Ақкөл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 01 шілдедегі № С20-1 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 шілдеде № 1-3-112 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 наурыздағы № С27-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010.03.16 № С27-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Ақкөл ауданы әкімдігінің бюджетті анықтау бойынша сұрағын қарап шығып, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-100 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 16 қаңтардағы аудандық «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 3 наурыздағы № С 16–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-104 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 3 сәуірдегі аудандық «Ақкөл өмірі» газетінің 14 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 14 - санында жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 8 сәуірдегі № С 17–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-106 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 24 сәуірдегі аудандық «Ақкөл өмірі » газетінің 17 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 17 - санында жарияланған), Ақкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 сәуірдегі № С 18–1 “Ақкөл аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізу жөніндегі № 1-3-107 Тізілімдемесінде тіркелген және 2009 жылғы 15 мамырдағы аудандық «Ақкөл өмірі » газетінің 20 - санында, «Знамя Родины KZ» газетінің 20 - санында жарияланған) шешімдеріне өзгертулер енгізілсін.

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение маслихата Аккольского района Акмолинской области от 1 июля 2009 года № С20-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 10 июля 2009 года № 1-3-112. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, рассмотрев предложения Аккольского районного акимата по вопросам уточнения бюджета, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в решение Аккольского районного маслихата  "О районном бюджете на 2009 год" от 19 декабря 2008 года № С 14-1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-100 и опубликованного 16 января 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ»), в решение Аккольского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» от 3 марта 2009 года № С 16-1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-104 и опубликованного 3 апреля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 14, «Знамя Родины KZ» № 14), в решение Аккольского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» от 08 апреля 2009 года № С 17-1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-106 и опубликованного 24  апреля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 17, «Знамя Родины KZ» № 17), в решение Аккольского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № С 14-1 «О районном бюджете на 2009 год» от 29 апреля 2009 года № С 18-1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-107 и опубликованного 15 мая 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» № 20, «Знамя Родины KZ» № 20).

2. Ақкөл аудандық мәслихаттың 19 желтоқсандағы № С 14-1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» шешімінің 1 - қосымшасы, осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім Ақкөл ауданы әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа түседі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Мананбаева
Аудандық мәслихат
хатшысының м.а.                            Д.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ:
Ақкөл ауданы
әкімінің м.а.                              А.К.Кривицкий
Ақкөл
аудандық мәслихатының

2. Приложение 1 к решению Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2009 года № С 14-1 изложить в следующей редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в  управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Мананбаева
И.о.секретаря
районного маслихата                        Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО:
И.о.акима
Аккольского района                         А.К.Кривицкий
Приложение 1
к решению Аккольского
районного маслихата

973
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2352
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
280
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
2792
1
Мемлекеттік баж
2792
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актлерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1558
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
590
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
192
07
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
13
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
276
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
39
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
122
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
2
2
Салықтық емес түсiмдер

973
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2352
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
280
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполно-
моченными на то государственными органами или должностными лицами
2792
1
Государственная пошлина
2792
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового произ-
водства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче испол-
нительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исклю-
чением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1558
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состо-
яния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состо-
яния и свидетельств в связи с изме-
нением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
590
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
192
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
13
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
276
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
39
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного без-
ствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаря-
женных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
122
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз  из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
2
2
Неналоговые поступления