Астрахан ауданында 2009 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Астарахан ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 35 қаулысы. Ақмола облысы Астарахан ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 наурызда № 1-6-95 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 4С-20-10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2010.04.05 № 4С-20-10 қаулысымен
Қоғамдық жұмыстар жүргізуге жұмыс берушілердің өтініштерін,и Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабы-на, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыс-пен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы  Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінің 7,8 тармақтарына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында және оларды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.2009 жылы Астрахан ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2.Қаржыландыру аудан бюджетінің қаражатынан жүргізілсін.
3.Қосымша бойынша, ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және жағдайлары мен қатысушылардың еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
4.Ауылдық округ әкімдері, кәсіпорын, ұйым басшылары қоғамдық жұмыстарды ұсынылған өтінімдер бойынша, уақытша жұмыс орнын жасау жолымен жүргізсін.
5.Астрахан ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі:
азаматтарды қоғамдық жұмыстарға кезекте тұру тәртібімен, олардың ерікті келісімімен, тіркелу күніне сәйкес жіберін;
қоғамдық жұмыстарға Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес ең алдымен мақсатты топтағы жұмыссыздарды бағыттасын;
қоғамдық жұмыстарды орындауға жұмыс берушілермен шарттар жасассын.
6.Астрахан аудандық «Қаржы бөлім» мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды бекітілген жиынтық қаржыландыру жоспарына сәйкес  қаржы-ландырсын.
7.Осы қаулының орындалуын Астрахан аудан әкімінің орынбасары М.Қ Қожахметке жүктелсін.
8.Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
9.Қаулы Астрахан ауданының әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және жарияланған күннен бастап қолданысқа енеді.
Астрахан ауданының
әкімі                               Р.Әкімов
КЕЛІСІЛГЕН:
Астрахан ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі»мемлекеттік
мекемесінің бастығы               Қ.Жұмақаев
Астрахан ауданының
«Қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы               Ғ.Шонабаева
Астрахан ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                            А.Жүсіпова
Астрахан ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в Астраханском районе на 2009 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 18 февраля 2009 года № 35. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 6 марта 2009 года № 1-6-95. Утратило силу - постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 5 апреля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 05.04.2010 № 4С-20-10
Рассмотрев заявки работодателей на проведение общественных работ, в соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 7,8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года №836, в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости, акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Организовать общественные работы в Астраханском районе на 2009 год.
2.Финансирование производить из средств районного бюджета.
3.Утвердить Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению.
4.Акимам сельских округов, руководителям организаций произвести общественные работы согласно представленным заявкам, путем создания временных рабочих мест.
5.Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ» Астраханского района:
направление граждан на общественные работы осуществлять в порядке очередности, с их добровольного согласия, согласно дате регистрации;
направлять в первую очередь на общественные работы безработных, входящих в целевые группы согласно пункту 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»;
заключать с работодателями договора на выполнение общественных работ.
6.Государственному учреждению «Отдел финансов» Астраханского района обеспечить финансирование общественных работ согласно утвержденному сводному плану финансирования.
7.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района Кожахмет М.К.
8.Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2009 года.
9.Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении  юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского
района                              Р.Акимов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ»
Астраханского района              К.Жумакаев
Начальник Государственного
учреждения «Отдел финансов»
Астраханского района             Г.Шонабаева
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Астраханского района             А. Жусупова
Приложение
к постановлению акимата
Астраханского района

2009 жылғы 18 ақпандағы № 35
қаулысына қосымша
Ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен жағдайлары және қаржыландыру көзі мен қатысушылардың еңбекақысы мөлшерінің  Тізбесі
Кәсіпорындар, ұйымдар және мекемелердің атаулары
Қоғамдық  жұмыстың  түрлері
Бір адамның  атқаратын  жұмыстарының нақты жағдайлары мен көлемі
Төлем ақысы
(мың теңге)
Қаржыландыру көзі
1
"Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әр үйді аралау және санағы; аумақты тазарту; әлеуметтік-мәдени маңыздағы объектілерді жөндеуге және қайта жаңартуға  қатысу; жалғыз басты қарттарға және мүгедектерге үйлерін жөндеуге қатысу
300 аула, шартқа сәйкес жағдайда; 11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда;
200 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда;
2 пәтер, шартқа сәйкес жағдайда;
ең төмен жалақыдан кем емес; ең төмен жалақыдан кем емес;
ең төмен жалақыдан кем емес;
ең төмен жалақыдан кем емес;
Аудандық бюджет
2
"Астрахан ауданының Жалтыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әр үйді аралау және халық санағы; аумақты тазарту; әлеуметтік - маңыздағы объектілерді жөндеуге және қайта жаңартуға қатысу; жалғыс басты қарттарға және мүгедектерге үйлерін жөндеуге қатысу
300 аула, шартқа сәйкес жағдайда; 11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда;
200 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда;
2 пәтер, шартқа сәйкес жағдайда;
ең төмен жалақыдан кем емес; ең төмен жалақыдан кем емес;
ең төмен жалақыдан кем емес;
ең төмен жалақыдан кем емес;
Аудандық бюджет
3
"Астрахан ауданының Старый Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
4
"Астрахан ауданының Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
5
"Астрахан ауданының Новочеркас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
6
"Астрахан ауданының Николаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
7
"Астрахан ауданының Колутон ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
8
"Астрахан ауданының Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
9
"Астрахан ауданының Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
10
"Астрахан ауданының Камышен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
11
"Астрахан ауданының Бесбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
12
"Астрахан ауданының Острогор ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
13
"Астрахан ауданының Жерсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
14
"Астрахан ауданының Каменка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазарту
11000 шаршы метр, шартқа сәйкес жағдайда
ең төмен жалақыдан кем емес
Аудандық бюджет
қа

от 18 февраля 2009 года № 35
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организаций, учреждений
Виды общественных работ
Конкретные условия и объемы выполняемых работ на одного человека
Размер оплаты (тысяч тенге)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Астраханского сельского округа"
Подворный обход и перепись населения; уборка территории; участие в реконструкции и ремонте объектов социально-культурного назначения; участие в ремонте квартир одиноких престарелых и инвалидов
300 дворов, условия согласно договору; 11000 метров квадратных, условия согласно договору; 200 метров квадратных, условие согласно договору; 2 квартиры, условие согласно договору
не менее минимальной заработной платы; не менее минимальной заработной платы; не менее минимальной заработной платы; не менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Жалтырского сельского округа"
Подворный обход и перепись населения; уборка территории; участие в реконструкции и ремонте объектов социально-культурного назначения; участие в ремонте квартир одиноких престарелых и инвалидов
300 дворов, условия согласно договору; 11000 метров квадратных, условия согласно договору; 200 метров квадратных, условие согласно договору; 2 квартиры, условие согласно договору
не менее минимальной заработной платы; не менее минимальной заработной платы; не менее минимальной заработной платы; не менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Староколутонского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Новочеркасского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Николаевского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Колутонского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Есильского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Камышенского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Жарсуатского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Каменского сельского округа"
уборка территории;
11000 метров квадратных, условия согласно договору;
менее минимальной заработной платы;
Районный бюджет