Қызметін Ерейментау ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4C-13/4-09 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 наурызда № 1-9-113 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 желтоқсандағы № 5С-9/4-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 10.12.2012 № 5С-9/4-12 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабының 2 тармағына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызметін Ерейментау ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары белгіленсін (қосымша).
2. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және ресми жарияланған кезінен қолданысқа енгізіледі.
3. Ерейментау аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 25 қарашадағы «Тіркелген жиынтық салық ставкасын және ойын бизнесінің акциз ставкасын бекіту туралы» № С-21/3 шешімі (2005 жылғы 13 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілердің Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-37 болып тіркелген, 2006 жылғы 10 мауысымдағы № № 64-65 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2006 жылғы 10 мауысымдағы № 64-65 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде жарияланған) күші жойылғаны танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық дамуының, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері бойынша Ерейментау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            А.Әлжанов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының
әкімі (ЕАӘ)                                Н.Ә.Ережепов
«Қазақстан Республикасы
Қаржы Министірлігі Салық Комитеті
Ақмола облысы Салық Департаметінің
Ерейментау ауданы бойынша
Салық басқармасы»
ММ бастығы (ЕАбСБ)                         Ж.Ә.Уәлиев
«Ерейментау ауданының
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы (ЕАЭжБЖБ)                       Қ.Ж.Құдабаев
Ерейментау аудандық мәслихаттың
2008 жылғы 30 қаңтардағы
№ 4С-13/4-09 шешіміне
қосымша

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ерейментауского района
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2009 года № 4C-13/4-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 10 марта 2009 года № 1-9-113. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2012 года № 5С-9/4-12
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2012 № 5С-9/4-12 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» и пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ерейментауского района (приложение).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с момента официального опубликования.
3. Решение Ерейментауского районного маслихата от 25 ноября 2005 года № С-21/3 «Об утверждении ставок фиксированного суммарного налога и ставок акциза за игорный бизнес» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-37 от 13 декабря 2005 года, опубликовано на государственном языке 10 июня 2006 года № 64-65 в районной газете «Ереймен», на русском языке 10 июня 2006 года № 64-65 в районной газете «Ерейментау») признать утратившим силу.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ерейментауского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, социально-экономического развития, экологии и работы с ветеранами.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Альжанов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К.Махметов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Ерейментауского
района (АЕР)                               Н.А.Ережепов
Начальник ГУ «Налоговое Управление
по Ерейментаускому району
Налогового Департамента Акмолинской области
Налогового Комитета Министерства финансов
Республики Казахстан» (НУпоЕР)             Ж.А.Уалиев
Начальник ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ерейментауского района» (ОЭиБПЕР)          К.Ж.Кудабаев
Приложение к решению
Ерейментауского районного маслихата
от 30 января 2009 года № 4С-13/4-09

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010.07.21 № 4С-26/4-10 (Қолданысқа енгізу тәртібін 2-тармақтан қараңыз) шешімімен
Қызметін Ерейментау ауданының аумағында
жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін
бірыңғай тіркелген салық ставкалары
Рет
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1.
Ойын өткiзу үшiн пайдаланылатын дербес компьютер
2
2
Бильярд үстелі
3

Сноска. Приложение редакции решения Ерементауского района Акмолинской области от 21.07.2010 № 4С-26/4-10 (порядок введения в действия см. п-2)
Единые ставки фиксированного налога
для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность
на территории Ерейментауского района
п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
2.
Бильярдный стол
3