Аудандық бюджеттің қаражатынан лауазымдық жалақыларын және тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 13 қарашадағы № а-11/294 қаулысы. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 желтоқсанда № 1-5-127 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № а-12/628 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 26.12.2013 № а-12/628 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 19 қазандағы «Аудандық бюджеттің қаражатынан лауазымдық жалақыларын және тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандары лауазымдарының тізбесін келісу туралы» № 4С 21/3 шешімі негізінде, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес, аудандық бюджеттің қаражатынан лауазымдық жалақыларын және тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е. Қаппасовқа артылсын.
3. Осы қаулы Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар
ауданының әкімі                            Р.Әубәкіров
Атбасар ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 13 қарашадағы
№ а-11/294 қаулысына қосымша
Аудандық бюджеттің қаражатынан лауазымдық жалақыларын және тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар, ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі.
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме басшысы мен басшысының орынбасары.
2) педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген адамдардың лауазымдары: барлық мамандықтардың мұғалімдері, аға тәрбиеші, тәрбиеші, аға жетекші, музыкалық жетекші, оқытушы-психолог, алғашқы әскери дайындығы бойынша ұйымдастырушы-оқытушы, қосымша білім оқытушы, лагерь бастығы (сауықтыру);

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета района
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 13 ноября 2009 года № а-11/294. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 24 декабря 2009 года № 1-5-127. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 26 декабря 2013 года № а-12/628
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 26.12.2013 № а-12/628 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Трудовым Кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Атбасарского районного маслихата от 19 октября 2009 года № 4С 21/3 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета района» акимат Атбасарского районаПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета района, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Каппасова Е.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Атбасарского района                        Р.Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата
Атбасарского района
от 13 ноября 2009 года
№ а-11/294
Перечень должностей специалистов
социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета района.
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов образования:
1)руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения;
2) педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя всех специальностей, старший воспитатель, воспитатель, старший вожатый, музыкальный руководитель, педагог-психолог, преподаватель-организатор по начальной военной подготовке, педагог дополнительного образования, начальник лагеря (оздоровительного);

3) кітапханашы;
4) жетекші;
5) спорт кешенінің меңгерушісі;
6) үйірме жетекшісі;
7) медициналық бике.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) филиал басшысы;
2) кітапхана, клуб меңгерушісі;
3) кітапханашы;
4) режиссер;
5) мәдени ұйымдастырушы.

3) библиотекарь;
4) вожатый;
5) заведующий спортивным комплексом;
6) руководитель кружка;
7) медицинская сестра.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель филиала;
2) заведующий библиотекой, клубом;
3) библиотекарь;
4) режиссер;
5) культорганизатор.