Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 25 қарашадағы № 4С-18-2 шешімі. Ақмола облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 3339. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 4С-25-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2010.06.18 № 4С-25-1 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, 2009 жылғы 11 қарашадағы Қазақстан Республикасының «2009-2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы» Заңына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3286 тіркелген, 2009 жылдың 10 қаңтарында және 2009 жылдың 13 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2009 жылдың 10 қаңтарында, 2009 жылдың 13 қаңтарында, 2009 жылдың 17 қаңтарында “Акмолинская правда” газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«70 142 179,3» цифрлары «70 413 668,3» цифрларына ауыстырылсын;
«62 283 974,3» цифрлары «62 555 463,3» цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«70 876 108» цифрлары «71 147 597» цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«25 504 311» цифрлары «25 775 800» цифрларына ауыстырылсын;
7 тармақта:
«3 445 669» цифрлары «3 299 822» цифрларына ауыстырылсын;
1) тармақшада:
«791 612» цифрлары «730 404» цифрларына ауыстырылсын;
«264 130» цифрлары «211 746» цифрларына ауыстырылсын;
«432 862» цифрлары «424 038» цифрларына ауыстырылсын;
«143 393» цифрлары «139 057» цифрларына ауыстырылсын;
«149 607» цифрлары «145 119» цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2 654 057» цифрлары «2 569 418» цифрларына ауыстырылсын;
8 тармақта:
«2 946 678» цифрлары «2 855 667» цифрларына ауыстырылсын;
«654 578» цифрлары «654 576» цифрларына ауыстырылсын;
«1 092 100» цифрлары «1 101 091» цифрларына ауыстырылсын;
«403 252» цифрлары «399 898» цифрларына ауыстырылсын;
«688 848» цифрлары «701 193» цифрларына ауыстырылсын;
«1 200 000» цифрлары «1 100 000» цифрларына ауыстырылсын;
10 тармақта:
«3 072 513» цифрлары «3 079 144» цифрларына ауыстырылсын;
11 тармақта:

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 "Об областном бюджете на 2009 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 25 ноября 2009 года № 4С-18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 декабря 2009 года № 3339. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 18 июня 2010 года № 4С-25-1
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 18.06.2010 № 4С-25-1
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Закона Республики Казахстан «О внесении изменений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы» от 11 ноября 2009 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2009 год» от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов  № 3286, опубликовано от 10 января 2009 года и 13 января 2009 года в газете «Арқа ажары», от 10 января 2009 года, 13 января 2009 года, 17 января 2009 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «70 142 179,3» заменить на цифры «70 413 668,3»;
цифры «62 283 974,3» заменить на цифры «62 555 463,3»;
в подпункте 2):
цифры «70 876 108» заменить на цифры «71 147 597»;
в пункте 5:
цифры «25 504 311» заменить на цифры «25 775 800».
в пункте 7:
цифры «3 445 669» заменить на цифры «3 299 822»;
в подпункте 1):
цифры «791 612» заменить на цифры «730 404»;
цифры «264 130» заменить на цифры «211 746»;
цифры «432 862» заменить на цифры «424 038»;
цифры «143 393» заменить на цифры «139 057»;
цифры «149 607» заменить на цифры «145 119»;
в подпункте 2):
цифры «2 654 057» заменить на цифры «2 569 418».
В пункте 8:
цифры «2 946 678» заменить на цифры «2 855 667»;
цифры «654 578» заменить на цифры «654 576»;
цифры «1 092 100» заменить на цифры «1 101 091»;
цифры «403 252» заменить на цифры «399 898»;
цифры «688 848» заменить на цифры «701 193»;
цифры «1 200 000» заменить на цифры «1 100 000».
В пункте 10:
цифры «3 072 513» заменить на цифры «3 079 144».
В пункте 11:

көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А.Куликов
Ақмола облыстық мәслихатының
хатшысы                                    Ө.Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысының әкімі                     А. Рау
Ақмола облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М. Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының

приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  А.Куликов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   А. Рау
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        М.Такамбаев
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного маслихата

138 146,9
48
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
123 165,0
58
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
145 119,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
2 591 976,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
105 426,5
43
Техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
105 426,5
261
Облыстың білім беру басқармасы
2 486 550,3
24
Техникалық және кәсіптік  білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 486 550,3
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
571 796,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
91 312,0
7
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
91 312,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 228,0
3
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
13 527,0
60
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
6 701,0
261
Облыстың білім беру басқармасы
460 256,0
10
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
92 694,0
60
Кадрларды даярлау және қайта даярлау
367 562,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
4 879 806,4
261
Облыстың білім беру басқармасы
2 308 110,4
1
Білім беру басқармасының қызметін қамтамасыз ету
72 625,8
4
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
35 543,0
5
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 724,0
7
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
14 365,0
8
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
386 841,0
9
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 019 627,9
11
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
45 751,3
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
688 632,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 571 696,0
4
Білім беру объектілерін салуға және қайта құруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

138 146,9
48
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
123 165,0
58
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
145 119,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
2 591 976,8
253
Управление здравоохранения области
105 426,5
43
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
105 426,5
261
Управление образования области
2 486 550,3
24
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 486 550,3
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
571 796,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
91 312,0
7
Повышение квалификации и переподготовка кадров
91 312,0
253
Управление здравоохранения области
20 228,0
3
Повышение квалификации и переподготовка кадров
13 527,0
60
Подготовка и переподготовка кадров
6 701,0
261
Управление образования области
460 256,0
10
Повышение квалификации и переподготовка кадров
92 694,0
60
Подготовка и переподготовка кадров
367 562,0
9
Прочие услуги в области образования
4 879 806,4
261
Управление образования области
2 308 110,4
1
Обеспечение деятельности Управления образования
72 625,8
4
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
35 543,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов  для областных государственных учреждений образования
44 724,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
14 365,0
8
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
386 841,0
9
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 019 627,9
11
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
45 751,3
113
Трансферты из местных бюджетов
688 632,4
271
Управление строительства области
2 571 696,0
4
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования