Бұланды ауданында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2009 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 16 ақпандағы № А-02/31 қаулысы. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 наурызда № 1-7-76 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 20 қаңтардағы № а-01/11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2010.01.20 № а-01/11 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13-тармақшасына, «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» 2005 жылғы 13 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 5-2 тармақшасына сәйкес, жұмыс іздеуде қиындық көретін мүгедектерді әлеуметтік қорғау және оларды жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұланды ауданы бойынша 2009 жылы мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жалпы жұмыс орындары санынан үш пайыз жұмыс орындары квотасы белгіленсін.
2. «Бұланды ауданында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін 2008 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы» Бұланды ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 19 наурыздағы № а-3/48 қаулысының (номативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-7-65 тіркелген, аудандық «Бұланды жаршысы-Вести Буланды» газетінің 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 17 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Еслямоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы 2009 жылғы 5 қаңтардан бастап пайда болған құқықтық қатынастарда қолданылады.
5. Осы қаулы Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік  тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және аудандық газетте ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бұланды ауданының
әкімі                                             Е.Нұғыманов

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по Буландынскому району на 2009 год
Постановлени акимата Буландынского района Акмолинской области от 16 февраля 2009 года № а-02/31. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 16 марта 2009 года № 1-7-76. Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 20 января 2010 года № а-01/11
Утратило силу - постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 20.01.2010 № а-01/11
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона  Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, пунктом 1 статьи 31Закона Республики Казахстан «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» от 13 апреля 2005 года, подпунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года, в целях социальной защиты инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить трехпроцентную квоту рабочих мест для  трудоустройства инвалидов от общей численности рабочих мест по Буландынскому району на 2009 год.
2. Постановление акимата Буландынского района от 19 марта 2008 года № а-3/48 «Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по Буландынскому району на 2008 год» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-65 и опубликованное в районной газете «Буланды жаршысы- Вести Буланды» за № 17 от 25 апреля 2008 года) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Еслямову А.К.
4. Данное постановление распространяется на правоотношения,  возникшие с 5 января 2009 года.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования в районной газете.
Аким
Буландынского района                    Е.Нугманов