2009 жылы Егіндікөл ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 9 ақпандағы № а-2/41 қаулысы. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 ақпанда 1-8-77 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігің 2010 жылғы 22 ақпандағы № а-2/46 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігің 2010.02.22 № а-2/46 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңын жүзеге асыру шаралары туралы» қаулысына сәйкес, жұмыс іздеуде қиыншылыққа кездескен жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау, оларды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында Егіндікөл ауданының әкімдігі  ҚАУЛЫ  ЕТЕДІ:
1. 2009 жылы Егіндікөл ауданының ауылдары мен ауылдық округтердегі жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Егіндікөл ауданының ауылдары мен ауылдық округтерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбек ақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. «Егіндікөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі:
1) жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға олардың келісімі бойынша, тіркеуге тұрған күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жіберуді жүзеге асырсын;
2) бірінші кезекте нысаналы топқа жататын жұмыссыздарды жіберсін;
3) жұмыс берушілермен қоғамдық жұмыстардың атқарылуына типтік шарттар жасасын.
4. «Егіндікөл ауданының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2009 жылға арналған аудан бюджетінде осы мақсаттарға қарастырылған қаражаттар шектеуінде қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруға мүдделі ауыл және ауылдық округ әкімдері 2009 жылға арналған өтінімдерді «Егіндікөл ауданының  жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне тапсырсын.
6. Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № а-1/9 «Ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық Тізілімінде № 1-8-64 тіркелген,  2008 жылғы 29 ақпанда аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об организации общественных работ в Егиндыкольском районе на 2009 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 9 февраля 2009 года № а-2/41. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 13 февраля 2009 года № 1-8-77. Утратило силу - постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 22 февраля 2010 года № а-2/46
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 22.02.2010 № а-2/46
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости, акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы для безработных в сельских округах и селах Егиндыкольского района на 2009 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень сел и сельских округов Егиндыкольского района, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Егиндыкольского района»:
1) осуществлять направление безработных с их согласия на общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации;
2) в первую очередь направлять безработных, входящих в целевые группы;
3) заключить типовые договора с работодателями на выполнение общественных работ.
4. Государственному учреждению «Отдел финансов Егиндыкольского района» обеспечить финансирование общественных работ в пределах средств, предусмотренных на эти цели в бюджете района на 2009 год.
5. Акимам сел и сельских округов, заинтересованных в организации общественных работ, предоставить заявки на 2009 год в государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ  Егиндыкольского района».
6. Признать утратившим силу постановление акимата Егиндыкольского района от 18 января 2008 года № а-1/9 «Об организации оплачиваемых общественных работ», (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1-8-64, опубликованного 29 февраля 2008 года в районной газете «Шұғыла–Целинная нива»).

7. Осы қаулының орындалуын  бақылау аудан әкімінің орынбасары    Ж.С.Ысқақоваға жүктелсін.
8. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Егіндікөл ауданының әділет басқармасында тіркеуден өткен күннен  бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
9. Осы қаулының  әрекеті 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                                 Б. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
«Егіндікөл ауданының жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы             А. Қазбеков
КЕЛІСІЛДІ
«Егіндікөл ауданының қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы         Т. Двороковская
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 9 ақпандағы
№ а-2/41 қаулысымен
бекітілді
Егіндікөл ауданының ауылдары мен ауылдық округтерінің тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты шарттары, қатысушылардың еңбек ақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ауыл немесе ауылдық округтің атауы
Жұмыстың түрлері
Адам-дар саны
Орын-дал-
ған жұмыс көле-
мі
Еңбек
шарт-
тары
Жергілікті бюджеттен
еңбек ақы мөлшері
Абай ауылы
Ауылды көгалдандыру және көркейту
2

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить  на заместителя акима района Искакову Ж. С.
8. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
9. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2009 года.
Аким района                         Б. Султанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
Егиндыкольского района»             А. Казбеков
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
Егиндыкольского района»         Т. Двороковская
Утвержден
постановлением акимата
Егиндыкольского района
от 9 декабря 2009 года
№ а-2/41
Перечень сел и сельских округов Егиндыкольского района, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наимено-
вание
села или сельского округа
Виды работ
Коли-
чество чело-
век
Выпол-ненный объем
Условия труда
Размер оплаты труда из местного бюджета
село Абай
Озеленение и благоустройство села
2