162) 265803
aopnd@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
7
Государственное коммунальное казенное предприятие «Аккольская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Аккольский район, село Акколь, улица Кирдищева 89. График приема граждан: ежедневно с 15.00 до 17.00
8 (71638) 21161
akk_rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
8
Государственное учреждение «Аккольская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Аккольский район, село Акколь, улица Кирдищева 89. График приема граждан: понедельник с 14.00 до 17.00.
8 (71638) 21637
akkol_crb@mail.ru www.akmo.kz
9
Государственное коммунальное казенное предприятие «Аршалынская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Аршалынский район, село Аршалы, улица Ташенова 2.График приема граждан: ежедневно с 16.00 до 18.00
8 (71644) 21143
arsh-rp@akmzdrav.kz
10
Государственное учреждение «Аршалынская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Аршалынский район, село Аршалы, улица Ташенова 2. График приема граждан: ежедневно с 16.00 до 17.00
8 (71644) 21214
arshaly_CRB@mail.ru www.akmo.kz
11
Государственное коммунальное казенное предприятие «Астраханская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Астраханский район, село Астраханка, улица Алтынсарина 41. График приема граждан: ежедневно с 15.00 до 16.00.
8 (71641) 22353
astr_rp@mail.ru www.akmo.kz
12
Государственное учреждение «Астраханская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Астраханский район, село Астраханка, улица Алтынсарина 41 График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 17.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71641) 22465
astrbolnica@inbox.ru www.akmo.kz
13
Государственное коммунальное казенное предприятие «Атбасарская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Атбасарский район, город Атбасар, улица Валиханова 15. График приема граждан: вторник с 15.00 до 16.00
8 (71643) 40871
atb-rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
14
Государственное учреждение «Атбасарский региональный противотуберкулҰзный диспансер» управления здравоохранения Акмолинской области
Атбасарский район, город Атбасар, улица Лука-Белаш 37. График приема граждан: ежедневно с 15.00 до 18.00
8 (71643) 25827
atbasartd@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
15
Государственное учреждение «Атбасарская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Атбасарский район, город Атбасар, улица Валиханова 15. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00

8(71643) 24211
atbasarcrb@mail.ru www.akmo.kz
16
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Бұланды аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Лесная көшесі 7. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71646) 21967
bu_rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
17
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Бұланды орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Макинск қаласы, Лесная көшесі 33. Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі, жұма сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін.
8(71646) 21444
bulandy_crb@mail.ru www.akmo.kz
18
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы  жанындағы «Қалалық балалар емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы, Горький көшесі 6. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8 (7162) 257058
gdp_1@mail.ru www.akmo.kz
19
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Қалалық емхана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы, Әуелбеков көшесі 94. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8 (7162) 253801
gor_pol@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
20
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Егіндікөл аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жамбұл көшесі 15. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71642) 21411
egn_rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
21
Ақмола облысы  денсаулық сақтау басқармасының «Егіндікөл орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Егіндікөл ауылы, Жамбұл көшесі 20. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71642) 21653
ecrb_econom@mail.ru www.akmo.kz
22
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Еңбекшілдер аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Ленин көшесі 82. Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін, сәрсенбі сағат 10.00-ден 12.00-ге дейін
8(71639) 22199
enbek@ akmzdrav.kzwww.akmo.kz
23
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Еңбекшілдер  орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Әбсалям Қажы көшесі 34. Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі сағат 14.00-ден 16.00-ге дейін, сәрсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін, жұма сағат 11.00-ден 13.00-ге дейін

