Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 22 маусымдағы № 5 "Жалғызқарағай, Қайнар және Тастыадыр ауылдарының көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы"
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Жалғызқарағай селолық округі әкімінің 2009 жылғы 30 қарашадағы № 6 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 қаңтарда № 1-3-128 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 науырыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Занының 28 бабының 3 тармағына сәйкес, Жалғызқарағай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің «Жалғызқарағай, Қайнар және Тастыадыр ауылдарының көшелеріне атау беру туралы» 2009 жылғы 22 маусымдағы № 5 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-116 тіркелген, 2009 жылғы 28 тамызда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины KZ» газеттерінде жарияланған), шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
кіріспедегі «ауыл тұрғындарының жедел отырысының хаттамасында қабылданған ұсынысқа байланысты 30 сәуір 2009 жылы, Жалғызқарағай округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ» деген сөздері «Жалғызқарағай, Қайнар және Тастыадыр ауылдары халықтың пікірін ескере отырып, Жалғызқарағай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ» деген сөздерімен ауыстырылсын:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы «Г. Кирдищев» сөздері «Гавриил Федотович Кирдищев» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақкөл ауданының әділет баскармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалғызқарағай ауылдық
округінің әкімі                            Қ. Қасенов

О внесении изменений в решение акима Жалгызкарагайского аульного округа от 22 июня 2009 года № 5 "О присвоении наименований улицам в аулах Жалгызкарагай, Кайнар и Тастыадыр"
Решение акима Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 30 ноября 2009 года № 6. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 5 января 2010 года № 1-3-128
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», аким Жалгызкарагайского аульного округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жалгызкарагайского аульного округа «О присвоении наименований улицам в аулах Жалгызкарагай, Кайнар и Тастыадыр» от 22 июня 2009 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-116, опубликовано 27 августа 2009 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
в преамбуле слова «с учетом протокола схода жителей Жалгызкарагайского аульного округа от 30 апреля 2009 года, аким округа РЕШИЛ» заменить словами «с учетом мнения населения аулов Жалгызкарагай, Кайнар и Тастыадыр», аким Жалгызкарагайского аульного округа РЕШИЛ»:
в приложении к указаному решению слова «Г. Кирдищев» заменить словами «Гавриил Федотович Кирдищев».
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и водится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жалгызкарагайского
аульного округа                            К. Хасенов