Жеке санаттағы мұқтаждық көруші азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № С25-2 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 қаңтарда № 1-3-130 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 16 наурыздағы № С27-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2010.03.16 № С27-3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 56-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жеке санаттағы мұқтаждық көруші азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетілсін:
- Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне;
- жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген адамдарға;
- жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген адамдарға;
- жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша соғысқа қатысушыларға теңестірілген адамдарға;
- мүгедектерге;
- ақталған азаматтарға;
- қарттар Күніне арнап зейнеткерлерге;
- көп балалы аналарға;
- күнкөріс деңгейінен төмен кірістері бар немесе анықталған жағдайларға қарай жедел әлеуметтік көмекке мұқтаж азаматтарға;
- емделмейтін аурулармен ауыратындарға;
- туберкулезбен ауыратындарға;
- аз қамтамасыз етілген және көп балалы отбасылардың төлеу негізіндегі колледждердің күндізгі бөлімінде оқитын студентеріне.
2. Ақкөл аудандық мәслихаттың «Жергілікті органдардың шешімі бойынша жеке санаттағы мұқтаждық көруші азаматтарға әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу Ережелерін бекіту туралы» 2009 жылғы 1 маусымдағы № С19-4 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-109 тіркелген, 2009 жылғы 3 шілдедегі аудандық «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған) шешімі күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешім Ақкөл ауданы әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы                         Қ.Рақышев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ю.Ужакин
КЕЛІСІЛДІ:
Ақкөл ауданының әкімі                      А.С.Үйсімбаев

Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2009 года № С25-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 29 января 2010 года № 1-3-130. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16 марта 2010 года № С27-3
Сноска. Утратило силу - решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 16.03.2010 года № С27-3
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан:
- участникам и инвалидам Великой Отечественной войны;
- лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны;
- лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны;
- лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам войны;
- инвалидам;
- реабилитированным гражданам;
- пенсионерам к Дню пожилых людей;
- многодетным матерям;
- гражданам, имеющим доход ниже прожиточного минимума или в силу определенных обстоятельств нуждающимся в экстренной социальной поддержке;
- больным неизлечимыми болезнями;
- больным туберкулезом;
- студентам из малообеспеченных и многодетных семей, обучающимся на очном отделении в колледжах на платной основе.
2. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата «Об утверждении Правил назначения и выплаты социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов» от 1 июня 2009 года № С19-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-109, опубликовано 3 июля 2009 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ»).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Ракишев
Секретарь районного
маслихата                                  Ю.Ужакин
СОГЛАСОВАНО:
Аким Аккольского района                    А.С.Уисимбаев