8 (71643) 24211
atbasarcrb@mail.ru www.akmo.kz
16
Государственное коммунальное казенное предприятие «Буландинская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Буландинский район, город Макинск, улица Лесная 7. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 17.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71646) 21967
bu_rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
17
Государственное учреждение «Буландинская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Буландинский район, город Макинск, улица Лесная 33. График приема граждан: среда, пятница с 14.00 до 17.00
8 (71646) 21444
bulandy_crb@mail.ru www.akmo.kz
18
Государственное коммунальное казенное предприятие «Городская детская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Горького 6. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7162) 257058
gdp_1@mail.ru www.akmo.kz
19
Государственное коммунальное казенное предприятие «Городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Ауельбекова 94. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7162) 253801
gor_pol@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
20
Государственное коммунальное казенное предприятие «Егиндыкольская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Джамбула 15. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71642) 21411
egn_rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
21
Государственное учреждение «Егиндыкольская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Егиндыкольский район, село Егиндыколь, улица Джамбула 20.
График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71642) 21653
ecrb_econom@mail.ru www.akmo.kz
22
Государственное коммунальное казенное предприятие «Енбекшильдерская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Ленина 82. График приема граждан: понедельник с 14.00 до 16.00, среда с 10.00 до 12.00
8 (71639) 22199
enbek@ akmzdrav.kz www.akmo.kz
23
Государственное учреждение «Енбекшильдерская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Енбекшильдерский район, город Степняк, улица Абсалям Кажи 34. График приема граждан: понедельник с 14.00 до 16.00, среда с 14.00 до 18.00, пятница с 11.00 до 13.00

8(71639) 22133
ecrb@mail.ru ecrb_econom@mail.ru www.akmo.kz
24
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Ерейментау аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, Құнанбаев көшесі 131. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 17.30-ға дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71633) 21836
erementaygkkp2008@rambler.ru Ermrp@mail.kz www.akmo.kz
25
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Ерейментау орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Ерейментау қаласы, Ақын Аманжол Әлжанов көшесі 14. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 10.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71633) 21143
erm_crb@akmzdrav.kz www.akmo.kz
26
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Есіл аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Мичурин көшесі 22. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71647) 21328
esl-rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
27
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Есіл орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Есіл қаласы, Пионерская көшесі 9. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71647) 21165
esl-crb@akmzdrav.kz, www.akmo.kz
28
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Жақсы аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жақсы ауданы, Жақсы қаласы, 30 лет Победы көшесі 29. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71635) 21577
jak-rp@akmzdrav.kz, www.akmo.kz
29
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Жақсы  орталық аудандық ауруханасы мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Жақсы қаласы 30 лет Победы көшесі 29. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71635) 21383
gcrb@mail.ru, www.akmo.kz
30
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Жарқайың аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Пушкин көшесі 34. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71648) 91701
jarkpoliklinika2008@rambler.ru, www.akmo.kz
31
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Жарқайың  орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы, Державинск қаласы, Пушкин көшесі 34 Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 17.00-ден 18.00-ге дейін.

8 (71639) 22133
ecrb@mail.ruecrb_econom@mail.ru> www.akmo.kz
24
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ерейментауская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Ерейментауский район, город Ерейментау, улица Кунанбаева 131. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 17.30, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71633) 21836
erementaygkkp2008@rambler.ru Ermrp@mail.kz www.akmo.kz
25
Государственное учреждение «Ерейментауская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Ерейментауский район, город Ерейментау, улица Акына Аманжола Алжанова 14. График приема граждан: ежедневно с 10.00 до 17.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71633) 21143
erm_crb@akmzdrav.kz www.akmo.kz
26
Государственное коммунальное казенное предприятие «Есильская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Есильский район, город Есиль, улица Мичурина 22. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71647) 21328
esl-rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
27
Государственное учреждение «Есильская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Есильский район, город Есиль, улица Пионерская 9. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71647) 21165
esl-crb@akmzdrav.kz www.akmo.kz
28
Государственное коммунальное казенное предприятие «Жаксынская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Жаксынский район, город Жаксы, улица 30 лет Победы 29. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71635) 21577
jak-rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
29
Государственное учреждение «Жаксынская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Жаксынский район, город Жаксы, улица 30 лет Победы 29. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71635) 21383
gcrb@mail.ruwww.akmo.kz.
30
Государственное коммунальное казенное предприятие «Жаркаинская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Жаркаинский район, город Державинск, улица Пушкина 34. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71648) 91701
jarkpoliklinika2008@rambler.ru www.akmo.kz
31
Государственное учреждение «Жаркаинская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Жаркаинский район, город Державинск, улица Пушкина 34. График приема граждан: ежедневно с 17.00 до 18.00

