Аршалы ауданында 2009 жылға ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 28 сәуірдегі № А-224 қаулысы. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 28 сәуірде № 1-4-134 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № А-16 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2010.01.22 № А-16 қаулысымен
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзің – өзі басқару туралы»«Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына және 2001 жылдың 19 маусымындағы № 836 Үкімет қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес халықты жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін, кәсіпорындар мен ұйымдардың қосымша тізбесі бекітілсін.
2. 2009 жылы «Аршалы ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі Аршалы кентінде және ауылдық, селолық округтердің кәсіпорындарында жұмыссыздар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын.
3. Ақылы қоғамдық жұмыстармен айналысатын жұмыссыздардың еңбекақыларын төлеу нақты орындалған жұмыстары үшін 2009 жылда белгіленген, айлық ең төменгі еңбекақы мөлшерінен кем болмауы және жергілікті бюджет есебінен төленсін.
4. «Аудандық қаржы бөлімі» мемлекетті мекемесі қоғамдық жұмыстарды 2009 жылға аудан бюджетінде осы мақсатта қарастырылған қаржы көлемінде қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданының әкімі орынбасары Талғат Жаңабергенұлы Мәмбетовке жүктелсін.
6. Осы қаулы Аршалы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне және ресми жарияланғаннан бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енеді.
Аршалы ауданының
әкімі                                      Е. Маржықпаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Аршалы ауданының жұмыспен
камту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Сыздықова Б.
Аршалы ауданы бойынша Есіл
департаменті ҚОҚ бас маманы                Темербеков С.
«Аршалы ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы майор                              Нүркеев Р.
«Аршалы ауданының қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е. Андрух
Ақмола облысы Аршалы
ауданының Әділет
басқармасының бастығы                      Оспанова К.
Ақмола облысы Аршалы аудандық
сотының төрағасы                           Әміров М.
Ақмола облысы Аршалы ауданының
ішкі істер бөлімінің бастығы
полиция подполковнигі                      Мұқанов Е.

Об образовании оплачиваемых общественных работ в Аршалынском районе на 2009 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 28 апреля 2009 года № А-224. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 28 апреля 2009 года № 1-4-134. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 22 января 2010 года № А-16
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 22.01.2010 № А-16
В соответствии с Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан № 836 от 19 июня 2001года в целях обеспечения занятости населения, акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы в 2009 году.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Аршалынского района» организовать в 2009 году оплачиваемые общественные работы для безработных в сельских, аульных округах и в поселке Аршалы, на предприятиях.
3. Оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, производить из средств бюджета района за фактически выполненные работы, в размере не менее минимальной месячной заработной платы, установленной на 2009 год.
4. Государственному учереждению «Отдел финансов Аршалынского района» обеспечить финансирование общественных работ в пределах средств, предусмотренных на эти цели в бюджете района на 2009 год.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мамбетова Талгата Жанабергеновича.
6. Постановление вступает в силу после его государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Аршалынского
района                                     Е. Маржикпаев
Согласовано:
Начальник ГУ «Отдел занятости
социальных программ
Аршалынского района»                       Б. Сыздыкова
Председатель Аршалынского
районного суда Акмолинской
области                                    М. Амиров
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
Аршалынского района»                       Е. Андрух
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Аршалынского района» майор         Р. Нуркеев
Начальник Управления юстиции
Аршалынского района                        К. Оспанова
Начальник отдел внутренних дел
Аршалынского района
подполковник полиции                       Е. Муканов
Главный специалист ООС по
Аршалынскому району
Есильского департамента                    С. Темербеков