Домбыралы ауылының көшелерін қайта атау және Кеңес, Малый Барап, Красный Горняк селоларының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Кеңес селолық округі әкімінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 5 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қазанда № 1-3-121 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылдың 8 желтоқсанындағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Домбыралы ауылының және Кеңес, Малый Барап, Красный Горняк селоларының халқының пікірін ескере отырып, Кеңес селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Домбыралы ауылының көшелері қайта аталсын:
1) «Озерная» көшесін – «Достық» көшесіне,
2) «Комсомольская» көшесін – «Алаш» көшесіне,
3) «Центральная» көшесін – «Тәуелсіздік» көшесіне,
4) «Советская» көшесін – «Азат» көшесіне,
5) «Молодежная» көшесін – «Жастар» көшесіне,
6) «Новая Молодежная» көшесін – «Болашақ» көшесіне.
2. Кеңес, Малый Барап, Красный Горняк селоларының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
Кеңес селосы:
1) № 1 көшеге – «Бейбітшілік» атауы,
2) № 2 көшеге – «Достық» атауы,
3) № 3 көшеге – «Сары-Арқа» атауы,
4) № 4 көшеге – «Желтоқсан» атауы,
5) № 5 көшеге – «Тәуелсіздік» атауы,
6) № 6 көшеге – «Жеңіс» атауы.
Малый Барап селосы:
1) № 1 көшеге – «Абай» атауы,
2) № 2 көшеге – «Қабанбай» атауы,
3) № 3 көшеге – «Абылай хан» атауы,
4) № 4 көшеге – «Шәкәрім Құдайбердиев» атауы,
5) № 5 көшеге – «Сәкен Сейфуллин» атауы.
Красный Горняк селосы:
1) № 1 көшеге – «Достық» атауы.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақкөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап өз күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеңес селолық
округінің әкімі                            Т.Әбдірахманов
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақкөл аудандық
мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Б.Б.Әкімова
«Ақкөл аудандық
сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    И.И.Карпова

О переименовании улиц аула Домбыралы и присвоении наименований улицам сел Кенес, Малый Барап, Красный Горняк
Решение Акима Кенесского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 16 сентября 2009 года № 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 5 октября 2009 года № 1-3-121
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, с учетом мнения населения аула Домбыралы и сел Кенес, Малый Барап, Красный Горняк, аким Кенеского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы аула Домбыралы:
1) улицу «Озерную» - на улицу «Достык»,
2) улицу «Комсомольскую» - на улицу «Алаш»,
3) улицу «Центральную» - на улицу «Тауелсиздик»,
4) улицу «Советскую» - на улицу «Азат»,
5) улицу «Молодежную» - на улицу «Жастар»,
6) улицу «Новую Молодежную» - на улицу «Болашак».
2. Присвоить улицам сел Кенес, Малый Барап, Красный Горняк следующие наименования:
Село Кенес:
1) улице № 1 – наименование «Бейбитшилик»,
2) улице № 2 – наименование «Достык»,
3) улице № 3 – наименование «Сары- Арка»,
4) улице № 4 – наименование «Желтоксан»,
5) улице № 5 – наименование «Тауелсиздик»,
6) улице № 6 – наименование «Женис».
Село Малый Барап:
1) улице № 1 – наименование «Абай»,
2) улице № 2 – наименование «Кабанбай»,
3) улице № 3 – наименование «Абылай хан»,
4) улице № 4 – наименование «Шакарим Кудайбердиев»,
5) улице № 5 – наименование «Сакен Сейфуллин».
Село Красный Горняк:
1) улице № 1 – наименование «Достык».
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Кенесского
сельского округа                           Т.Абдрахманов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков
Аккольского района                         Б.Б.Акимова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Аккольского района»                        И.И.Карпова