"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-19/2 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 шілдеде № 1-7-87 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-27/9 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 4С-27/9 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, аудан әкімінің ұсынысы бойынша Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Бұланды таңы» және «Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған), кейін (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-77 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірдегі «Бұланды таңы» газетінің № 17 санында, 2009 жылғы 24 сәуірдегі «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 17 санында жарияланған) «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/3 шешіммен; (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-78 тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырдағы «Бұланды таңы» газетінің № 20 санында, 2009 жылғы 15 мамырдағы «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 20 санында жарияланған) «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-17/1 шешіммен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1-тармақшада:
«1799343» сандары «1815451,4» сандарына ауыстырылсын;
«151400» сандары «158400» сандарына ауыстырылсын;
«1362545» сандары «1371653,4» сандарына ауыстырылсын;
2-тармақшада:
«1703582,9» сандары «1715276,7» сандарына ауыстырылсын;
4-тармақшада:
«19450» сандары «23864,6» сандарына ауыстырылсын;
4-тармақта:
«155578» сандары «167630,1» сандарына ауыстырылсын;
1-тармақшада:
«76421» сандары «92421» сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2009 года № 4С-19/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 30 июля 2009 года № 1-7-87. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 4С-27/9
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 4С-27/9
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» по предложению акима района Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликовано 9 января 2009 года в газетах «Бұланды таңы» и «Вести Бұланды жаршысы») с последующими изменениями и дополнениями: решение от 9 апреля 2009 года № 4С-16/3 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-77, опубликовано 24 апреля 2009 года в газете «Бұланды таңы» № 17, 24 апреля 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы» № 17); решение от 29 апреля 2009 года № 4С-17/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-78, опубликовано 15 мая 2009 года в газете «Бұланды таңы» № 20, 15 мая 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы» № 20) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1799343» заменить на цифры «1815451,4»;
цифры «151400» заменить на цифры «158400»;
цифры «1362545» заменить на цифры «1371653,4»;
в подпункте 2:
цифры «1703582,9» заменить на цифры «1715276,7»;
в подпункте 4:
цифры «19450» заменить на цифры «23864,6».
в пункте 4:
цифры «155578» заменить на цифры «167630,1»;
в подпункте 1:цифры «76421» заменить на цифры «92421»;

«9100 мың теңге Макинск қаласындағы № 4 орта мектептің жылу жүйесін, жылу трассасын, қазандығын, төбесін күрделі жөндеуге» деген жол келесі редакцияда жазылсын:
«9045 мың теңге Макинск қаласындағы № 4 орта мектепті күрделі жөндеуге»;
«7500 мың теңге Капитоновка селосындағы орта мектептің жылу жүйесін, қазандығын күрделі жөндеуге» деген жол келесі редакцияда жазылсын:
«7450 мың теңге Капитоновка селосындағы орта мектепті күрделі жөндеуге»;
«2655» сандары «2650» сандарына ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«12510 мың теңге Елтай станциясындағы Елтай орта мектебін күрделі жөндеуге;
3600 мың теңге Журавлевка селосындағы Журавлевка орта мектебін күрделі жөндеуге;»
2-тармақшада:
«79157» сандары «75209,1» сандарына ауыстырылсын;
«1986» сандары «1799» сандарына ауыстырылсын;
«24718» сандары «22817,8» сандарына ауыстырылсын;
«22702» сандары «20958,2» сандарына ауыстырылсын;
«7200 мың теңге Макинск қаласындағы № 3 орта мектептің төбесін күрделі жөндеуге» деген жол келесі редакцияда жазылсын:
«7083,1 мың теңге Макинск қаласындағы № 3 орта мектепті күрделі жөндеуге»;
5-тармақта:
«423810» сандары «420866,3» сандарына ауыстырылсын;
1-тармақшада:
«96150» сандары «93892» сандарына ауыстырылсын;
«43410» сандары «43240» сандарына ауыстырылсын;
«29000» сандары «26912» сандарына ауыстырылсын;
2-тармақшада:
«327660» сандары «326974,3» сандарына ауыстырылсын;
«294229» сандары «294228,7» сандарына ауыстырылсын;
«19450» сандары «18764,6» сандарына ауыстырылсын.
«2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Бұланды таңы» газетінің № 2 санында, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Вести Бұланды жаршысы» газетінің № 2 санында жарияланған) шешімінің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 19-сессияның
төрағасы                                   Қ.Шәріпов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    П.Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          О.Смағұлов
«Бұланды ауданы бойынша
салық басқармасы»
мемлекеттік мекемесі
бастығының орынбасары                      Ш.Төлегенова
Бұланды ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    К.Самойлова
Бұланды аудандық мәслихатының

строку «9100 тысяч тенге на капитальный ремонт системы отопления, теплотрассы, котельной, кровли средней школы № 4 города Макинска» изложить в следующей редакции:
«9045 тысяч тенге на капитальный ремонт средней школы № 4 города Макинск»;
строку «7500 тысяч тенге на капитальный ремонт системы отопления, котельной средней школы села Капитоновка» изложить в следующей редакции:
«7450 тысяч тенге на капитальный ремонт средней школы села Капитоновка»;
цифры «2655» заменить на цифры «2650»;
дополнить строками следующего содержания:
«12510 тысяч тенге на капитальный ремонт Ельтайской средней школы станции Ельтай;
3600 тысяч тенге на капитальный ремонт Журавлевской средней школы села Журавлевка;»;
в подпункте 2:
цифры «79157» заменить на цифры «75209,1»;
цифры «1986» заменить на цифры «1799»;
цифры «24718» заменить на цифры «22817,8»;
цифры «22702» заменить на цифры «20958,2»;
строку «7200 тысяч тенге на капитальный ремонт кровли средней школы № 3 города Макинска» изложить в следующей редакции:
«7083,1 тысяч тенге на капитальный ремонт средней школы № 3 города Макинск»;
в пункте 5:
цифры «423810» заменить на цифры «420866,3»;
в подпункте 1:
цифры «96150» заменить на цифры «93892»;
цифры «43410» заменить на цифры «43240»;
цифры «29000» заменить на цифры «26912»;
в подпункте 2:
цифры «327660» заменить на цифры «326974,3»;
цифры «294229» заменить на цифры «294228,7»;
цифры «19450» заменить на цифры «18764,6»;
Приложения 1, 4 к решению районного маслихата от 19 декабря 2008 года за № 4С-14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликовано 9 января 2009 года в газете «Бұланды таңы» № 2, 9 января 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы» № 2) изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 19
очередной сессии                           К.Шарипов
Секретарь
районного Маслихата                        П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
акима Буландынского района                 О.Смагулов
Заместитель начальника
государственного учреждения
«Налоговое управление
по Буландынскому району»                   Ш.Тулегенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Буландынского района                       К.Самойлова
Приложение 1
к решению Буландынского районного