“Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы” Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 қазандағы № А-11/407 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 6 қарашада № 3332 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы  жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда «Акмолинская правда» газетінде және 2008 жылғы 20 мамырда «Арқа ажары» газетінде жарияланған), Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 8 шілдедегі № А-5/288 “Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы” Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3258 болып тіркелген, 2008 жылғы 22 шілдеде «Акмолинская правда» № 92 газетінде және 2008 жылғы 22 шілдеде «Арқа ажары» № 82 газетінде жарияланған), Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 22 тамыздағы № А-6/360 «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3271 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 қыркүйегінде «Акмолинская правда» № 123 газетінде және 2008 жылғы 23 қыркүйегінде «Арқа ажары» № 108 газетінде жарияланған), Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі № А-4/145 «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3320 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырдағы «Акмолинская правда» № 57 газетінде және 2009 жылғы 20 мамырдағы «Арқа ажары» № 65-66 газетінде жарияланған), Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 7 шілдедегі № А-8/285 «Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3326 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 шілдедегі «Акмолинская правда» № 99 газетінде және 2009 жылғы 30 шілдедегі «Арқа ажары» № 100 газетінде жарияланған) енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспеде:
«жергілікті мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін-өзі басқару» сөздерімен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық  меншік нысандарының тізбесінде:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 2 октября 2009 года № A-11/407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 ноября 2009 года № 3332. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 17 апреля 2008 года № А-3/134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 20 мая 2008 года в газете «Акмолинская правда» и 20 мая 2008 года в газете «Арка Ажары»), с учетом изменений и дополнений, внесенных постановлениями акимата Акмолинской области от 8 июля 2008 года № А-5/288 «О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3258, опубликовано 22 июля 2008 года в газете «Акмолинская правда» № 92 и 22 июля 2008 года в газете «Арка Ажары» № 82), от 22 августа 2008 года № А-6/360 «О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3271, опубликовано 23 сентября 2008 года в газете «Акмолинская правда» № 123 и 23 сентября 2008 года в газете «Арка Ажары» № 108), от 2 апреля 2009 года № А-4/145 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3320, опубликовано 14 мая 2009 года в газете «Акмолинская правда» № 57 и 20 мая 2009 года в газете «Арка Ажары» № 65-66), от 7 июля 2009 года № А-8/285 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3326, опубликовано 30 июля 2009 года в газете «Акмолинская правда» № 99 и 30 июля 2009 года в газете «Арка Ажары» № 100), следующие изменения и дополнения:
в преамбуле:
после слов «О местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
в перечне объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:

реттік нөмірлері 34, 77, 89 - жолдары алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 90-111 - жолдарымен толықтырылсын:
«
90
«Юбилейный» мәдениет
үйі ғимараты
Ақкөл қ., Ақкөл
қаласының орталық
паркінің алаңы
«Ақкөл қаласы
әкімінің аппараты»
ММ
91
Гараж ғимараты
Ақкөл қ., Новорудный
к-сі, 1
«Ақкөл қаласы
әкімінің аппараты»
ММ
92
278,3 шаршы метр
көлемді қойма ғимараты
Ақкөл қ., Новорудный
к-сі, 1
«Ақкөл қаласы
әкімінің аппараты»
ММ
93
93,3 шаршы метр
көлемді қойма ғимараты
Ақкөл қ., Новорудный
к-сі, 1
«Ақкөл қаласы
әкімінің аппараты»
ММ
94
Балташы цехі
Ақкөл қ., Новорудный
к-сі, 1
«Ақкөл қаласы
әкімінің аппараты»
ММ
95
1990 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірі С
244 КР, КАВЗ-685
автомашинасы
Көкшетау қ., Капцевич
к-сі, 220
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
96
1990 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірі С
245 КР, ГАЗ-53 Або-04
автомашинасы
Көкшетау қ.,
Капцевич к-сі, 220
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
97
1998 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірі С
251 КР, ВАЗ-21213
автомашинасы
Көкшетау қ.,
Капцевич к-сі, 220
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
98
1993 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірі С
266 КР, Daewoo Racer
автомашинасы
Көкшетау қ.,
Капцевич к-сі, 220
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
99
2000 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірі С
027 КР, ВАЗ-2107
автомашинасы
Көкшетау қ.,
Капцевич к-сі, 220
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
100
1998 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірі С
343 КР, ГАЗ-3110
автомашинасы
Астрахан АІІБ
Астрахан с.,
Алтынсарин к-сі, 16
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
101
1999 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірі С
298 КР, ГАЗ-3110
автомашинасы
Жақсы АІІБ Жақсы к.,
Түктібай к-сі, 37
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
102
1988 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірі С
340 КР, УАЗ-3303-01
автомашинасы
Бұланды АІІБ Макинск
қ., Сейфуллин к-сі,
135
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
103
1994 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірсіз,
ДАЙВО автомашинасы
Целиноград АІІБ
Ақмол а.
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
104
1997 жылы шығарылған,
мемлекеттік нөмірі С
451 КР, ВАЗ 21099
автомашинасы
Целиноград АІІБ
Ақмол а.
«Ақмола облысының
ішкі істер
департаменті» ММ
105
№ 4 коттедждің
құрылысы аяқталмаған
ғимараты
Бурабай ауданы,
Қатаркөл с.
«Ақмола облысы
білім басқармасы
жанындағы облыстық
«Жұлдыз» оқыту-
сауықтыру
орталығы» МКҚК
106
«Көкшетауоблқұрылыс»
ЖШС-нің 100%
мемлекеттік қатысу
үлесі
Көкшетау қ., 8 март
к-сі, 61
«Көкшетау
облқұрылыс» ЖШС
107
Спорткешені
Шортанды ауданы,
Дамса с.
«Шортанды ауданы
Дамса селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
108
Монша
Шортанды ауданы,
Степное с.
«Шортанды ауданы
Дамса селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ

