Жалғызқарағай, Қайнар және Тастыадыр ауылдарының көшелеріне атау беру туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Жалғызқарағай селолық округі әкімінің 2009 жылғы 22 маусымдағы № 5 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 шілдеде № 1-3-116 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылдың 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Жалғызқарағай, Қайнар және Тастыадыр ауылдары халықтың пікірін ескере отырып, Жалғызқарағай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің 2009.30.11 № 6 шешімімен.
1. Жалғызқарағай, Қайнар және Тастыадыр ауылдарының көшелеріне атаулар қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақкөл ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалғызқарағай ауылдық
әкімі                                      Қ. Қасенов
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақкөл аудандық мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Б. Әкімова
«Ақкөл аудандық сәулет
және қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            И.И. Карпова
Жалғызқарағай ауылдық округі
әкімнің 2009 жылғы 22 маусымдағы
№ 5 «Жалғызқарағай, Қайнар
және Тастыадыр ауылдарының
көшелеріне атау беру туралы»
шешіміне қосымша
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің 2009.30.11 № 6 шешімімен.
Жалғызқарағай ауылында (қоса берілген сұлбаға сәйкес):
1) № 1 көшесі - «Әйтеке би»;
2) № 2 көшесі - «Сәбит Мұқанов»;
3) № 3 көшесі - «Қазбек би»;
4) № 4 көшесі - «Орталық»;
5) № 5 көшесі - «Гавриил Федотович Кирдищев»;
6) № 6 көшесі - «Жамбыл Жабаев»;
7) № 7 көшесі - «Төле би»;
8) № 8 көшесі - «Сәкен Сейфуллин».
Қайнар ауылында:
1) № 1 көшесі - «Мәншүк Маметова».
Тастыадыр ауылында:
1) № 1 көшесі - «Әлия Молдағұлова».

О присвоении наименований улицам в аулах Жалгызкарагай, Кайнар и Тастыадыр
Решение Акима Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 22 июня 2009 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 31 июля 2009 года № 1-3-116
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, с учетом мнения населения аулов Жалгызкарагай, Кайнар и Тастыадыр, аким Жалгызкарагайского аульного округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями внесенными решением акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района Акмолинской области от 30.11.2009 года № 6
1. Присвоить наименования улицам в аулах Жалгызкарагай, Кайнар и Тастыадыр согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким аульного округа                       К. Хасенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Аккольского района»                        Акимова Б.Б.
Начальник государственного
учреждения «Отдел ахитектуры и
градостроительства
Аккольского района»                        Карпова И.И.
Приложение к решению
акима Жалгызкарагайского
аульного округа № 5 от
22 июня 2009года
«О присвоении наименований
улицам в аулах
Жалгызкарагай, Кайнар,
Тастыадыр»
Сноска. Приложение 1 с изменениями внесенными решением акима Жалгызкарагайского аульного округа Аккольского района Акмолинской области от 30.11.2009 № 6
В ауле Жалгызкарагай (в сооответствии с прилогаемой схемой):
1) улица № 1 - «Айтеке би»;
2) улица № 2 - «Сабита Муканова»;
3) улица № 3 - «Казбек би»;
4) улица № 4 - «Орталык»;
5) улица № 5 - «Гавриил Федотович Кирдищев»;
6) улица № 6 - «Жамбыла Жабаева»;
7) улица № 7 - «Толе би»;
8) улица № 8 - «Сакена Сейфуллина».
В ауле Кайнар:
1) улица № 1 - «Маншук Маметовой».
В ауле Тастыадыр:
1) улица № 1 - «Алии Молдагуловой».