Сары-Оба станциясының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Сараба селолық округі әкімінің 2009 жылғы 23 шілдедегі № 13 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 тамызда № 1-4-152 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және Сары-Оба станциясындағы 2009 жылғы 22 шілдедегі тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып, Сараба селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.Сары-Оба станциясындағы келесі көшелерге төмендегі атаулар берілсін: № 1 көшесіне Теміржолшылар атауы, № 2 көшесіне Достық атауы, № 3 көшесіне Бейбітшілік атауы, № 1 қиылысына Көктем атауы, № 2 қиылысына Бөгембай атауы, № 3 қиылысына Жаңа жол атауы берілсін.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз жауапкершілігіме аламын.
3.Аталмыш шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында тіркеуден өткен соң, ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Сараба селолық
округінің әкімі                            Қ.Дүйсенбеков

О присвоении наименования улицам станции Сары-Оба
Решение акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области от 23 июля 2009 года № 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 24 августа 2009 года № 1-4-152
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей станции Сары-Оба от 22 июля 2009 года, аким Сарабинского сельского округа РЕШИЛ:
1.Присвоить следующие наименования улицам станции Сары-Оба: улице № 1 наименование Темиржолшылар, улице № 2- наименование Достык, улице № 3- наименование Бейбитшилик, переулку № 1- наименование Коктем, переулку № 2- наименование Богембая, переулку № 3- наименование Жана жол.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Сарабинского
сельского округа                           К.Дюсенбеков