Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы" № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 4С17/1 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 мамырда № 1-5-115 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С 25/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010.04.12 № 4С 25/18 шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С 14/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-104 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Атбасар» № 1, «Простор» № 1 газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістермен және толықтырулармен Атбасар аудандық мәслихатының «Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С 15/3 шешімімен, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-106 тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпанда «Атбасар» № 6, «Простор» № 6 газеттерінде жарияланған); Атбасар аудандық мәслихатының «Атбасар аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» № 4С 14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 6 сәуірдегі № 4С 16/1 шешімімен, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-112 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірде «Атбасар» № 16, «Простор» № 16 газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«1702977,2» саны «2034727,2» санына ауыстырылсын;
«949360,2» саны «1281110,2» санына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«1673974,8» саны «2005724,8» санына ауыстырылсын;
2 тармақтың 2) тармақшасында:
орыс тіліндегі «пеня» сөзі «пени» сөзіне ауыстырылсын, мемлекеттік тілде өзгертілмейді;
5 тармағында:
«6683» саны «6764» санына ауыстырылсын;
«1683» саны «1718» санына ауыстырылсын;
«5000» саны «5046» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 5-1 тармағымен толықтырылсын;
«5-1. 2009 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында республикалық бюджеттен аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта дайындау стратегиясын жүзеге асыруға 346669 мың теңге қаражат қарастырылғаны есепке алынсын, оның ішінде:
136200 мың теңге - Атбасар қаласының су құбыры жүйелерін қайта құруға;
107421 мың теңге - Атбасар қаласының қазандық және жылу жүйелерін күрделі жөндеуге;
3300 мың теңге - жергілікті жүйедегі автожолдарының ағымды жөндеуге;

О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С14/2 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2009 года № 4С17/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 4 мая 2009 года № 1-15-115. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С 25/18
Сноска. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С 25/18
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-104, опубликованного от 9 января 2009 года в газетах «Атбасар» № 1, «Простор» № 1), с последующими изменениями и дополнениями в решение Атбасарского районного маслихата «О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» от 30 января 2009 года № 4С 15/3, (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-106, опубликованного от 13 февраля 2009 года в газетах «Атбасар» № 6, «Простор» № 6); решение Атбасарского районного маслихата «О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 «О бюджете района на 2009 год» от 6 апреля 2009 года № 4С 16/1 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-112, опубликованного от 24 апреля 2009 года в газетах «Атбасар» № 16, «Простор» № 16), следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифру «1702977,2» заменить на цифру «2034727,2»;
цифру «949360,2» заменить на цифру «1281110,2»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифру «1673974,8» заменить на цифру «2005724,8»;
в подпункте 2) пункта 2:
слово «пеня» заменить на слово «пени» на русском языке, текст на государственном языке не изменяется;
в пункте 5:
цифру «6683» заменить на цифру «6764»;
цифру «1683» заменить на цифру «1718»;
цифру «5000» заменить на цифру «5046»;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«5-1. Учесть, что в составе бюджета района на 2009 год предусмотрены средства на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров из республиканского бюджета в сумме 346669 тысяч тенге, в том числе:
136200 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей города Атбасар;
107421 тысяч тенге - на капитальный ремонт котельных и тепловых сетей в городе Атбасар;
3300 тысяч тенге - на текущий ремонт автодорог местной сети;

63198 мың теңге - Атбасар қаласының № 1 мектеп-лицей ғимаратының кешенін күрделі жөндеуге;
10900 мың теңге - Атбасар қаласының № 3 орта мектебін күрделі жөндеуге;
8730 мың теңге жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге;
16920 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орнын құруға;
8 тармағы алынып тасталсын;
жоғарыда аталған шешімнің 2 қосымшасындағы «Инвестициялық жобалар» бөлімінде, 7 «Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы» функционалдық тобында, 01 «Тұрғын үй шаруашылығы» кіші функциясында, 467 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі», «бюджеттік бағдарлама атауы «003 «Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы» сөздері мен сандары келесі редакциядағы сандарына және сөздеріне ауыстырылсын «003 «Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу»:
бюджеттік бағдарлама атауы «004 инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және орнату» сөздері мен сандары «004 инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орнату және (немесе) сатып алу» сандарына және сөздеріне ауыстырылсын:
02 «Коммуналдық шаруашылық» кіші функциямен толықтырылсын;
467 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі» бюджеттік бағдарлама әкімшілігі бойынша:
031 «аумақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта дайындау стратегиясын жүзеге асыру шегінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын.
2. Атбасар аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С 14/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-104 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтарда «Атбасар» № 1, «Простор» № 1 газеттерінде жарияланған), 1, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелгеннен соң күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан қолдануға енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Ивашин
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Борымбаев
КЕЛІСІЛГЕН:
Атбасар ауданының
әкімі                                      Р.Ш.Әубәкіров
«Атбасар аудандық
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Серкебаева
Атбасар
аудандық мәслихатының
2009 жылдың 27 сәуірдегі
"Атбасар аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 4С 14/2 "2009 жылға
арналған аудандық бюджет
туралы" шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы"
№ 4С 17/1 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
1 қосымша
Атбасар
аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 4С 14/2 "2009 жылға
арналған аудандық бюджет
туралы" шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
1 қосымша
2009 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. ТҮСІМДЕР

