2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу жылында он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтардың шақыру учаскесіне тіркелуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 12 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 ақпанда № 1-4-165. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2010 жылғы 23 қарашадағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімінің 2010.11.23 № 10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушылардың әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы Ережеге сәйкес, Аршалы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Ақмола облысы Аршалы ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне 2010 жылғы қаңтар- наурызда тіркеу жылында он жеті жасқа толатын, 1993 жылы туған, еркек жынысты азаматтардың тіркеуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Аршалы ауданы әкімінің орынбасарының міндетін атқарушы Ақшинеев Бекет Тұрсұнханұлына жүктелсін.
3. Осы шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Е.Маржықпаев
КЕЛІСІЛГЕН:
«Ақмола облысы
Аршалы ауданының
Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы майор                              Р.С.Нүркеев

Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку
Решение акима Аршалынского района Акмолинской области от 31 декабря 2009 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 9 февраля 2010 года № 1-4-165. Утратило силу - решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 23 ноября 2010 года № 10
Сноска. Утратило силу - решением акима Аршалынского района Акмолинской области от 23 ноября 2010 года № 10
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким Аршалынского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе–марте 2010 года приписку граждан мужского пола 1993 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Аршалынского района Акмолинской области».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности заместителя акима Аршалынского района Акшинеева Бекета Турсунхановича.
3. Настоящее решение акима Аршалынского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Е.Маржикпаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Аршалынского района»               Р.С.Нуркеев