Аршалы ауданының 2009 жылға жұмыс орындарының жалпы санынан мүгедектер үшін үш пайыз көлемде жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 13 ақпандағы № А-30 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 наурызда № 1-4-127 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № А-16 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2010.01.22 № А-16 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы», 2005 жылдың 13 сәуіріндегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы», 2001 жылдың 23 қаңтарындағы «Халықты  жұмыспен қамтутуралы» Заңдарына сәйкес, мүгедектерді жұмысқа орналасуда қиындықтарға тап болған, олардың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету үшін әлеуметтік қорғау мақсатында, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аршалы ауданында 2009 жылға жұмысшы орындарының жалпы  санынан мүгедектер үшін үш пайыз көлемінде жұмысшы орындары квотасын белгілесін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Мәмбетов Талғат Жаңабергенұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және оның бірінші ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік мерзімі өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аршалы ауданының
әкімі                             Е.Маржықпаев

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в Аршалынском районе на 2009 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 13 февраля 2009 года № А-30. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 17 марта 2009 года № 1-4-127. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 22 января 2010 года № А-16
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 22.01.2010 № А-16
В соответствии с Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» от 13 апреля 2005 года, «О занятости населения» от 23 января 2001 года, в целях социальной защиты инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в Аршалынском районе на 2009 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Мамбетова Талгата Жанабергеновича.
3. Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Аршалынского
района                            Е. Маржикпаев