Көкшетау қалалық мәслихатының "Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік төлемдерді төлеуді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы" 2008 жылғы 4 қыркүйектегі № С-14/12 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 30 наурыздағы № С-22/7 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 сәуірде № 1-1-102 тіркелді. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № С-34/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010.04.21 № С-34/28 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік төлемдерді төлеуді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» 2008 жылғы 4 қыркүйектегі № С-14/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-90 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 23 қазанда «Көкшетау» № 44 және 2008 жылғы 23 қазанда «Степной маяк» № 44 газеттерінде жарияланған) шешімінеенгізілген кейінгі өзгерістермен: Көкшетау қалалық мәслихатының «Көкшетау қалалық мәслихатының «Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік төлемдерді төлеуді жүзеге асыру Ережесін бекіту туралы» 2008 жылғы 4 қыркүйектегі № С-14/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-18/8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-1-95 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтарда «Көкшетау» № 4 және 2009 жылғы 29 қаңтарда «Степной маяк» № 4 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік төлемдерді төлеуді жүзеге асыру ережесіндегі
4 тараудың 13 тармағының 5) тармақшасына келесі мазмұнда толықтыру енгізілсін:
«5) Чернобыль атом электр станциясында болған апат салдарын  жоюға қатысқандарды еске алу күніне орай - 5000 теңге».
2. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының
22 сессияның төрағасы                Ә. Баймағамбетов
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                     Қ. Мұстафина
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының
әкімі                                      Б. Сапаров
«Көкшетау қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтікт бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ. Ахметов
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                       Ө. Ыдырысов
«Көкшетау қаласының
экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                   А. Омарова

О внесении дополнения в решение Кокшетауского городского маслихата "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан" от 4 сентября 2008 года за № С-14/12
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 марта 2009 года № С-22/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 24 апреля 2009 года № 1-1-102. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21 апреля 2010 года № С-34/28
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21.04.2010 № С-34/28
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января  2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан» от 4 сентября 2008 года № С-14/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-90, опубликовано в газетах от 23 октября 2008 года «Кокшетау» № 44 и от 23 октября 2008 года «Степной маяк» № 44), с изменениями, внесенными решением Кокшетауского городского маслихата «О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан» от 4 сентября 2008 года № С-14/12» от 23 декабря 2008 года № С-18/8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-95, опубликовано в газетах: от 29 января 2009 года «Кокшетау» № 4 и от 29 января 2009 года «Степной маяк» № 4) следующее дополнение:
в Правилах осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
пункт 13 раздела 4 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
«5) ко Дню памяти участникам ликвидации аварий на Чернобыльской атомной электростанции - 5000 тенге».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 22-ой сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого
созыва                               А. Баймагамбетов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
четвертого созыва                        К. Мустафина
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Кокшетау                                   Б. Сапаров
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
города Кокшетау»                           К. Ахметов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
города Кокшетау»                           О. Идрисов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                           А. Омарова