Арнасай ауылы, Бабатай станциясы көшелеріне жаңа атау беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Арнасай округі әкімінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 19 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 маусымда № 1-4-141 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және Арнасай ауылындағы 2009 жылғы 03 сәуірдегі, Бабатай стансасындағы 2009 жылғы 06 сәуірдегі тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып, Арнасай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Арнасай ауылындағы келесі көшелерге төмендегідей жаңа атаулар берілсін: № 1 көшесіне – Желтоқсан атауы, № 2 көшесіне – И.Рождественский атауы, № 3 көшесіне – А.Молдағұлова атауы, № 4 көшесіне – С.Сейфуллин атауы, № 5 көшесіне – С.Қасенов атауы, № 6 көшесіне – 9 Май атауы, № 7 көшесіне – Мира атауы, № 8 көшесіне –  М.Әуезов атауы, № 9 көшесіне – Абай атауы, № 10 көшесіне – Абылайхан атауы. Бабатай стансасының келесі көшелеріне төмендегідей жаңа атаулар берілсін: № 1 көшесіне – Конституция атауы, № 2 көшесіне – Ш.Уәлиханов атауы, № 3 көшесіне – Бейбітшілік атауы, № 4 көшесіне –  Кенесары атауы, № 5 көшесіне – Б.Момышұлы атауы, № 6 көшесіне – Б. Саттарханов атауы, № 7 көшесіне – Ғ. Мүсүрепов атауы.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өз жауапкершілігіме аламын.
3. Аталмыш шешім Аршалы аудандық әділет басқармасында тіркеуден өткен сон, ақпарат кұралдарында бірінші рет жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Арнасай ауылдық
округінің әкімі                               А. Гутяр

О присвоении наименований улицам аула Арнасай, станции Бабатай
Решение акима Арнасайского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № 19. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 8 июня 2009 года № 1-4-141
В соответствии подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей аула Арнасай от 03 апреля 2009 года, протокола схода жителей станции Бабатай от 06 апреля 2009 года аким аульного округа Арнасай РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам аула Арнасай: улице № 1 – наименование Желтоксан, улице № 2 - наименование И.Рождественского, улице № 3 – наименование А.Молдагуловой, улице № 4 - наименование С.Сейфуллина, улице № 5 – наименование С. Касенова, улице № 6 – наименование 9 Мая, улице № 7 – наименование Мира, улице № 8 – наименование М.Ауэзова, улице № 9 – наименование Абая, улице № 10 – наименование Абылайхана.
Присвоить следующие наименования улицам станции Бабатай: улице № 1 – наименование Конституции, улице № 2 – наименование Ш.Уалиханов, улице № 3 – наименование Бейбитшилик, улице № 4 - наименование Кенесары, улице № 5 – наименование Б.Момышулы, улице № 6 – наименование Б. Саттарханов, улице № 7 – наименование Г. Мусрепов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким аульного
округа Арнасай                             А.Гутяр