Айнакөл ауылының, Острогорка селосының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы Айнакөл ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 2 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 қазанда № 1-7-93 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып, Айнакөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Айнакөл ауылының, Острогорка селосының көшелеріне атаулар берілсін.
Айнакөл ауылында:
№ 1 көшеге - Достық атауы;
№ 2 көшеге - Жастар атауы;
№ 3 көшеге - Бейбітшілік атауы;
№ 4 көшеге - Жеңіс атауы.
Острогорка селосында:
№ 1 көшеге - Степная атауы;
№ 2 көшеге - Школьная атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Бұланды ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Айнакөл ауылдық
округінің әкімі                            А.Р.Тайтлеуова
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының
«Сәулет және қала
құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Р.Қ.Әбділдина
«Бұланды ауданының
Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    С.Е.Аймағамбетова

О присвоении наименований улицам аула Айнаколь, села Острогорка
Решение Акима Айнакольского сельского округа Буландынского района Акмолинской области от 3 сентября 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 2 октября 2009 года № 1-7-93
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения, аким Айнакольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам аула Айнаколь, села Острогорка.
В ауле Айнаколь:
улице № 1 – наименование Достык;
улице № 2 – наименование Жастар;
улице № 3 – наименование Бейбитшилик;
улице № 4 – наименование Женис.
В селе Острогорка:
улице № 1 – наименование Степная;
улице № 2 – наименование Школьная.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Айнакольского
сельского округа                           А.Р.Тайтлеуова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства»
Буландынского района»                      Р.К.Абдилдина
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков»
Буландынского района                       С.Е.Аймагамбетова