8(71648) 92809
jarkain_crb@mail.ru, www.akmo.kz
32
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Зеренді аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, аурухана қалашығы. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71632) 21661
zer_poliklinika@kokshetau.online.kz, www.akmo.kz
33
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Зеренді орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, аурухана қалашығы. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 10.00-ден 13.00-ге дейін
8(71632) 22650
zer_crb@mail.ru, www.akmo.kz
34
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көкшетау қалалық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы, Сатпаев көшесі 85. Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін, бейсенбі сағат 16.00-ден 18.00-ге дейін.
8 (7162) 780627
gorod1-koksh@bk.ru,wwwakmo.kz.
35
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көкшетау қалалық емханасы бар № 2 ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы,Кызыл-жар ауылы, Ленин көшесі 83. Азаматтарды қабылдау кестесі: жұма сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін.
8 (7162) 403231
gor_bol_2@mail.ru, www.akmo.kz
36
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Қорғалжын аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Қорғалжын ауданы, Корғалжын ауылы, Болғанбаев көшесі 13. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71637) 22286
pol_korg@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
37
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Қорғалжын  орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Корғалжын ауылы, Жангелдин көшесі 7. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын  сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71637) 21604
kcrb@kokshetau.online.kz,www.akmo.kz.
38
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Облыстық еріксіз емдеу наркологиялық ауруханасы»  мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ерейментау ауданы, Сілеті ауылы. Азаматтарды қабылдау кестесі: жұма сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін
8(71633) 36673
seletabuh@mail.ru, www.akmo.kz
39
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Облыстық тері-венерологиялық диспансері» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Ақан сері көшесі 1-а. Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі, жұма сағат 15.00-ден 17.30-ға дейін
8 (7162) 269564
aokwd@mail.ru www.akmo.kz
40
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының Облыстық наркологиялық оңалдыру орталығы» мемлекеттік мекемесі

8 (71648) 92809
jarkain_crb@mail.ru www.akmo.kz
32
Государственное коммунальное казенное предприятие «Зерендинская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Зерендинский район, село Зеренда, больничный городок. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71632) 21661
zer_poliklinika@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
33
Государственное учреждение «Зерендинская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Зерендинский район, село Зеренда, больничный городок. График приема граждан: ежедневно с 10.00 до 13.00
8 (71632) 22650
zer_crb@mail.ru www.akmo.kz
34
Государственное коммунальное казенное предприятие «Кокшетауская городская больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Сатпаева 85. График приема граждан: вторник, четверг с 16.00 до 18.00
8 (7162) 780627
gorod1-koksh@bk.ru www.akmo.kz
35
Государственное коммунальное казенное предприятие «Кокшетауская городская больница с поликлиникой  № 2» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, поселок Красный-яр, улица Ленина 83. График приема граждан: пятница с 14.00 до 17.00
8 (7162) 403231
gor_bol_2@mail.ru www.akmo.kz
36
Государственное коммунальное казенное предприятие «Коргалжинская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Коргалжинский район, село Коргалжын, улица Болганбаева 13. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71637) 22286
pol_korg@kokshetau.online.kz www.akmo.kz
37
Государственное учреждение «Коргалжинская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Коргалжинский район, село Коргалжын, улица Жангельдина 7. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71637) 21604
kcrb@kokshetau.online.kzwww.akmo.kz
38
Государственное коммунальное казенное предприятие «Областная наркологическая больница для принудительного лечения» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Ерейментауский район, село Селета. График приема граждан: пятница с 15.00 до 17.00
8 (71633) 36673
seletabuh@mail.ru www.akmo.kz
39
Государственное учреждение «Областной кожно-венерологический диспансер» управления здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Акана сери 1-а. График приема граждан: среда, пятница с 15.00 до 17.30
8 (7162) 269564
aokwd@mail.ruwww.akmo.kz
40
Государственное учреждение «Областной наркологический реабилитационный центр» управления здравоохранения Акмолинской области

