Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 26 наурыздағы № 4С-13-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 31 наурызда № 3315 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 4С-25-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2010.06.18 № 4С-25-1 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес және облыс әкімдігінің 2009 жылғы 25 наурыздағы № А-4/124 қаулысына байланысты Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3286 тіркелген, 2009 жылдың 10 қаңтарында және 2009 жылдың 13 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2009 жылдың 10 қаңтарында, 13 қаңтарында және 2009 жылдың 17 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен  толықтырулар  енгізілсін:
1) 1  тармақта:
1 тармақшада:
«67 283 917» цифрлары «67 524 110,3» цифрларына ауыстырылсын;
«59 084 032» цифрлары «59 324 225,3» цифрларына ауыстырылсын;
2  тармақшада:
«66 260 649» цифрлары «67 160 757,2» цифрларына ауыстырылсын;
3 тармақшада:
«1 214 368» цифрлары «845 558» цифрларына ауыстырылсын;
«1 767 188» цифрлары «1 531 076» цифрларына ауыстырылсын;
«552 820» цифрлары «685 518» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақшада:
«47 900» цифрлары «62 900» цифрларына ауыстырылсын;
«48 200» цифрлары «63 200» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«- 239 000» цифрлары «-545 104,9» цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«239 000» цифрлары «545 104,9» цифрларына ауыстырылсын.
2) 20 тармақта:
«2 371 239» цифрлары «3 253 050,5» цифрларына ауыстырылсын;
1  тармақшада:
«687 931» цифрлары «1 512 756» цифрларына ауыстырылсын;
«548 375» цифрлары «718 375» цифрларына ауыстырылсын;
«42 092 мың теңге – Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуден әлеуметтік көмек көрсетуге» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«479 653 мың тенге - жылумен қамтамасыз ету мекемелерінің жұмысын тұрақты қамтамасыз ету үшін;
112 028 мың тенге – қала ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеуге;
«4000 мың теңге – Есіл ауданына оқушыларды тасымалдауды ұйымдастыру үшін автобус сатып алуға» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 26 марта 2009 года № 4С-13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 марта 2009 года № 3315. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 18 июня 2010 года № 4С-25-1
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 18.06.2010 № 4С-25-1
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и согласно постановления акимата области № А-4/124 от 25 марта 2009 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2009 год» от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3286 , опубликовано от 10 января 2009 года и 13 января 2009 года в газете  «Арқа ажары», от 10 января 2009 года, 13 января 2009 года и 17 января 2009 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «67 283 917» заменить на цифры «67 524 110,3»;
цифры «59 084 032» заменить на цифры «59 324 225,3»;
в подпункте 2:
цифры «66 260 649» заменить на цифры «67 160 757,2»;
в подпункте 3:
цифры «1 214 368» заменить на цифры «845 558»;
цифры «1 767 188» заменить на цифры «1 531 076»;
цифры «552 820» заменить на цифры «685 518»;
в подпункте 4:
цифры «47 900» заменить на цифры «62 900»;
цифры «48 200» заменить на цифры «63 200»;
в подпункте 5:
цифры «- 239 000» заменить на цифры «- 545 104,9»;
в подпункте 6:
цифры «239 000» заменить на цифры «545 104,9».
