Қазақстанның 30 жылдығы ауылы көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Ұзынкөл ауылдық әкімінің 2009 жылғы 9 қыркүйектегі № 10 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 қазанда 1-8-87 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, тұрғындардың пікірлерін ескере отырып, Ұзынкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстанның 30 жылдығы ауылындағы көшелер атаулары:
Школьная көшесі – Ыбырай Алтынсарин көшесі,
Степная көшесі – Кенесары көшесі,
Новая көшесі – Абай көшесі деп өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл ауылдық
округінің әкімі                            А.Ғаббасов
КЕЛІСІЛДІ:
«Егіндікөл ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Е.Сексенбаев

О переименовании улиц села 30 лет Казахстана
Решение акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района Акмолинской области от 9 сентября 2009 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 22 октября 2009 года № 1-8-87
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения жителей, аким Узынкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села 30 лет Казахстана:
улицу Школьная - на улицу Ибрая Алтынсарина,
улицу Степная - на улицу Кенесары,
улицу Новая - на улицу Абая.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действии со дня официального опубликования.
Аким Узынкольского
сельского округа                           А.Габбасов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков
Егиндыкольского района»                    М.Е.Сексенбаев