2010 жылға арналған Ақмола облысының қоршаған ортасына эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Ақмола обыстық мәслихатының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4C-19-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 20 каңтарда № 3345 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 4С-31-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2011.03.15  № 4С-31-4 шешімімен
2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің 495 бабының 9 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заныңың 6 бабының 5 тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 жылға арналған Ақмола облысының қоршаған ортасына эмиссия үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ақмола облыстық мәслихатының «2009 жылға Ақмола облысының қоршаған ортасына эмиссия үшін төлемақының кейбір түрлеріне жоғары ставкаларды бекіту туралы» 2009 жылғы 6 ақпандағы № 4С-12-10 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3313 тіркелген, 2009 жылдың 21 наурызында «Арқа ажары» газетінде, 2009 жылдың 21 наурызында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған)  шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Бұл шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қалыптасқан құқықтық қатынастарға тарайды.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А.Куликов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақмола облысы бойынша
Салық комитетінің бастығы                  Ж.С.Нүсіпов
Ақмола облысы табиғи ресурстар
және табиғатты пайдалануды реттеу
басқармасының бастығының міндетін
атқарушы                                   Ә.Х.Дощанов
Ақмола облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М.Ш.Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының

Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду Акмолинской области на 2010 год
Решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2009 года № 4C-19-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2010 года № 3345. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 4С-31-4
Сноска. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 15.03.2011 № 4С-31-4
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду Акмолинской области на 2010 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата «Об утверждении повышенных ставок на некоторые виды платы за эмиссии в окружающую среду Акмолинской области на 2009 год» от 6 февраля 2008 года № 4С-12-10 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3313, опубликовано от 21 марта 2009 года в газете «Арка ажары, от 21 марта 2009 года в газете «Акмолинская правда»).
3. Данное решение распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  А.Куликов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Налогового комитета
по Акмолинской области                     Нусипов Ж.С.
И.о. начальника управления
природных ресурсов и регулирования
природопользования
Акмолинской области                        Дощанов А.Х.
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования
Акмолинской области                        Такамбаев М.Ш.
Приложение к решению
Акмолинского областного маслихата