63198 тысяч тенге - на капитальный ремонт комплекса зданий школы-лицея № 1 города Атбасар;
10900 тысяч тенге - на капитальный ремонт средней школы № 3 города Атбасар;
8730 тысяч тенге - расширение программ молодежной практики;
16920 тысяч тенге - создание социальных рабочих мест;
пункт 8 исключить;
в приложении 2 к вышеуказанному решению в разделе «Инвестиционные проекты», в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство», в подфункции 01 «Жилищное хозяйство», по администратору бюджетной программы 467 «Отдел строительства района (города областного значения)», наименование бюджетной программы слова и цифры «003 Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда» заменить словами и цифрами «003 Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;
наименование бюджетной программы слова и цифры «004 Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры» заменить словами и цифрами «004 Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
дополнить подфункцией 02 «Коммунальное хозяйство»; по администратору бюджетной программы 467 «Отдел строительства района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 031 «Развитие инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров».
2. Приложения 1, 4 к решению Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С 14/2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-104, опубликованного от 9 января 2009 года в газетах «Атбасар» № 1, «Простор» № 1) изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 настоящего решения.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.М.Ивашин
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Б.А.Борумбаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Атбасарского района                        Р.Ш.Аубакиров
Начальник
государственного учреждения
«Отдела экономики и
бюджетного планирование
Атбасарского района»                       М.Н.Серкебаева
УТВЕРЖДЕНО
приложение 1
решением Атбасарского
районного маслихата от
27 апреля 2009 года № 4С 17/1
"О внесении изменении
изменений и дополнений
в решение Атбасарского
районного маслиха от
19 декабря 2008 г. № 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
УТВЕРЖДЕНО
приложение 1
решением Атбасарского
районного маслихата от
19 декабря 2008 года № 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
69828,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
69828,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-40825,6
VI. Бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру
40825,6
Атбасар
аудандық мәслихатының
2009 жылдың 27 сәуірдегі
"Атбасар аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 4С 14/2 "2009 жылға
арналған аудандық бюджет
туралы" шешіміне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы"
№ 4С 17/1 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
2 қосымша
Атбасар
аудандық мәслихатының
2008 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 4С 14/2 "2009 жылға
арналған аудандық бюджет
туралы" шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
2 қосымша
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сома мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атаулар
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
81072,3
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Атбасар ауданының Адыр селолық округі әкімінің аппараты
3119
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3119
123
Атбасар ауданының Борисовка селосы әкімінің аппараты
3781
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3781
123
Атбасар ауданының Есенкелді ауылдық округі әкімінің аппараты
3770
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар  аланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3770
123
Атбасар ауданының Қаражар селолық округі әкімінің аппараты
2190,8
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
2190,8
123
Атбасар ауданының Макеевка селолық округі әкімінің аппараты
3758
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3758
123
Атбасар ауданының Мариновка селолық округі әкімінің аппараты
4956
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4956
123
Атбасар ауданының Ново-Александровка селосы әкімінің аппараты
3915
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3915
123
Атбасар ауданының Ново–Мариновка селосы әкімінің аппараты
3143
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3143
123
Атбасар ауданының Новоселский селолық округі әкімінің аппараты
4282
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4282
123
Атбасар ауданының Октябрь селолық округі әкімінің аппараты
3280
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3280
123
Атбасар ауданының Покровка селосы әкімінің аппараты
3712
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3712
123
Атбасар ауданының Полтавка селолық округі әкімінің аппараты
3681
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3681
123
Атбасар ауданының Садовый селолық округі әкімінің аппараты
3683
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3683
123
Атбасар ауданының Сепе селосы әкімінің  ппараты
3210
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3210
123
Атбасар ауданының Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты
3972
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар  қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3972
123
Атбасар ауданының Сочинский селосы округі әкімінің аппараты
3839
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3839
123
Атбасар ауданының Тельман селолық округі әкімінің аппараты
3660
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3660
123
Атбасар ауданының Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты
3318
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар  қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
3318
123
Атбасар ауданының Ярославка селолық округі әкімінің аппараты
4007
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар  қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
4007
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
11795,5
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар  қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
11795,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3449,2
03
Елді-мекендерді көркейту
3449,2
123
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
3449,2

452
Отдел финансов района (города областного значения)
69828,0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
69828,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-40825,6
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
40825,6
8
Используемые остатки бюджетных средств
40825,6
01
Остатки бюджетных средств
40825,6
1
Свободные остатки бюджетных средств
40825,6
УТВЕРЖДЕНО
приложение 2
решением Атбасарского
районного маслихата от
27 апреля 2009 года № 4С 17/1
"О внесении изменении
изменений и дополнений
в решение Атбасарского
районного маслиха от
19 декабря 2008 г. № 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
УТВЕРЖДЕНО
приложение 2
решением Атбасарского
районного маслихата от
19 декабря 2008 года № 4С 14/2
"О бюджете района на 2009 год"
Бюджетные программы города районного значения, аула (села), аульного (сельского) округа
Функциональная группа
Сумма тысячи тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
81072,3
01
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
81072,3
123
Аппарат акима Адырского сельского округа Атбсарского района
3119
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3119
123
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
3781
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3781
123
Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района
3770
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3770
123
Аппарат акима Каражарского сельского округа Атбасарского района
2190,8
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2190,8
123
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
3758
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3758
123
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
4956
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4956
123
Аппарат акима села Ново-Александровка Атбасарского района
3915
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3915
123
Аппарат акима села Ново-Мариновка Атбасарского района
3143
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3143
123
Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района
4282
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4282
123
Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района
3280
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3280
123
Аппарат акима села Покровка Атбасар-
ского района
3712
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3712
123
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
3681
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3681
123
Аппарат акима Садового сельского округа Атбасарского района
3683
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3683
123
Аппарат акима села Сепе Атбасарского района
3210
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3210
123
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района
3972
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3972
123
Аппарат акима села Сочинское Атбасарского района
3839
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3839
123
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
3660
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3660
123
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
3318
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3318
123
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
4007
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4007
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
11795,5
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11795,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3449,2
03
Благоустройство населенных пунктов
3449,2
123
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
3449,2