Аудан бюджеті қаражатынан қызмет ақыны және тарифтік мөлшерлемені жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық жерде жұмыс істейтін білім, әлеуметтік қамтамасыз ету және мәдениет бөлімдері мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 4 тамыздағы № 188 қаулысы. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2009 жылғы 1 қыркүйекте № 1-6-103 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 17.02.2014 № 62 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18238 баптарына сәйкес, «Аудан бюджеті қаражатынан қызмет ақыны және тарифтік мөлшерлемені жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық жерде жұмыс істейтін білім, әлеуметтік қамтамасыз ету және мәдениет бөлімдері мамандары лауазымдарының тізбесін келісу туралы» Астрахан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-15-10 шешімінің негізінде, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан бюджеті қаражатынан қызмет ақыны және тарифтік мөлшерлемені жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық жерде жұмыс істейтін білім, әлеуметтік қамтамасыз ету және мәдениет бөлімдері мамандары лауазымдарының тізбесі, қосымшаға сәйкес, айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ. Қожахметке жүктелсін.
3. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Астрахан ауданы Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Р. Әкімов
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының «Білім
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г. Шаяхметова
Астрахан ауданының «Жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ. Жұмақаев
Астрахан ауданының «Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ғ. Шонабаева
Астрахан ауданының «Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы               Л. Аханова
Астрахан ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А. Жүсіпова
Астрахан ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 4 тамыздағы № 188
қаулысына қосымша
Аудан бюджеті қаражатынан қызмет ақыны және тарифтік
мөлшерлемені жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық
жерде жұмыс істейтін білім, әлеуметтік қамтамасыз ету және
мәдениет бөлімдері мамандары лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов образования, социального обеспечения и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 4 августа 2009 года № 188. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 1 сентября 2009 года № 1-6-103. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 17 февраля 2014 года № 62
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 17.02.2014 № 62 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьями 18238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, на основании решения Астраханского районного маслихата от 23 июля 2009 года № 4С-15-10 «О согласовании перечня должностей специалистов образования, социального обеспечения и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств районного бюджета», акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов образования, социального обеспечения и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств районного бюджета, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
3. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Р. Акимов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Отдел образования»
Астраханского района                       Г. Шаяхметова
Начальник Государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ»
Астраханского района                       К. Жумакаев
Начальник Государственного
учреждения «Отдел финансов»
Астраханского района                       Г. Шонабаева
Исполняющая обязанности
начальника Государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков»
Астраханского района                       Л. Аханова
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Астраханского района                       А. Жусупова
Приложение
к постановлению акимата
Астраханского района
от 4 августа 2009 года № 188
Перечень
должностей специалистов образования, социального обеспечения и культуры, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные  двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств районного бюджета

1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) меңгеруші, оның ішінде үйде әлеуметтік көмек көрсететін бөлім;
2) мамандар (бас,аға), оның ішінде күтім көрсетуші әлеуметтік жұмысшы.
2. Білім бөлімі мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы мен басшысының орынбасары;
2) педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалар лауазымдары: барлық мамандықтағы мұғалімдер, тәрбиеші, музыкалық жетекші, нұсқаушы, оқытушы-психолог;
3) мамандар (бас, аға), оның ішінде: кітапханашы, жетекші, медициналық бике, әдіскер, үйірме жетекшісі.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы мен басшысының орынбасары, бөлімшенің басшысы; клуб меңгеруші;
2) көркемөнерпаздар басшысы, үйірме жетекшісі, музыкалық басшысы;
3) мамандар (бас, аға), оның ішінде: библиограф, сүйемелдеуші кітапханашы, нұсқаушы, әдіскер.

1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий, в том числе отделением социальной помощи на дому;
2) специалисты (главные, старшие), в том числе социальный работник по уходу.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя всех специальностей, воспитатель, музыкальный руководитель, инструктор, педагог-психолог;
3) специалисты (главные, старшие), в том числе: библиотекарь, вожатый, медицинская сестра, методист, руководитель кружка.
3. Должности специалистов культуры:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, руководитель подразделения; заведующий клубом;
2) художественный руководитель, руководитель кружка, музыкальный руководитель;
3) специалисты (главные, старшие), в том числе: аккомпаниатор, библиограф, библиотекарь, инструктор, методист.