Көкшетау қаласы, Әуелбеков көшесі 36. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 16.00-ға дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8 (7162) 265760
aond@mail.online.kz, www.akmo.kz
41
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Перинаталдық орталық» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы, Горький көшесі 158-а. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 08.30-дан 17.50-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ке дейін.
8 (7162) 780133
centerperinatal@mail.kz sentrperinatal@mail.ruwww.akmo.kz
42
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен мүгедектері емханасы» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы, Сейфуллин көшесі 35. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8 (7162) 269202
pvov@kokc.kz www.akmo.kz
43
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Сандықтау аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сандықтау ауданы, Балкашин ауылы, Западный көшесі 1. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71640) 92086
www.akmo.kz
44
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Сандықтау орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Балкашин ауылы, Западный көшесі 1. Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін.
8(71640) 91420
san-crb@akmzdrav.kz www.akmo.kz
45
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы  «Тілектес» № 1 отбасылық дәрігерлік амбулаториясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы, Васильковский мөлтек ауданы 20-а Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8 (7162)  429337
sva1_kokshetau@mail.ru www.akmo.kz
46
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Көкше» № 2 отбасылық дәрігерлік амбулаториясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы, Боровской мөлтек ауданы 55. Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі сағат 14.00-ден 18.00-ге дейін.
8 (7162) 774021
sva2@list.ru, www.akmo.kz
47
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы  жанындағы «Мақсат» № 3 отбасылық дәрігерлік амбулаториясы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Көкшетау қаласы, Станиславский көшесі 37. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8 (7162) 264303
sva3@kokshetau.online.kz, www.akmo.kz
48
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Степногорск қалалық  емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

город Кокшетау, улица Ауельбекова 36. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 16.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7162) 265760
aond@mail.online.kz www.akmo.kz
41
Государственное коммунальное казенное предприятие «Перинатальный центр» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Горького 158-а. График приема граждан: ежедневно с 08.30 до 17.50, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7162) 780133
centerperinatal@mail.kz sentrperinatal@mail.ru www.akmo.kz
42
Государственное учреждение «Поликлиника для ветеранов и инвалидов Великой Отечественной войны» управления здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Сейфуллина 35. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7162) 269202
pvov@kokc.kz www.akmo.kz
43
Государственное коммунальное казенное предприятие «Сандыктауская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Западная 1. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 17.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71640) 92086
www.akmo.kz
44
Государственное учреждение «Сандыктауская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Западная 1. График приема граждан: среда с 14.00 до 18.00
8 (71640) 91420
san-crb@akmzdrav.kz www.akmo.kz
45
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория № 1 «Тлектес» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, микрорайон Васильковский 20-а График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7162)  429337
sva1_kokshetau@mail.ru www.akmo.kz
46
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория №2 «Кокше» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, микрорайон Боровской 55. График приема граждан: вторник с 14.00 до 18.00.
8 (7162) 774021
sva2@list.ru www.akmo.kz
47
Государственное коммунальное казенное предприятие «Семейная врачебная амбулатория № 3 «Максат» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Кокшетау, улица Станиславского 37. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7162) 264303
sva3@kokshetau.online.kz www.akmo.kz.
48
Государственное коммунальное казенное предприятие «Степногорская городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области

Степногорск қаласы, аурухана кешені. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71645) 61939
emh_stepnogorsk@mail.ru www.akmo.kz
49
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Степногорск психиатриялық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы, аурухана кешені. Азаматтарды қабылдау кестесі: сейсенбі, бейсенбі сағат 09.00-ден 12.00-ге дейін.
8(71645) 62089
Impuls-rpb2001@mail.ru www.akmo.kz
50
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Степногорск аймақтық туберкулезге қарсы күрес диспансері» мемлекеттік мекемесі
Степногорск қаласы, аурухана кешені. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 08.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71645) 62398
steprtd@mail.ru www.akmo.kz
51
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Степногорск орталық қалалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Степногорск қаласы, аурухана кешені. Азаматтарды қабылдау кестесі: сәрсенбі сағат 15.00-ден 17.00-ге дейін.
8(71645) 62373
step-cgb@akmzdrav.kz www.akmo.kz
52
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Целиноград аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы, Гагарин көшесі 15. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8 (7172) 333285
celin_rp@mail.ru www.akmo.kz
53
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Целиноград аймақтық клиникалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Астана қаласы, Мақтымқұли көшесі 2. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8 (7172) 355263
crkb@at.kz www.akmo.kz
54
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Шаңтөбе қалалық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Сандықтау ауданы, Шаңтөбе ауылы, Победа көшесі 30/1. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 17.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71640) 5 25556
shgb@mail.ru www.akmo.kz
55
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Шортанды аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шортанды ауданы, Шортанды ауылы, Дзержинский көшесі 1. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71631) 22451
short.rp@mail.ru, shrt-rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
56
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Шортанды орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі

