Абай ауылы көшелерінің атауын өзгерту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы Абай ауылы әкімінің 2009 жылғы 24 шілдедегі № 7 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 тамызда 1-8-86 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін есепке ала отырып Абай ауылының әкімі ШЕШІМ  ЕТТІ:
1. Абай ауылы қөшелерінің атаулары өзгертілсін:
Приозерная көшесі- Өзенді көшесіне,
8 март көшесі - Наурыз көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауылының
әкімі                                      А.Дүйсебекова
КЕЛІСІЛДІ:
«Егіндікөл ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Е.Сексенбаев

О переименовании улиц села Абай
Решение акима села Абай Егиндыкольского района Акмолинской области от 24 июля 2009 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 20 августа 2009 года № 1-8-86
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения, аким села Абай РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Абай:
улицу Приозерная - на улицу Озенды,
улицу 8 марта - на улицу Наурыз.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
села Абай                                  А.Дюсебекова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и
развития языков
Егиндыкольского района»                    М.Е.Сексенбаев