Концлагерь тұтқындарына 2009 жылы компенсация көрсетуге қосымша шаралар туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 13 ақпандағы № А-31 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 наурызда № 1-4-128 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № А-16 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2010.01.22 № А-16 қаулысымен
Қазақстан Республикасының  2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы», 1995 жылғы 28 сәуірдегі № 2247 «Ұлы Отан Соғысына қатысқандарға және мүгедектерге, сонымен қатар олармен теңдестірілгендерге жеңілдіктер мен әлеуметтік көмек туралы» 20 б. Заңдарына, Аршалы ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік Реестрде 2008 жылы 31 желтоқсанда № 1-4-122 ретпен тіркелген  аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/2 «2009 жылға аудан бюджеті туралы» сессия шешіміне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылғы аудандық бюджетте қаралған айсайын қаражат есенбінен, бір айлық есептік көрсеткіш көлемінде, коммуналдық қызмет көрсету шығындарына концлагерь тұтқындарына өтем ақы төлеуге көмек көрсету бойынша 2009 жылда қосымша шаралар белгіленсін.
2. «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2009 жылға аудан бюджетінде қаралған концлагер тұтқындарына арналған қаржыны уақытылы пайдалануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Мәмбетов Талғат Жаңабергенұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы күшіне Аршалы ауданының әділет Басқармасында тіркеуден өткеннен кейін енеді және қолданысқа арнайы жарияланған кезден бастап кіреді.
Аршалы ауданының
әкімі                               Е. Маржықпаев

О дополнительных мерах по оказанию компенсации узникам концлагерей в 2009 году
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 13 февраля 2009 года № А-31. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 17 марта 2009 года № 1-4-128. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 22 января 2010 года № А-16
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 22.01.2010 № А-16
В соответствии с Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 – ІІ, , ст. 20 «О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной Войны и лиц, приравненных к ним» от 28 апреля 1995 года № 2247, решением сессии районного маслихата от 22 декабря 2008 года № 11/2 «О районном бюджете на 2009 год» зарегистрированным в Реестре государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района от 31 декабря 2008 года № 1–4–122, акимат  района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить в 2009 году дополнительные меры по оказанию компенсации узникам концлагерей, на расходы за коммунальные услуги, в размере одного месячного расчетного показателя, ежемесячно за счет средств, предусмотренных в бюджете района на 2009 год.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Аршалынского района» обеспечить своевременное освоение финансовых средств, предусмотренных в бюджете района на 2009 год для оказания компенсации узникам концлагерей.
3. Контроль за исполнением  настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мамбетова Талгата Жанабергеновича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского
района                                 Е. Маржикпаев