строки, порядковые номера 34, 77, 89 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 90-111 следующего содержания:
«
90
Здание дома культуры
«Юбилейный»
г.Акколь, территория
центрального парка
города Акколь
ГУ «Аппарат акима
города Акколь»
91
Здание гаража
г. Акколь, ул.
Новорудная, 1
ГУ «Аппарат акима
города Акколь»
92
Здание склада
г. Акколь, ул.
Новорудная,1
ГУ «Аппарат акима
города Акколь»
93
Здание склада
г. Акколь, ул.
Новорудная, 1
ГУ «Аппарат акима
города Акколь»
94
Здание столярного
цеха
г. Акколь, ул.
Новорудная, 1
ГУ «Аппарат акима
города Акколь»
95
Автомашина КАВЗ-685,
1990 года выпуска,
государственный номер
С 244 КР
г. Кокшетау, ул.
Капцевича, 220
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
96
Автомашина ГАЗ-53
Або-04, 1990 года
выпуска, государ-
ственный номер С 245
КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
97
Автомашина ВАЗ-21213,
1998 года выпуска,
государственный номер
С 251 КР
г. Кокшетау, ул.
Капцевича, 220
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
98
Автомашина Daewoo
Racer, 1993 года
выпуска, государ-
ственный номер С 266
КР
г. Кокшетау,
ул. Капцевича, 220
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
99
Автомашина ВАЗ-2107,
2000 года выпуска,
государственный номер
С 027 КР
г. Кокшетау, ул.
Капцевича, 220
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
100
Автомашина ГАЗ-3110,
1998 года выпуска,
государственный номер
С 343 КР
Астраханский РОВД с.
Астраханка, ул.
Алтынсарина, 16
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
101
Автомашина ГАЗ-3110,
1999 года выпуска,
государственный номер
С 298 КР
Жаксынский РОВД
п.Жаксы, ул.
Туктубаева, 37
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
102
Автомашина УАЗ-3303-01,
1988 года выпуска,
государственный номер С
340 КР
Буландинский РОВД г.
Макинск, ул.
Сейфуллина, 135
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
103
Автомашина Дайво,
1994 года выпуска, Б/Н
Целиноградский РОВД
а. Акмол
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
104
Автомашина ВАЗ-21099,
1997 года выпуска,
государственный номер С
451 КР
Целиноградский РОВД
а. Акмол
ГУ «Департамент
внутренних дел
Акмолинской
области»
105
Незавершенное
строительством здание
коттеджа № 4
Бурабайский район,
с. Катарколь
ГККП «Областной
учебно-
оздоровительный
центр «Жулдыз»
при управлении
образования
Акмолинской
области
106
Государственная доля
участия в размере 100%
в уставном капитале ТОО
«Кокшетауоблстрой»
г. Кокшетау, ул. 8
марта, 61
ТОО «Кокшетау-
облстрой»
107
Спорткомплекс
Шортандинский район,
с.Дамса
ГУ «Аппарат акима
Дамсинского
сельского округа
Шортандинского
района»
108
Баня
Шортандинский район,
с.Степное
ГУ «Аппарат акима
Дамсинского
сельского округа
Шортандинского
района»

109
Монша
Шортанды ауданы,
Дамса с.
«Шортанды ауданы
Дамса селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
110
Кафе
Шортанды ауданы,
Степное с.
«Шортанды ауданы
Дамса селолық
округі әкімінің
аппараты» ММ
111
"Тың машина сынау станциясы" ЖШС-нің жарғылық капиталында 100 % мемлекеттік қатысу үлесі
Бұланды ауданы, Никольское с., Молодежная к-сі, 10
"Тың машина сынау станциясы" ЖШС
»;
ескерту «Қысқарған сөздердің толық атаулары» келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«АІІБ – аудандық ішкі істер бөлімі;
а- ауыл;
ЖШС- жауапкершілігі шектеулі серіктестігі».
2. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                           А.Рау

109
Баня
Шортандинский район,
с.Дамса
ГУ «Аппарат акима
Дамсинского
сельского округа
Шортандинского
района»
110
Кафе
Шортандинский район,
с.Степное
ГУ «Аппарат акима
Дамсинского
сельского округа
Шортандинского
района»
111
Государственная доля
участия в размере 100 %
от уставного капитала
ТОО «Целинная
машиноиспытательная
станция»
Буландынский район,
с. Никольское, ул.
Молодежная, 10
ТОО «Целинная
машиноиспытатель-
ная станция»
»;
примечание «Расшифровка аббревиатур и сокращений» дополнить строками следующего содержания:
«РОВД - районный отдел внутренних дел;
а - ауыл;
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Акмолинской области                        А.Рау