Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлері үшін біржолғы талон бағасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С 15/4 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 ақпанда № 1-5-108 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 5С 13/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 28.01.2013 № 5С 13/2 шешімімен.
2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Заңына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Атбасар аудандық мәслихаты шешім етті:
1. Атбасар қаласының базарындағы бір жолғы талонның бағасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Дүркін-дүркін сипаттағы  кәсіпкерлік қызметтердің жекеленген түрлері үшін біржолғы талонның бағасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. 2001 жылғы 28 желтоқсандағы Атбасар аудандық мәслихатының «Кәсіпкерлік қызметтің жекеленген түрлері үшін белгіленген салық жиынтығының ставкасы мен біржолғы талон бағасының көлемін бекіту туралы» № С-16 Р-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық тізілімінде № 895 тіркелеген, 2002 жылғы 20 ақпанда «Простор» № 14 газетінде жарияланған) күшін жойды деп танылсын.
4. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап және оны бірінші ресми жариялағаннан соң күн тізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының
төрағасы                                  А.Б.Ахметов
Атбасар аудандық
мәслихатының
хатшысы                                  Б.А.Борумбаев
Келісілді:
Атбасар ауданының
әкімі                                    Р.Ш.Әубәкіров
Атбасар ауданы бойынша
салық басқармасының
бастығы                                  К.Н.Садыков
Атбасар
аудандық мәслихатының

Об установлении стоимости разовых талонов для отдельных видов предпринимательской деятельности
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2009 года № 4С 15/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 26 февраля 2009 года № 1-5-108. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28 января 2013 года № 5С 13/2
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 28.01.2013 № 5С 13/2.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О введении в действие кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов на рынках города Атбасар согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для отдельных видов предпринимательской деятельности, носящий эпизодический характер согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата «Об утверждении размеров стоимости разовых талонов и ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности» от 28 декабря 2001 года № С-16 Р-2, (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 895, опубликованного от 20 февраля 2002 года в газете «Простор» № 14).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ахметов А.Б.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Атбасарского района                        Аубакиров Р.Ш.
Начальник
налогового управления
по Атбасарскому району                     Садыков К.Н.
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата