Бұланды аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-19/6 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 тамызда № 1-7-89 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-27/9 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 4С-27/9 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының келесі шешімдеріне өзгерістер енгізілсін:
1) «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/3 шешімге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-77 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірдегі «Бұланды таңы» және «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған):
кіріспеде «аймақтық» деген сөз алынып тасталсын;
1-тармақта:
бірінші абзацта:
«аймақтық» деген сөз алынып тасталсын;
жиырма тоғызыншы абзацта:
«аймақтық» деген сөз алынып тасталсын;
2) «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-17/1 шешімге (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-78 тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырдағы «Бұланды таңы» және «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған):
мемлекеттік тілде 1-тармақта:
жиырма тоғызыншы абзацта:
«жолдармен» деген сөз алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, қаржы, табиғи ресурстарды пайдалану, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 19-сессияның
төрағасы                                   Қ.Шәріпов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    П.Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданы
әкімінің
міндетін атқарушы                          О.Смағұлов
Бұланды ауданының
«Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    К.Самойлова

О внесении изменений в некоторые решения Буландынского районного маслихата
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2009 года № 4С-19/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 24 августа 2009 года № 1-7-89. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 4С-27/9
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 4С-27/9
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в следующие решения Буландынского районного маслихата:
1) «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О районном бюджете на 2009 год» от 9 апреля 2009 года № 4С-16/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-77, опубликовано 24 апреля 2009 года в газетах «Бұланды таңы» и «Вести Бұланды жаршысы»):
в преамбуле слово «Региональном» исключить;
в пункте 1:
в абзаце первом:
слово «Региональном» исключить;
в абзаце двадцать девятом:
слово «Региональном» исключить;
2) «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О районном бюджете на 2009 год» от 29 апреля 2009 года № 4С-17/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-78, опубликовано 15 мая 2009 года в газетах «Бұланды таңы» и «Вести Бұланды жаршысы»):
на государственном языке в пункте 1:
в абзаце двадцать девятом:
слово «жолдармен» исключить.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития, бюджета, финансам, использования природных ресурсов, экологии и работы с ветеранами.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель
19 очередной сессии                        К.Шарипов
Секретарь
районного Маслихата                        П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
акима
Буландынского района                       О.Смагулов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Буландынского района                       К.Самойлова