"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 қазандағы № 4С-21/1 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қарашада № 1-7-95 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-27/9 шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 4С-27/9 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 15-тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес, аудан әкімдігінің 2009 жылғы 22 қазандағы № а-10/253 қаулысына байланысты Бұланды аудандық мәслихатыШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы» газеттерінде жарияланған), Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/3 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-77 тіркелген, 2009 жылғы 24 сәуірдегі «Бұланды таңы» № 17, «Вести Бұланды жаршысы» № 17 газеттерінде жарияланған) шешіммен, Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-17/1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-78 тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырдағы «Бұланды таңы» № 20, «Вести Бұланды жаршысы» № 20 газеттерінде жарияланған) шешіммен, Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4С-19/2 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-87 тіркелген, 2009 жылғы 7 тамыздағы «Бұланды таңы» № 32, «Вести Бұланды жаршысы» № 32 газеттерінде жарияланған) шешіммен, Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 4С-20/1 «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-92 тіркелген, 2009 жылғы 2 қазандағы «Бұланды таңы» № 40, «Вести Бұланды жаршысы» № 41 газеттерінде жарияланған) шешіммен, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:

О внесении изменений и дополнения в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 28 октября 2009 года № 4С-21/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 12 ноября 2009 года № 1-7-95. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 4С-27/9
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 4С-27/9
В соответствии с пунктами 15 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», согласно постановления акимата района от 22 октября 2009 года № а-10/253 Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2009 год» от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликовано 9 января 2009 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Буландынского районного маслихата от 9 апреля 2009 года № 4С-16/3 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-77, опубликовано 24 апреля 2009 года в газетах «Бұланды таңы» № 17, «Вести Бұланды жаршысы» № 17), решением Буландынского районного маслихата от 29 апреля 2009 года № 4С-17/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-78, опубликовано 15 мая 2009 года в газетах «Бұланды таңы» № 20, «Вести Бұланды жаршысы» № 20), решением Буландынского районного маслихата от 23 июля 2009 года № 4С-19/2 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-87, опубликовано 7 августа 2009 года в газетах «Бұланды таңы» № 32, «Вести Бұланды жаршысы» № 32), решением Буландынского районного маслихата от 16 сентября 2009 года № 4С-20/1 «О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С–14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-92, опубликовано 2 октября 2009 года в газете «Бұланды таңы» № 40, 9 октября 2009 года в газете «Вести Бұланды жаршысы» № 41), следующие изменения и дополнение:

1-тармақтың 1) тармақшасында:
«1815451,4» сандары «1814545» сандарына ауыстырылсын;
«1371653,4» сандары «1370747» сандарына ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
«1715276,7» сандары «1714370,3» сандарына ауыстырылсын;
4-тармақта:
«167630,1» сандары «166334,7» сандарына ауыстырылсын;
4-тармақтың 1) тармақшасында:
«92421» сандары «91125,6» сандарына ауыстырылсын;
«4097» сандары «3973,1» сандарына ауыстырылсын;
«5541» сандары «5374,8» сандарына ауыстырылсын;
«12510» сандары «12187» сандарына ауыстырылсын;
«3600» сандары «2917,7» сандарына ауыстырылсын;
4-тармақтың 2) тармақшасында:
«75209,1» сандары «75598,1» сандарына ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«389 мың теңге тұрмыстық деңгейі төмен отбасылардың студенттеріне әлеуметтік көмек көрсетіп, оқыту үшін ақы төлеуге»;
Бұланды аудандық мәслихатының «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Бұланды таңы» № 2, «Вести Бұланды жаршысы» № 2 газеттерінде жарияланған) шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
21-сессияның төрағасы                      Д.Айдынбаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П.Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының
әкімі                                      Е.Нұғыманов
Бұланды ауданының
«Экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    К.Самойлова
Бұланды
аудандық мәслихатының

в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1815451,4» заменить на цифры «1814545»;
цифры «1371653,4» заменить на цифры «1370747»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1715276,7» заменить на цифры «1714370,3»;
в пункте 4:
цифры «167630,1» заменить на цифры «166334,7»;
в подпункте 1) пункта 4:
цифры «92421» заменить на цифры «91125,6»;
цифры «4097» заменить на цифры «3973,1»;
цифры «5541» заменить на цифры «5374,8»;
цифры «12510» заменить на цифры «12187»;
цифры «3600» заменить на цифры «2917,7»;
в подпункте 2) пункта 4:
цифры «75209,1» заменить на цифры «75598,1»;
дополнить строками следующего содержания:
«389 тысяч тенге на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу»;
приложение 1 к решению районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликовано 9 января 2009 года в газетах «Бұланды таңы» № 2, «Вести Бұланды жаршысы» № 2) изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в  действие с 1 января 2009 года.
Председатель 21
внеочередной сессии                        Д.Айдынбаев
Секретарь
районного Маслихата                        П.Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Буландынского района                       Е.Нугманов
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования»
Буландынского района                       К.Самойлова
Приложение
к решению Буландынского
районного маслихата