город Степногорск, больничный комплекс. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 17.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71645) 61939
emh_stepnogorsk@mail.ru www.akmo.kz.
49
Государственное учреждение «Степногорская психиатрическая больница» управления здравоохранения Акмолинской области
город Степногорск, больничный комплекс. График приема граждан: вторник, четверг с 09.00 до 12.00.
8 (71645) 62089
Impuls-rpb2001@mail.ru www.akmo.kz.
50
Государственное учреждение «Степногорский региональный противотуберкулезный диспансер» управления здравоохранения Акмолинской области
город Степногорск,  больничный комплекс. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 17.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71645) 62398
steprtd@mail.ru www.akmo.kz
51
Государственное коммунальное казенное предприятие «Степногорская центральная городская больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Степногорск, больничный комплекс. График приема граждан: среда с 15.00 до 17.00
8 (71645) 62373
step-cgb@akmzdrav.kz www.akmo.kz
52
Государственное коммунальное казенное предприятие «Целиноградская районная поликлиника» при управлении  здравоохранения Акмолинской области
Целиноградский район, село Акмол, улица Гагарина 15. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 17.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7172) 333285
celin_rp@mail.ru www.akmo.kz
53
Государственное коммунальное казенное предприятие «Целиноградская региональная клиническая больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
город Астана, улица Махтымкули 2. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (7172) 355263
crkb@at.kz www.akmo.kz
54
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шантюбинская городская больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Сандыктауский район, поселок Шантобе, улица Победы 30/1. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 17.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71640) 5 25556
shgb@mail.ru www.akmo.kz.
55
Государственное коммунальное казенное предприятие «Шортандинская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Дзержинского 1. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71631) 22451
short.rp@mail.ru shrt-rp@akmzdrav.kz www.akmo.kz
56
Государственное учреждение «Шортандинская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области

Шортанды ауданы, Шортанды ауылы, Дзержинский көшесі 1. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
8(71631) 22495
shortcrb@mail.ru www.akmo.kz
57
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Щучье аудандық емханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Щучье ауданы, Щучье қаласы, Морозов көшесі 6. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 08.30-дан 18.30-ға дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71636) 32201
shuch-polik@mail.ru www.akmo.kz
58
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Щучье аймақтық туберкулезге қарсы күрес диспансері» мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы, Щучье қаласы,  аурухана қалашығы. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 08.30-дан 18.30-ға дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71636) 42121
tubdispanser@mail.ru www.akmo.kz
59
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының «Щучье орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік мекемесі
Щучье ауданы, Щучье қаласы,  аурухана қалашығы. Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 08.30-дан 18.30-ға дейін, үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін
8(71636) 45026
shuchinskoe_crb@mail.ru www.akmo.kz
«Қайтыс болуы туралы анықтама беру»
мемлекеттік қызмет көрсету
стандартына 2 қосымша
Сапа және қолжетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа мен қолжетімділік
көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік
мәні
Көрсеткіштің
келесі
жылдағы
мақсатты мәні
Көрсеткіштің
есеп беру
жылындағы
ағымдағы
мәні

Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Дзержинского 1. График приема граждан: ежедневно с 09.00 до 18.00, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71631) 22495
shortcrb@mail.ru www.akmo.kz
57
Государственное коммунальное казенное предприятие «Щучинская районная поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области
Щучинский район, город Щучинск, улица Морозова 6. График приема граждан: ежедневно с 08.30 до 18.30, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71636) 32201
shuch-polik@mail.ru www.akmo.kz
58
Государственное учреждение «Щучинский региональный противотуберкулезный диспансер» управления здравоохранения Акмолинской области
Щучинский район, город  Щучинск, больничный городок. График приема граждан: ежедневно с 08.30 до 18.30, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71636) 42121
tubdispanser@mail.ru www.akmo.kz
59
Государственное учреждение «Щучинская центральная районная больница» управления здравоохранения Акмолинской области
Щучинский район, город Щучинск, больничный городок. График приема граждан: ежедневно с 08.30 до 18.30, перерыв с 13.00 до 14.00
8 (71636) 45026
shuchinskoe_crb@mail.ru www.akmo.kz
Приложение 2
к стандарту оказания
государственной услуги
«Выдача справок о смерти»
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
в последующем году
Текущее
значение
показателя
в отчетном году