Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 сәуірде № 1-2-108 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
РҚАО ескертпесі
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Мәтін бойынша "Аймақтық" деген сөзі алынып тасталды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009.07.17 № 4С-23/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 26 наурыздағы № 4С-13-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы  № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы»шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің  тізілімінде № 3315 тіркелген) сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы  № 4С-14/2 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанда № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск»  газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы:
1 тармақшасында:
«2486322» саны «2706444,7» санымен ауыстырылсын;
«842159» саны «1062281,7» санымен ауыстырылсын;
2 тармақшадағы:
«2486322» саны «2670528,3» санымен ауыстырылсын;
5 тармақшадағы:
«0» саны «35916,4» санымен ауыстырылсын;
6 тармақшадағы:
«0» саны «38983,6» санымен ауыстырылсын.
2. Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы   № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2008 жылғы 31 желтоқсанында № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск»  газеттерінде жарияланған) шешімінің 1, 2, 3, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4  қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                Е. Тарасова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                              Ғ. Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қаласының
әкімі                                А. Никишов
Степногорск қалалық мәслихатының

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О бюджете города на 2009 год"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 31 марта 2009 года № 4С-18/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорск Акмолинской области 7 апреля 2009 года № 1-2-108. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
Примечание РЦПИ
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
По всему тексту слово "Региональном" исключено решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 17.07.2009 № 4С-23/3
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихита от 26 марта 2009 года № 4С-13-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3315), Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 1 от 9 января 2009 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру «2486322» заменить цифрой «2706444,7»;
цифру «842159» заменить цифрой «1062281,7»;
в подпункте 2):
цифру «2486322» заменить цифрой «2670528,3»;
в подпункте 5):
цифру «0» заменить цифрой «35916,4»;
в подпункте 6):
цифру «0» заменить цифрой «38983,6».
2. Приложения 1, 2, 3, 5  к решению Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликованного в газете «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 1 от 9 января 2009 года), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4  к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
городского маслихата                    Е. Тарасова
Секретарь городского
маслихата                                Г. Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Степногорска                             А. Никишов
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата

2400
Мемлекеттік төлемге арнаулы әлеуметтік көмек
823
Селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандырына әлеуметтік қолдау шаралары
2673
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектердің коммуналдық қызметтері шығынына арналып, әлеуметтік көмек көрсету
4927
Білім
беру
бөлімі
Мектептерді интерактивті жабдықпен құралдандыру
8194
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарын лингафондық және мультимедиялық кабинеттермен қамтамасыз етуге
11082
Қаржы
бөлімі
Заңды тұлғаларының жарғылық қорын көбейту

2400
На выплату государственной адресной социальной помощи
823
На социальную поддержку специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
2673
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечетвенной войны на расходы за комунальные услуги
4927
Отдел
образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химиии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов государтсвенных учреждениях начального,основного среднего и общего среднего образования
11082
Отдел
финансов
На увеличение уставного капитала юридических лиц

74900
Құрылыс
бөлімі
Селеті су қоймасынан Степногор қаласына дейінгі және 1-ші көтергіш насостық стансасының магистральды су тартқышын қалпына кельтіру
457000
Степногорск қаласына дейін 305-Сопкасынан магистральды суөткізгіш желілерін қайта құру
74900
Ауылдық аумақтарды канализациялау және сумен қамтамасыз ету салалық жобасын жүзеге асыру мақсатында, зерттеу жұмыстарын және құрылысты қадағалау сараптамасын өткізу
122,7
Жайластыруға инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға

74900
Отдел
строительства
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское-г.Степногорск и насосной станции 1 подъема
457000
Реконструкция магистральных водопроводных сетей от сопки 305 - до г.Степногорск Акмолинской области
200000
На проведение изыскательных работ и надзора за строительством, в целях реализации отраслевого проекта Водоснабжение и канализация сельских территорий"
122,7
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры