Атбасар аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Атбасар ауданында жеке категориялы азаматтардың әлеуметтік төлемдерін іске асыру ережесі туралы" № 4С 4/7 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 шілдедегі № 4С 20/3 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 шілдеде № 1-5-120 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С25/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 12.04.2010 № 4С25/18 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихат шешім етті:
1. Атбасар аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Атбасар ауданында жеке категориялы азаматтардың әлеуметтік төлемдерін іске асыру ережесі туралы" № 4С4/7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-85 тіркелген, 2008 жылғы 18 қаңтарда "Атбасар" № 3, "Простор" № 3 газеттерінде жарияланған), "Атбасар аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Атбасар ауданында жеке категориялы азаматтардың әлеуметтік төлемдерін іске асыру ережесі туралы" № 4С4/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 30 қаңтардағы 2009 жылғы № 4С 15/8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-111 тіркелген, 2009 жылғы 20 наурызда "Атбасар" № 11, "Простор" № 11 газеттерінде жарияланған), "Атбасар аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Атбасар ауданында жеке категориялы азаматтардың әлеуметтік төлемдерін іске асыру ережесі туралы" № 4С4/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 27 сәуірдегі 2009 жылғы № 4С 17/6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-114 тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырда "Атбасар" № 19, "Простор" № 19 газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізумен толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасында:
2 тараудың 3 тармағы "Әлеуметтік төлем алу құқығына ие болатындар" келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын "6) екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына коммуналдық қызмет төлемі бойынша шығындарды өтеуге";

О внесении дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 4С 4/7 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан в Атбасарском районе"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 20 июля 2009 года № 4С 20/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 24 июля 2009 года № 1-5-120. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С25/18
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/18 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан в Атбасарском районе" от 13 декабря 2007 года № 4С 4/7 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-85, опубликованного от 18 января 2008 года в газетах "Атбасар" № 3, "Простор" № 3), с последующими изменениями и дополнениями в решение Атбасарского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 4С 4/7 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан в Атбасарском районе" от 30 января 2009 года № 4С 15/8 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-111, опубликованного от 20 марта 2009 года в газетах "Атбасар" № 11, "Простор" № 11); решение Атбасарского районного маслихата "О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 4С 4/7 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан в Атбасарском районе" от 27 апреля 2009 года № 4С 17/6 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-114, опубликованного от 15 мая 2009 года в газетах "Атбасар" № 19, "Простор" № 19) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:
в пункте 3 главы 2 "Право на получения социальных выплат" дополнить подпунктом 6) словами следующего содержания "6) бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны на возмещение расходов по оплате коммунальных услуг";

4 тараудың 13 тармағында Әлеуметтік төлем төлеу тәртібі және мөлшері, "2,5 АЕК есебінен" сөзінен кейін келесі мазмұндағы "екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына 1 айлық есептік көрсеткіш (әрі қарай-АЕК) есебінен белгіленеді" сөздермен және сандармен толықтырылсын;
6 тараудың 19 тармағында Әлеуметтік төлем төлеу тәртібі, "Ұлы Отан соғысының мүгедектері және" сөздерінен кейін келесі мазмұндағы "екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына коммуналдық қызмет төлемі бойынша шығындарды өтеуге" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап және оны бірінші ресми жариялағаннан соң күн тізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Сәтеміров С.Х.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
Келісілді:
Атбасар ауданының
әкімі
Әубәкіров Р.Ш.

в пункте 13 главы 4 "Размер и порядок оказания социальных выплат" после слов и цифр "из расчета 2,5 МРП" дополнить словами и цифрой следующего содержания "бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны устанавливается из расчета 1 месячного расчетного показателя (далее-МРП)";
в пункте 19 главы 6 "Порядок осуществления социальных выплат" после слов "и инвалидам Великой Отечественной войны," дополнить словами следующего содержания "бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны на возмещение расходов по оплате коммунальных услуг".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Сатемиров С.Х.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
СОГЛАСОВАНО:
Аким Атбасарского
района
Аубакиров Р.Ш.