"Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне 1992 жылы туған азаматтарғатіркеуді жүргізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 наурызда № 1-9-112 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 8 шешімімен
Ерейментау ауданының қорғаныс істер бойынша бөлімінің шақыру учаскесіне азаматтарды әскери тіркеу шараларын өткізуді қамтамасыз ету және ұйымдастыру мақсатында «Әскери міндет және әскери қызмет  туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдесіндегі Заңының 17 - бабы 3 - тармақшасына сәйкес, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының 1992 жылы туған азаматтарын 2009 жылдың қаңтар - наурызында «Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің (әрі карай- қорғаныс  істері жөніндегі бөлімі) тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды, сонымен бірге бұдан бұрын әртүрлі себептермен тіркеу учаскесіне тіркелмеген, жасы асқан азаматтарды шақыру участкісіне тіркеу жүргізілсін.
2. Тіркеу пункті келесі мекенжайда ұйымдастырылсын: Ерейментау қаласы, Аманжол Әлжанов көшесі, № 9 үй.жүргізсін.
3. Ақмола облысы денсаулықсақтау Басқармасының жанындағы “Ерейментау аудандық емханасы” мемлекеттік қазыналық-коммуналдық кәсіпорнының бас дәрігері М.Қ Сүлейменоваға (келісім бойынша):
1) Қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің қарамағына азаматтарды куәландыруды жүргізу үшін қажетті деңгейде дәрігер-мамандары мен орта  медицина қызметкерлерін бөлу;
2) медициналық комиссияны керекті құрал-жабдықтармен, шаруашылық бұйымдармен, флюорографиялық пленкалармен қамтамасыз ету;
4. Ерейментау ауданының ауыл және ауылдық округтер әкімдеріне:
1) тіркеуден өтетін жастағы барлық азаматтарға дербес шақыру қағазын табыс етуге және олардың қорғаныс істері жөніндегі бөлімі белгілеген күні комиссияға келуіне мүмкіндік беруді ұйымдастырсын;
2) азаматтарды тіркеу комиссиясына алып баратын өкіл және  жеткізетін көлік бөлу.
5.Ақмола облысы «Ерейментау аудандық ішкі істер бөлімі» ММ-нің бастығы Қ.С.Шәймергеновке (келісім бойынша) қорғаныс істері жөніндегі бөлімімен бірлесіп, тіркеуден жалтарған адамдарды іздестіруге және шақыру учаскесіндегі тәртіпті қамтамасыз етуде өзара әрекет ұйымдастырылсын.
6. Қорғаныс істері жөніндегі бөліміне аудан әкіміне шақырылушылардың әскери есебі жағдайы туралы хабарлама беріп қажетті жағдайда әкімнің қарауына берілсін.

О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области"
Решение акима Ерейментауского района Акмолинской области от 30 января 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 2 марта 2009 года № 1-9-112. Утратило силу - решением акима Ерейментауского района Акмолинской области от 23 декабря 2009 года № 8
Сноска. Утратило силу - решением акима Ерейментауского района Акмолинской области от 23 декабря 2009 года № 8
Для организации и обеспечения мероприятий по воинской приписке граждан к призывному участку отдела по делам обороны Ерейментауского района, в соответствии пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» аким района РЕШИЛ:
1. Провести приписку к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области» (далее - отдел по делам обороны) граждан Республики Казахстан 1992 года рождения, мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также граждан старших годов рождения, не прошедших по различным причинам ранее приписку к призывным участкам в январе-марте 2009 года.
2. Организовать приписной пункт по адресу: город Ерейментау, улица Аманжола Альжанова дом № 9.
3. Главному врачу Государственного казенно-коммунального предприятия «Ерейментауская районная поликлиника» Управления здравоохранения Акмолинской области Сулейменовой М.К. (по согласованию):
1) выделить в распоряжение отдела по делам обороны необходимое количество врачей-специалистов и среднего медицинского персонала для проведения медицинского освидетельствования граждан;
2) обеспечить медицинскую комиссию необходимым инструментарием и хозяйственным имуществом, флюорографической пленкой.
4. Акимам сел и сельских округов Ерейментауского района:
1) организовать вручение персональных повесток всем гражданам, подлежащим приписке и обеспечить их явку на комиссию в дни указанные отделом по делам обороны.
2) выделить сопровождающих и необходимый транспорт для доставки граждан на приписную комиссию.
5. Начальнику ГУ «Ерейментауский районный отдела внутренних дел» Акмолинской области Шаймергенову К.С. (по согласованию), организовать взаимодействие с отделом по делам обороны по обеспечению порядка и дисциплины на призывном участке и розыске лиц, уклоняющихся от приписки.
6. Отделу по делам обороны информировать акима района о состоянии воинского учета призывников и при необходимости выносить этот вопрос на рассмотрение акима.

7. «Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 1991 жылы туған азаматтарға тіркеу жүргізу туралы» Ерейментау ауданы әкімінің 2007 жылғы 3-ші желтоқсанындағы № 9 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аумақтық тізімінде № 1-9-92 тіркелген, 2008 жылғы 16 қаңтардағы «Ерейментау» газетінің № 5 шығарылған) күші жойылған деп танылсын.
8. Нақты шешімнің қолданылуы 2009 жылғы 1-ші қаңтарынан басталған құқықтық қатынастар негізінде таратылсын.
9. Нақты шешімнің орындалуын бақылауға алу аудан әкімінің орынбасары С.Н. Дүйсембаеваға  жүктелсін.
10. Осы шешім Ақмола облысы Ерейментау ауданы Әділет басқармасында тіркелген күннен бастап  күшіне енеді және кезекті басылымда жарияланған  күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Н.Ережепов
КЕЛІСІЛДІ
Ақмола облысы денсаулықсақтау
Басқармасының жанындағы
«Ерейментау аудандық
емханасы» мемлекеттік
қазыналық-коммуналдық
кәсіпорнының бас
дәрігері                    М.Қ.Сүлейменова
«Ерейментау ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндеттерін
атқарушы                      И.Н.Ставничий
«Ерейментау аудандық
ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                     Қ.С.Шәймергенов

7. Признать утратившим силу решение акима Ерейментауского района «О проведении приписки граждан 1991 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области» от 3 декабря 2007 года № 9, (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-92, опубликованное 16 января 2008 года в газете «Ерейментау»).
8. Настоящее решение распространяется на правоотношения, возникшие 1 января 2009 года.
9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Дюсембаеву С.Н.
10. Данное решение  вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                          Н.Ережепов
СОГЛАСОВАНО
Главный врач государственного
казенно-коммунального
предприятия «Ерейментауская
районная  поликлиника»
Управлении здравоохранения
Акмолинской области             М.К.Сулейменова
Исполняющий обязанности
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Ерейментауского района
Акмолинской области»              И.Н.Ставничий
Начальник
государственного учреждения
«Ерейментауский районный
отдел внутренних дел»           К.С.Шаймергенов