Қара-өзек ауылының көшелеріне атау беру және Құрылыс ауылының көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Новорыбин селолық округі әкімінің 2009 жылғы 29 маусымдағы № 05 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 тамызда № 1-3-117 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылдың 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Занының 35 бабының
2 тармағына сәйкес, Құрылыс ауыл, 2009 жылы 18 ақпан айында № 2 және Қара-өзек ауыл, 2009 жылы 18 ақпан айында № 2, тұрғындарының жедел отырысының хаттамасында қабылдаған ұсынысқа байланысты, Новорыбин селолық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Құрылыс ауылының көшелерінің атаулары жаңа заманға сай өзгертілсін:
1) Старосельская көшесі – Достық көшесіне,
2) Целинная көшесі – Болашақ көшесіне.
2.Қара-өзек ауылының көшелеріне келесі атау берілсің (қоса берілген сұлбаға сәйкес):
1) № 1 көшесі – атау Ардагерлер,
2) № 2 көшесі – атау Жасыл.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылауын өзіме қалдырамын.
4.Осы шешім Аққөл ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеу күннен бастап өз күшене енеді және ресми түрде жарияланғаннан күннен қолданысқа түседі.
Новорыбин селолық
округінің әкімі                            К.Бәпішев
КЕЛІСІЛДІ:
«Аққөл ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Б.Б.Әкімова
«Ақкөл ауданының сәулет
және қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            И.И.Карпова

О присвоении наименований улицам в селе Кара-озек и переименовании улиц в селе Курылыс
Решение Акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 29 июня 2009 года № 05. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 5 августа 2009 года № 1-3-117
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, с учетом протоколов схода жителей села Курылыс от 18 февраля 2009 года № 2 и села Кара-озек от 18 февраля 2009 года № 2, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Курылыс:
1) улицу «Старосельскую» - на улицу «Достық»
2) улицу «Целинную» - на улицу «Болашақ»
2. Присвоить улицам села Кара-озек следующие наименования: (в соответствии с прилагаемой схемой)
1) улица № 1 - наименование «Ардагерлер»,
2) улица № 2 – наименование «Жасыл».
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Новорыбинского
сельского округа                           К.Бапишев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Аккольского района»                        Акимова Б.Б.
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Аккольского района»                        Карпова И.И.