Анар станциясы, Донецк селосы көшелерінің атауларын өзгерту және атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Анар селолық округі әкімінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 маусымда № 1-4-139 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабы 4 тармағына сәйкес Анар стансасындағы азаматтар жиынының 2009 жылғы 16 сәуірдегі, Донецк селосындағы азаматтар жиынының 2009 жылғы 17 сәуірдегі өткен жиынның хаттамаларын есепке ала отырып, Анар селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.Анар стансасының көшелері төмендегідей атаулармен өзгертілсін: Школьная көшесі - Астана көшесіне, Почтовая көшесі -  Д.А.Қонаев көшесіне, Вокзальная көшесі - Сарыарқа көшесіне, Локомотивная көшесі - Т.Әубәкіров көшесіне, Деповская көшесі - Ә.Молдағұлова көшесіне, Перволинейная көшесі - Жібек жолы көшесіне, Северная көшесі - Достық көшесі, Пионерская көшесі - Көкшетау көшесіне, Рабочая көшесі - Еңбек көшесіне, Спортивная көшесі - М. Өзтүрік көшесіне, Комсомольская көшесі - Қазақстан көшесіне, Озерная көшесі - Жеңіс көшесіне, Конституция көшесі - Ж.А.Ташенов көшесіне, Дальняя көшесі - Шалғай көшесіне.
2.Донецкое селосының көшелеріне төмендегідей жаңа атаулар берілсін: № 1 көшесіне - Бірлік атауы, № 2 көшесіне - М.Әуезов атауы, № 3 көшесіне - С.Сейфуллин атауы, № 4 көшесіне - Б.Момышұлы атауы, № 5 көшесіне - Абай атауы, № 6 көшесіне - Конституция атауы берілсін.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау өз жауапкершілігіме аламын.
4. Аталмыш шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында тіркеуден   өткен соң, ақпарат құралдарында бірінші рет жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Анар селолық
округінің әкімі                            Б.Қамиев

О переименовании и присвоении наименования улиц станции Анар, села Донецкое
Решение акима Анарского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 17 апреля 2009 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 8 июня 2009 года № 1-4-139
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики  Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей  станции Анар от 16 апреля 2009 года, протокола схода жителей села  Донецкое от 17 апреля 2009 года, аким Анарского сельского округа  РЕШИЛ:
1.Переименовать улицы станции Анар: улицу Школьная - на улицу Астана, улицу Почтовая - на улицу Д.А.Кунаев, улицу Вокзальная - на улицу Сарыарка, улицу Локомотивная - на улицу Т.Аубакиров, улицу Деповская - на улицу А.Молдагулова, улицу Перволинейная - на улицу Жибек жолы, улицу Северная - на улицу Достык, улицу Пионерская - на улицу Кокшетау, улицу Рабочая - на улицу Енбек, улицу Спортивная - на улицу М. Озтурик, улицу Комсомольская - на улицу Казахстан, улицу Озерная - на улицу Женис, улицу Конституции - на улицу Ж.А.Ташенов, улицу Дальняя - на улицу Шалгай.
2.Присвоить следующие наименования улицам села Донецкое: улице № 1 - наименование Бирлик, улице № 2 - наименование М.Ауэзов, улице № 3 - наименование С.Сейфуллин, улице № 4 - наименование Б.Момышулы, улице № 5 - наименование Абай, улице № 6 - наименование Конституция.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной  регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Анарского
сельского округа                           Б.Камиев