2) В пункте 20:
цифры «2 371 239» заменить на цифры «3 253 050,5»;
в подпункте 1:
цифры «687 931» заменить на цифры «1 512 756»;
цифры «548 375» заменить на цифры «718 375»;
после строки «42 092 тысячи тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги» дополнить строками следующего содержания:
«479 653 тысячи тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий;
112 028 тысяч тенге – ремонт внутригородских автомобильных дорог»;
после строки «4000 тысячи тенге – на приобретение автобуса для организации подвоза учащихся Есильскому району» дополнить строками следующего содержания:

«40 805 мың теңге – Көкшетау қаласында екі бу қазанын ауыстыру және төртінші шаң казанды қондырумен бірге аудандық 2-қазандықты  (РК-2) кеңейту және қайта жаңарту бойынша (КВТК-100-150 маркалы) техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеуге;
22 339 мың теңге –Зеренді ауданының «Арайлы» бала бақшасын ұстауға;
2 тармақшада:
«1 683 308» цифрлары «1 740 294,5» цифрларына ауыстырылсын;
«33 354» цифрлары «32 441,7» цифрларына ауыстырылсын;
«464 430» цифрлары «512 773,1» цифрларына ауыстырылсын;
«90 063 мың теңге – Ерейментау ауданының Ерейментау қаласында жылу жүйесінің құрылысына» деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«9 555,7 мың тенге – 2009-2011 жылдарға арналған «Нұрлы Көш» Бағдарламасын жүзеге асыру шеңберінде тұрғын үйлер мен  инженерлік инфрақұрылым құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу үшін  Көкшетау қаласына».
22 тармақта:
«552 820» цифрлары «685 518» цифрларына ауыстырылсын.
4) келесі мазмұндағы 22-1 тармағымен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған облыстық бюджетте заңнамада белгіленген тәртіпте 2009 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан 306 104,9 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың еркін қалдықтары пайдаланылғаны ескерілсін».
5) жоғарыда көрсетiлген шешімнің 2 қосымшасында:
«Инвестициялық жобалар» бөлiмiнде:
8 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк»: функционалдық тобында:
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламаның әкімгері бойынша:
016 «Мәдениет объектілерін дамыту» бюджеттік бағдарламасынан кейін 017 «Спорт объектілерін дамыту» бюджеттік бағдарламасы қосылсын.
6) Ақмола облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3286 тіркелген, 2009 жылдың 10 қаңтарында және 2009 жылдың 13 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2009 жылдың 10 қаңтарында, 2009 жылдың 13 қаңтарында және 2009 жылдың 17 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім  Ақмола облысының  Әділет департаментінде    мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009  жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                              В. Судибор
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                 Ө. Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысының
әкімі                                     А. Рау
Ақмола облысы
экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы               М. Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының

«40 805 тысяч тенге - на разработку технико-экономического обоснования по расширению и реконструкции районной котельной-2 (РК-2) с заменой двух паровых котлов и установкой четвертого пылеугольного котла (марки КВТК-100-150) в городе Кокшетау;
22 339 тысяч тенге - на содержание детского сада «Арайлы» Зерендинского района»;
в подпункте 2:
цифры «1 683 308» заменить на цифры «1 740 294,5»;
цифры «33 354» заменить на цифры «32 441,7»;
цифры «464 430» заменить на цифры «512 773,1»;
после строки «90 063 тысячи тенге - на строительство тепловой сети в городе Ерейментау  Ерейментауского района» дополнить строкой следующего содержания:
«9 555,7 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство жилых домов и инженерной инфраструктуры в рамках реализации Программы "Нурлы Кош" на 2009-2011 годы городу Кокшетау».
3) В пункте 22:
цифры «552 820» заменить на цифры «685 518».
4) Дополнить пунктом 22-1 следующего содержания:
«22-1. Учесть, что в областном бюджете на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в сумме 306 104,9 тысяч тенге».
5) В приложении 2 к вышеуказанному решению:
в разделе «Инвестиционные проекты»:
в функциональной группе 8 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
по администратору бюджетной программы 271 «Управление строительства области»:
после бюджетной программы 016 «Развитие объектов культуры» дополнить бюджетную программу 017 «Развитие объектов спорта».
6) Приложение 1 к решению областного маслихата «Об областном бюджете на 2009 год» от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3286, опубликовано от 10 января 2009 года и 13 января 2009 года в газете «Арқа ажары», от 10 января 2009 года,  13 января 2009 года и 17 января 2009 года в газете «Акмолинская правда») изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                             В. Судибор
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                  У.Мусабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Акмолинской
области                                   А. Рау
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                  М.Такамбаев
Приложение к решению
Акмолинского областного маслихата