2009 жылы Егіндікөл ауданының кәсіпорындарындағы жұмыс орындарының жалпы санынан мүгедектер үшін үш пайыз мөлшерінде жұмыс орнына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 27 ақпандағы № а-2/65 қаулысы. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 19 наурызда № 1-8-78 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігің 2010 жылғы 22 ақпандағы № а-2/46 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігің 2010.02.22 № а-2/46 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына,  Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 31  бабының 1 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-2 тармақшасына сәйкес, жұмыс іздеуде қиындық көріп жүрген мүгедектерді әлеуметтік қорғау, оларды жұмыспен қамту мақсатымен Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2009 жылға арналған мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін құрылатын жұмыс орындарының саны мен кәсіпорындар тізбесі бекітілсін.
2. «Егіндікөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі:
1) жұмыс орнының жалпы санынан мүгедектер үшін жұмыс орнына үш пайыз мөлшерінде квота белгілесін;
2) мүгедектерді құрылатын жұмыс орындарына жіберуді жүзеге асырсын.
3. Егіндікөл ауданы әкімдігінің «2008 жылы Егіндікөл ауданының кәсіпорындарындағы жұмыс орындарының жалпы санынан мүгедектер үшін үш  пайыз мөлшерінде жұмыс орнына квота белгілеу туралы» 2008 жылғы 30 қаңтардағы № а-1/19 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізімінде № 1-8-66 тіркелген, аудандық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде 2008 жылғы 23 маусымда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары  Ж.С.Ысқақоваға жүктелсін.
5. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының әрекеті 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі                           Б.Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
«Егіндікөл ауданының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                   А.Қазбеков
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 27.02

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях Егиндыкольского района на 2009 год
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 27 февраля 2009 года № а-2/65. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 19 марта 2009 года № 1-8-78. Утратило силу - постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 22 февраля 2010 года № а-2/46
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 22.02.2010 № а-2/46
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона  Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и количество создаваемых рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2009 год.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Егиндыкольского района»:
1) установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест;
2) осуществлять направление инвалидов на создаваемые рабочие места.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Егиндыкольского района «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях Егиндыкольского района на 2008 год» от 30 января 2008 года № а-1/19, (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-66, опубликованного 23 июня 2008 года в районной газете «Шұғыла – Целинная нива»).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Искакову Ж.С.
5. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
6. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2009 года.
Аким  района                             Б.Султанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ Егиндыкольского района»         А.Казбеков
Утвержден
постановлением акимата
Егиндыкольского района
от 27 февраля 2009 года