"Салық салу мақсатында жерлерді аймақтарға бөлу схемасын және ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер мен ауылдық елді мекендер жерлерінің базалық жер салығы мөлшерлемесіне түзету коэффиценттерін бекіту туралы" Бұланды аудандық мәслихатының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы № 3С-4/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/5 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 мамырда № 1-7-80 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 ақпандағы № 5С-14/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 25.02.2013 № 5С-14/4 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексіне (Салық кодексі), «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Салық салу мақсатында жерлерді аймақтарға бөлу схемасын және ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер мен ауылдық елді мекендер жерлерінің базалық жер салығы мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2003 жылғы 29 желтоқсандағы № 3С-4/5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2252 тіркелген, «Вести Бұланды жаршысы» газетінің 2004 жылғы 20 ақпандағы № 8 санында жарияланған, кейін нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-20 тіркелген, «Вести Бұланды жаршысы» газетінің 2006 жылғы 20 қаңтардағы № 3 санында жарияланған, «Салық салу мақсатында жерлерді аймақтарға бөлу және ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер мен ауылдық елді мекендер жерлерінің базалық жер салығы мөлшерлемесіне түзету коэффициенттерін бекіту туралы» 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 3С-4/5 шешімге өзгерістер енгізу туралы» 2005 жылғы 21 желтоқсандағы № 3С-24/3 шешімімен өзгерістер енгізілген) мына өзгерістер енгізілсін:
кіріспеде Қазақстан Республикасының 12.06.2001 жылдағы № 209-ІІ «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің 338-бабы 1-тармағына» деген сөздер «Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексіне (Салық кодексі) 387-бабына» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, қаржы, табиғи ресурстарды пайдалану, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 29 декабря 2003 года № 3С-4/5 "Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения и сельских населенных пунктов для целей налогообложения"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2009 года № 4С-16/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 12 мая 2009 года № 1-7-80. Утратило силу решением Буландынского районного маслиахата Акмолинской области от 25 февраля 2013 года № 5С-14/4
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25.02.2013 № 5С-14/4 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О Налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстана от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата от 29 декабря 2003 года за № ЗС-4/5 «Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения и сельских населенных пунктов для целей налогообложения», (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2252, опубликованного в газете «Вести Буланды жаршысы» 20 февраля 2004 года № 8 с последующими изменениями:
решение от 21 декабря 2005 года № 3С-24/3 «О внесении изменений в решение от 29 декабря 2003 года за № ЗС-4/5 «Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли сельскохозяйственного назначения и сельских населенных пунктов для целей налогообложения», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-20, опубликованного в газете «Вести Буланды жаршысы» 20 января 2006 года № 3) следующие изменения:
в преамбуле слова «п.1 ст.338 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 12.06.2001 г. № 209-II» заменить словами «со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О Налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)».
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития, бюджета, финансам, использования природных ресурсов, экологии и работы с ветеранами.

3. Осы шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
4. Шешім аудандық газетте ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 16-сессияның
төрайымы                                   Қ.Тәшімова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П.Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының
әкімі                                      Е.Нұғыманов
«Бұланды ауданы бойынша
салық басқармасы» ММ
бастығы                                    О.Әбілдин

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района.
4. Решение вводится в действие со дня его официального опубликования в районной газете.
Председатель
16 очередной сессии                        К.Ташимова
Секретарь
районного маслихата                        П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Буландынского района                       Е.Нугманов
Начальник
ГУ «Налоговое управление
по Буландынскому району»                   О.Абильдин